• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: pokud budou rusit, tak urcite ne starobrno, ale prave ty mensi jako je hostan ci kutna hora (i kdyz v pripade znojma se jedna o presun).. tezko budou rusit bahno, ktere ma nekolikrat vetsi vytoc a prodejnost nez Dacicky.. bohuzel :( jsem zvedav, kdy se tak rozhodnou zatocit s Breznakem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja mam heineken za prototyp eurobiru, takze se prave vubec nedivim, ze kupuje sracky, jenom mi to potvrzuje muj nazor
    no vsak ati si to koupej at si treba zrusej co chtej, pak bude vic zakazniku malych pivovaru a bude to jak ma byt, hodne ruznych piv a znacek :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: to ze koupil krusovice a satrobrno by ani tak nevadilo.. horsi bylo, ze koupil drinks union..

    jinak heinekenu jde predevsim a kvantitu a ne kvalitu, takze pro nej je urcite zajimavejsi koupit Starobrno, nez nejakej malej a kvalitni pivovarek kdo vi kde..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    koukam co tu heineken koupil: krusovice a starobrno, to sou opravdu odbornici, koupit dve nejvetsi sracky :))))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    UNSEEN: Primatorskou 11 jsem mel uz 2x a spokojenost. Souhlas s tebou.
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    KINGFISHER: ted o vikendu to bylo jedine pivo, co bylo v dosahu :-/ na piti to neni takovy zlo jako desitka, ale zadna radost taky ne. Prijemny je, ze kocovina po tom neni tak strasna jako po G10

    a ted uz zase neco o pivu :)
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    KINGFISHER: zkusil jsem, furt žádná sláva.
    nicméně jsem o sobotě důkladně zdegustoval novou akvizici od primátora a musím říct, že se mi ta náchodská 11ka jeví pro letní dny velmi vhodná - hořčí a "bezpečnější" než klasický náchodský ležák a zároveň samozřejmě výrazně plnější co do chuti, než obvyklá letní desítka.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: hned bych do toho sel ale nemam na to pochopitelne
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    no ja to taky nevidim ruzove, uz propustili mraky lidi, takze asi tak, ale pak me uklidnujou jeste neverejny zpravy
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH - Věříš na zázraky? Z pohledu Heinekonoma je bohužel Kutná Hora nezajímavá, takže v dlouhodobý "oheň pod kotlem" moc nevěřím :-(
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    V pondeli se mi dostala zprava ze muj rodny pivovar Kutna Hora zastavil varnu, moj ededukce vyvrcholila v predstavu presunu vyroby znacky do krusovic

    Dneska rano jsem dostal informaci novou - Pivovar Kutna Hora zatopil pod kotlama - ty lidi tam z toho musej bejt celkem vesely, popravde me zastaveni varny pred sezonou celkem prekvapilo, ale co cekat od molocha, nebo zeby byla chyba mezi zidli a klavesnici na logistickem odd.?
    KACIR
    KACIR --- ---
    PIVOVAR NA PRODEJ
    Sousedský pivovar U Banshetů je na prodej - tedy jen jeho technologie, protože již nestačí poptávce a bude se pořizovat větší. Vyvolávací cena na aukru je 1.1 mil. korun. Ze stejného důvodu je na prodej technologie z pivovaru v Železné Rudě. Oba minipivovary stavěl Josef Krýsl, takže kvalita zaručena. Nemáte někdo nazbyt pár milionů? :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KINGFISHER: uz jsem to tu rikal a nechci se opakovat, bavime se tu o pivu!!!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KINGFISHER:

    kdyz neni v okruhu 10Km neco jinyho tak se da.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    co řikáte na ten gambáč 11ku? Excelance se to jmenuje, nebo tak něco.. jde to.. lepší než ta močka desítka teda..
    KACIR
    KACIR --- ---
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH: ...ve ctvrtek by tam mela probehnout nejaka kolektivni ochutnavka moku v nabidce...vetsinu lidi znas z EBM akci, tak se pridej :) Vsichni si budeme stezovat, a nez aby deseti lidem porad dotaceli, tak se jiste polepsi...

    ...kazdopadne i formular je dobry napad a taky napisu...
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Rád bych, ale pravděpodobně se nepovede :-(
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Na stránkách maj kontaktní formulář, tak jsem jim tam slušnou formou napsal, že by měli točit lepší míru... :-) Když se takhle ozve dost lidí, třeba se nad tím hluboce zamyslej... :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    takze kdy?? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam