• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    DOOMBRINGER: Na tak ve srovnani se Svijanskym kvasnicakem..ehm..uz vlastne piju jen nepasterizovane pivka(Svijany,Bernard12°) a produkce malych pivovaru(Richard,Oslavany, Broumov,atd), takze áno, jsem zmlsany..
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    BOTA01: Nemel. Budvarek je lahudka.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak budvar 12 se jeste da, ten pardal je samozrejme skoda mluvit
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Zjistil jsem ze se mi laska k dobremu pivku promita i do pracovnich zalezitosti..sel jsem ted delat do hospody kde toci Pardala a Budvar 12° a po mesici jsem se zase pokorne vratil do podniku se Svijanskou 13°. Pod tohle se proste nepodepisu..
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH: clovece, byl jsem tam v sobotu a celkem stejny zazitky-skvely pivko z Policky a psenkovej Primator-nicmene hospudka U sadu a jejich vecna tendence nedotacet miru je fakt tragedie...
    ...jinak tam toci i Svijany, konkretne Maz a kazdy tyden nejakou tu specialitku...minule meli Berounskyho medveda...
    UNSEEN: myslim, ze ta rohata jedenactka se opravdu dost pohorsila,predtim mi to z lahvace celkem chutnalo...rika to vic lidi, ze to chutna nejak jinak...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Kozel je nejdynamičtěji se rozvíjející pivovar! To teda tvrdí tisková zpráva u příležitosti otevření nějaký koZLOvny... :-)
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    SAMMAEL: nj, to je tak, když se jeden nedrží osvědčené lokální značky, že...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    UNSEEN: Nevím jestli přímo do kytek. Spíš bych tipnul kompost :) Kozel je nepitelnej už dobře deset let.
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    tak jsem po delší době zkusil kozla 11 a buď jsem časem zmslovatěl, nebo šla ta značka do kytek...
    nicméně chuť napravil náchodskej weizen.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no kazdopadne sem rad ze uz vim o dvou pivovarech co tenhle typ piva u nas vari a jeden se da koupit v kazdym vetsim supermarketu, takze nemusim utracet za drahej hoegarden nebo edelweizer (i kdyz ten ma ty bylinky a to je taky lahudka), myslim ze jestli ne tedkon v lete, tak to bude hit pristiho leta jistotne :)

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zatim sem si teda daval jenom kost z jedny flasky herolda, a to jeste nebyl uplne vychlazenej, ale ten primator weizen mi prisel o krapanek lepsi, ale uvidim, zatim je tezky srovnavat, naleju si to hezky do pulitru a budu vychutnavat, uz je vychlazeny poradne
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Herold Weizen jsem ochutnal jsem na Florenci a je to fakt ňamka, doporučuju všem. To, že tam maj weizen za cenu speciálu, není zrovna hezký, ale takový je holt jejich přístup, taky mě to poprvé u náchodskýho překvapilo, ale drahá adresa, vysoký náklady, asi to dokážu pochopit (a na náchodskou pšenici si zajdu třeba do Tramwaye, nebo k Sadu)...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HERRICH: jo ja sem tam byl nedavno a daval sem si tam primouse weizna, moc dobry a oproti florenci mnohem levnejsi, pul litru za 30, florenc ma tretinku za 35

    jinak dneska sem si dovez basu herlodu weiznu

    pozor> kdo chce herolda, jakyhokoliv, tak se do breznice zase chystam, prijimam objednavky,rad vam nejaky flasky ci basu privezu, k vyzvednuti na zizkove, jedu tam nekdy kolem 20.6
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Jeden Šerák v pupku, konec všeho smutku..
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    vcera jsem byl u sadu a tocili zavise z policky, vynikajici mok s nadhernou slehackovou penou a hlavne bez pachuti, tak to mam rad, jediny co me celkem zamrzelo, ze neumej tocit miru ale povazuju to za prezitek z dob kdy tam tocili gambrihnus
    jinak prijemny posezeni i obsluha snaziva (kdyz jsem jim rek ze je to podmirak, bezeslova prinesli dotoceny) a to k dobrymu posezeni patri, co si budeme povidat, tesim se az vyuziju tamni zahradku ;)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Náhodou jsem objevil reklamu na pivo v Praze poměrně vzácné a ještě k tomu v nekuřácké hospodě - HOLBA 11 Šerák za 25Kč v restauraci Amnesie v Praze na Palmovce, Novákových 9
    Časem testnu, protože Šerák mám zařazen mezi pitelná piva...

    Jo a web maj http://www.amnesie.cz
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    HELOUN: neni to az tak spanelske ale nikde jinde jsem to nevidel :) -voll damm a bock damm (nejspis nemecke) khaki zelena plechovka docela hreje :)
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    DOOMBRINGER: Díky, dík, píšu si San Miguel a Estrella! :) Namražený skleničky znám z Řecka, nevím, co na tom všichni viděj. Přijde mi, že to pivo pak vlastně nemá skoro žádnou chuť... (i když u těch španělskejch to bude možná spíš plus, ale u toho Mythosu, kterej mi osobně moc chutná, mi to bylo líto :))

    A jinak budeme pohybliví, co se týče měst, tak plánujeme Barcelonu, Granadu, Cordobu a Cádiz, tak jestli máš nějaký tip na příjemnou hospůdku, tak rozhodně nepohrdnu! :)
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    MXL: Čepovaný Krakonoš v Praze? Projasnils mi den!
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    HELOUN: A kdyz mi reknes kam jedes, tak ti dam i tipy na hospody.. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam