• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    MXL
    MXL --- ---
    ABRAHAM:
    Cesky pivni festival ma spoustu organizacnich nedostatku, ale jedno je jiste-tolik vynikajicich znacek a kuriozit pohromade, aby fajnsmekr pohledal...pivko prijde draho-festivalova mena je tolar rovnajici se 40 KC,coz stoji jakekoliv pivko, ale zase kazdy den jede nejmene 50-60 druhu piva a nelze se nez nachmelit jak zakon kaze :)

    ...proste doporucuju!!!
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    pivo zdarma :-)

    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    PIETY23: no vypada to zajimave, tak cekam i tvuj prispevek :)
    momentalne jsem ale mel na mysli ten prave probihajici prazsky :)
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    ABRAHAM: tohle bude muj treti -bernard tam myslim prijel minule i predminule
    http://gbbf.camra.org.uk/home

    -great british beer festival

    4-8.8.09
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    cekam recenze navstevniku pivniho festu.. byli jste uz, chystate se?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    dneska je v brne v plzenskem dvore soutez v cepovani piva ...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Jeste jednou Herold..
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: teoreticky by meli, snad budes mit stesti :) trosicku zavidim..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no to ja si cestou do rozmitalu nakoupim v ty pribramy, doufam ze tam budou kvasnice
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Presne tak, jejich sortiment se sice da koupit v Breznici ci Pribrami, ale to je pro mne jako Brnaka dost neuzitecne..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja mel pouze z lahve, ale taky mnam
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    ANDY_WARHOL: Já měl zase minulý týden kvasar přímo od pana Jelínka ze sentic :) ... mňam
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jestli teda je to breznice pobliz rozmitalu pod tremsinem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    myslis breznice ? ja se podivam do okoli, jestli tam primo v pivovaru budou mit prodejnu tak se tam muzu stavit
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: jojo, je to holt typ piva, ktere ani nemuze zapadnou mezi typicke konzumenty Gecka.. :)

    Kdyz uz jsme u zase u tech psenek, nemel uz nekdo tu Heroldskou? Da se to nekde v CR (nebo spise na Morave) sehnat lahvove?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no jo, ale kdyz prijdes do typicky hospody a reknes tam stamgastum ze by si si dal spis bily pivo tak ti reknou ze to je sracka a ze to neni cesky a mozna dostanes na budku a proto zakaznikum gambace asi ani nemelo smysl neco takovyho nabizet
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Mozna si jeste vzpomenes, ze i Gambal mel v nabidce psenku. :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    RAGNAROK: No jasně, ustanovil, jako reklamní slogan dodneška dobrý, konec konců rychlost, s jakou se tehdy plzeň chytla (nejen) v Čechách, svědčí o dobrém šmaku tehdejší novinky jakožto i dobré reklamě... :-)
    Kdepak, kdyby bylo všechno pivo jen plzeňskýho typu, byl by člověk hodně ochuzenej, ale jasně, že každýmu se pšenka nezavděčí.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    to byl teda blbec, nebejt toho chlapka tak tu mame weizen misto gambace, to by bylo mnohem lepsi :)

    dneska sem si dal kvasar z pivovaru cerna hora, prijemne pivicko :)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KACIR:

    Ja teda nevim, ale nakej plzenskej sladek v roce ~1900 ustanovil pravidla vareni piva: psenice na chleba, oves pro kone jen jecmen na pivo.
    Sem to cet ve strakoucich na naucny tabuly hned vedle staryho pivovaru (mimochodem se tam vari Dudak a uz se na nej moc tesim az tam pojedu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam