• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH - Věříš na zázraky? Z pohledu Heinekonoma je bohužel Kutná Hora nezajímavá, takže v dlouhodobý "oheň pod kotlem" moc nevěřím :-(
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    V pondeli se mi dostala zprava ze muj rodny pivovar Kutna Hora zastavil varnu, moj ededukce vyvrcholila v predstavu presunu vyroby znacky do krusovic

    Dneska rano jsem dostal informaci novou - Pivovar Kutna Hora zatopil pod kotlama - ty lidi tam z toho musej bejt celkem vesely, popravde me zastaveni varny pred sezonou celkem prekvapilo, ale co cekat od molocha, nebo zeby byla chyba mezi zidli a klavesnici na logistickem odd.?
    KACIR
    KACIR --- ---
    PIVOVAR NA PRODEJ
    Sousedský pivovar U Banshetů je na prodej - tedy jen jeho technologie, protože již nestačí poptávce a bude se pořizovat větší. Vyvolávací cena na aukru je 1.1 mil. korun. Ze stejného důvodu je na prodej technologie z pivovaru v Železné Rudě. Oba minipivovary stavěl Josef Krýsl, takže kvalita zaručena. Nemáte někdo nazbyt pár milionů? :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KINGFISHER: uz jsem to tu rikal a nechci se opakovat, bavime se tu o pivu!!!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KINGFISHER:

    kdyz neni v okruhu 10Km neco jinyho tak se da.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    co řikáte na ten gambáč 11ku? Excelance se to jmenuje, nebo tak něco.. jde to.. lepší než ta močka desítka teda..
    KACIR
    KACIR --- ---
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH: ...ve ctvrtek by tam mela probehnout nejaka kolektivni ochutnavka moku v nabidce...vetsinu lidi znas z EBM akci, tak se pridej :) Vsichni si budeme stezovat, a nez aby deseti lidem porad dotaceli, tak se jiste polepsi...

    ...kazdopadne i formular je dobry napad a taky napisu...
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Rád bych, ale pravděpodobně se nepovede :-(
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Na stránkách maj kontaktní formulář, tak jsem jim tam slušnou formou napsal, že by měli točit lepší míru... :-) Když se takhle ozve dost lidí, třeba se nad tím hluboce zamyslej... :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    takze kdy?? ;)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    chystate se nekdo do Mandarinu na ty psenky?
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH: ja sem pro,chodim tam casto, znaji mne, tak si ode mne prudu zapamatujou...vycvicime si je, aby alespon nam nosili miru dobrou :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jo, jo, putyka je ot prijemna, ale meli bysme je naucit dbat na miru, pokud si bude stezovat vic lidi, tak to imho pochopit musej
    MXL
    MXL --- ---
    U Klokočníka jsou dokonce tak v pohodě,že stačí zavolat a nechají vám z pivovaru bez přirážky dovézt sud...nebo tak dva roky zpátky jsme to hojně využívali a fungovalo to...
    ENPE
    ENPE --- ---
    Když na kácov, tak ke klokočníkovi...
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH: no s tim bohuzel nemuzu nez souhlasit a snad krome Weizen Primatora Ti normalni miru nedaj...na to, ze stoji piffko 30,tak teda zlodejna...do ty hospy chodim tak 15 let a co se tam v tomhle smeru zhorsili,taky jsem krapet ochladl...ale je tam porad prijemne :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    MXL: akorat me mrzej tim, ze tam tocej podmiraky, pred tejdnem jsem o tom nemluvil, pac jsem si myslel ze to je porouchanej vycepak, ale po tejdnu jsem tam byl zase, smena obmenena, ale podmiry stejny, ne-li vetsi, jeste zes mi to pripomel, jinak bych to nenapsal, pred tejdnem jsem vracel dve piva, ted jsem lemtal limonadu, takze nic
    MXL
    MXL --- ---
    ...takze panove, cerstvy info ze vcerejsi navstevy U sadu, maji luxusni kacovskou dvanactku Hubertus...

    Jinak jsem vcera v ramci vyletu navstivil Berounskyho medveda, pivovarna je v celkem pekne industrialni lokalite primo u nadrazi,pivovarska hospoda ujde designem, ale obsluha priserna a kuchar liny a neochotny, hodinu pred zavirackou uz nam nechtel uvarit(!?)

    Co se ale tyka pivka, tak byla svetla nefiltrovana 11 a cerna 13 a rozhodne si nestezuju, sedlo mi to...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam