• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Rád bych, ale pravděpodobně se nepovede :-(
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    chystate se nekdo do Mandarinu na ty psenky?
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH: ja sem pro,chodim tam casto, znaji mne, tak si ode mne prudu zapamatujou...vycvicime si je, aby alespon nam nosili miru dobrou :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jo, jo, putyka je ot prijemna, ale meli bysme je naucit dbat na miru, pokud si bude stezovat vic lidi, tak to imho pochopit musej
    MXL
    MXL --- ---
    U Klokočníka jsou dokonce tak v pohodě,že stačí zavolat a nechají vám z pivovaru bez přirážky dovézt sud...nebo tak dva roky zpátky jsme to hojně využívali a fungovalo to...
    ENPE
    ENPE --- ---
    Když na kácov, tak ke klokočníkovi...
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH: no s tim bohuzel nemuzu nez souhlasit a snad krome Weizen Primatora Ti normalni miru nedaj...na to, ze stoji piffko 30,tak teda zlodejna...do ty hospy chodim tak 15 let a co se tam v tomhle smeru zhorsili,taky jsem krapet ochladl...ale je tam porad prijemne :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    MXL: akorat me mrzej tim, ze tam tocej podmiraky, pred tejdnem jsem o tom nemluvil, pac jsem si myslel ze to je porouchanej vycepak, ale po tejdnu jsem tam byl zase, smena obmenena, ale podmiry stejny, ne-li vetsi, jeste zes mi to pripomel, jinak bych to nenapsal, pred tejdnem jsem vracel dve piva, ted jsem lemtal limonadu, takze nic
    MXL
    MXL --- ---
    ...takze panove, cerstvy info ze vcerejsi navstevy U sadu, maji luxusni kacovskou dvanactku Hubertus...

    Jinak jsem vcera v ramci vyletu navstivil Berounskyho medveda, pivovarna je v celkem pekne industrialni lokalite primo u nadrazi,pivovarska hospoda ujde designem, ale obsluha priserna a kuchar liny a neochotny, hodinu pred zavirackou uz nam nechtel uvarit(!?)

    Co se ale tyka pivka, tak byla svetla nefiltrovana 11 a cerna 13 a rozhodne si nestezuju, sedlo mi to...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    BLEVAJZZ: taky me bavi, jak podavaj utopence v maly sklenicce s patentnim uzaverem ;)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak jsem jsem se stavil v nuslých v Baště u Banshettů kde je malý pivovárek.. a musím říct že polotmavá 13ka je prostě užasná!!!! a co doporučji ještě víc je jejich kuchyně. ta jejich špikovaná svíčková.. no to se nedá popsat.. asi tam budu chodit v neděli na obědy!
    FASI
    FASI --- ---
    Koštoval ste někdo v Letňanech Bakaláře 17% ? jen by mě zajímali názory :)
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    DOOMBRINGER: Ale panove, nikdo nemluvil o srackach v souvislosti s budvarem, ale srovnavat ne/pasterizovana piva mi prijde docela mimo.to uz neni diskuze,ale lobby budvarske kliky;-)

    KACIR
    KACIR --- ---
    Správná připomínka... :-)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    HERRICH: Myslíš doufám "šlehačku" ve spreji :-)))
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: hezky do nich, a komu by to nestacilo, dostane pak jeste tresnovej dort se slehackou ;)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Kdo bude o slušnejch pivech mluvit špatně, bude odsouzen k vypití 7 Aro piv na posezení, aby věděl, co je zlo! :-)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    BOTA01: Nic proti Svijanum (Bernarda treba nemusim), ale rikat o Budvaru 12° ze to je hnusne pivo je trosku moc.. Chapu, ze nemusi nekomu chutnat, ale to z toho piva nedela sracku.. ;-)
    MRQ
    MRQ --- ---
    BOTA01: souhlas
    jakou jsem měl radost, když mi 5 minut od baráku otevřeli nový podnik a točí tam Bernarda, a já samozřejmě vždy jen dvanáctku... jedenáctka je voda ;)
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    DOOMBRINGER: Na tak ve srovnani se Svijanskym kvasnicakem..ehm..uz vlastne piju jen nepasterizovane pivka(Svijany,Bernard12°) a produkce malych pivovaru(Richard,Oslavany, Broumov,atd), takze áno, jsem zmlsany..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam