• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ENPE
    ENPE --- ---
    MXL: Poctil, vzal jsem to cestou od Radnice přes Merendu. Po vstupu jsem se teda trošku polekal, protože byla hospoda plná rusů a i obsluha mluvila rusky. Polotmavá kvasnicová čtrnáctka mně ovšem dostala tak, že jsem ji ji odnesl ještě v petce domů. Doporučuju k návštěvě.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    pivovar KH ve vsech hospodach snizil cenu na polovinu......to zas byl vecer
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    KINGFISHER: s takovou bych propil cely svuj nabytek :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: a brzy nejspis i prvni varka meho domaciho pivaru bude vystavena tez na zizkove :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    MXL: Chýňský dvůr? Ale to je mi novinka, asi mi něco uteklo... .-) Zdá se, že Republika Žižkov je pivomilný kraj - Merenda, Koutská hospoda, U sadu, Království, U radnice - totiž u Šůvinky, Pivogalerie... :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Je-li tu nejakej Brnak, tak dnes a zitra u Leguana Primos Weizen..
    MXL
    MXL --- ---
    BLEVAJZZ: ...no urcite u tehle malych pivovarku hodne zalezi na varce,jak se povede,osetreni pri vytoci taky...nehlede, ze jazyk ma kazdej jinak chlupatej :) Budu muset vykonat do Berouna jeste jednu inspekcni cestu a zkontrolovat svuj predchozi dojem :)

    Jinak dotaz,jestli uz jste poctili navstevou Chynsky dvur na Husitske?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    AXUOH: ježiš no vídííš. já jak chodím pořád na černou horu do kubelíkovi tak jsem jí uplně zblblý.. samořejmě jsem myslel tu v opletalce ;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja teda nevim ted sem mel u sadu ten kacov, hubertus se menuje nebo jak ? a nic moc, dal sem si zas radsi svyho oblibenyho primose weizna
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    ferdinand se stal dobrym, od ty doby, co tam neuraduje pan bilek to jde jen k lepsimu... sice meli nekdy vloni nejaky krizovy obdobi (i byli na chvilicku uredne zavreni), ale prestali ho...
    shodou okolnosti vysel zde http://pivni.info/ vcera o ferdinandovi clanek...
    jinak ty stanky jsou pro pivni nadsence vybornym zdrojem informaci, inspiraci a tak :)

    jo a ona je ferdinanda uz i v kubelikove? ja vim jen o ty v opletalce, ale jestli jo, tak je to jen dobre...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    tohle si zaslouzi bejt tady
    odspoda

    KOMU: BLEVAJZZ --- --- přečteno --- 15:42:35 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    ja radsi jinam, jako prave treba k sadu, nejak me to tam neba, mam radsi "putyky"
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:41:18 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    jojo to by bylo super;-) tak když takhe tak bych spíš zašel do pivního clubu.
    KOMU: BLEVAJZZ --- --- přečteno --- 15:40:48 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    nemam s tim problem, myslim, ze by to ale chtelo spis svolat axi pro celej klubik
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:37:30 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    a nebo klidně na pokec..můžeme zajít v praze tady do kubelíkovi do Ferdinandy;-)
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:36:59 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    no já osobně si myslím že temnou dobu má za sebou a je to excelentí pivo! bych ti přivezl nepasterizovanou 13 - 7 kulí. fakt výborná!;-)
    KOMU: BLEVAJZZ --- --- přečteno --- 15:35:43 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    kdyz jsem tam v 96 delal, dalo se to pit, a chutnalo to, ale uz jsem ho hodne dlouho nemel
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:35:00 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    tak si ho tam budu muset nějak vychytat..... jinak koukám že máš přehled o pivech..... co říkáš na našeho benešovského Ferdinanda? :-)
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:34:20 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    aha aha:-) no dobré vědět;-)
    KOMU: BLEVAJZZ --- --- přečteno --- 15:33:55 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    jestli myslis U Sadu, tak ho maj v neurcitejch intervalech
    OD: BLEVAJZZ --- --- 15:26:04 18.6.2009 --- 00:56 :: diskuze :: ISM || I Shot Myself
    odkaz
    ahoj prosímtě ten Kácov je to jen nějaká náárazovka nebo ho tam začli točit jako pravidelně. protože pro mě Kácov nejlepší pivo.. mám ho hrozně rád. a přeci jenom ke klokočkovi to musí být nálada abych zajel.. přeci jenom z flory do sadu to mám kousíček:-)
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    HUNNY: tady jsou jejich (trosku netradicne se jmenujici) stranky
    http://svet-piva.com/
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MXL: ty jo tak já měl toho mědvěda na hrnčířských trzích a fakt hnus.. tak nevím. hlavně co se týče té 11. ta 13. byla lepší.
    MXL
    MXL --- ---
    HUNNY: pojedes tramvaji cislo 5,9,26 na zastavku Lipanska a odtud je to asi 100 metru...kdyz se zeptas kohokoliv,kudy k radnici,tak Ti ukaze...driv se to jmenovalo U radnice, ted nejak jako U Souvinku nebo jak...ale rozhodne to neprehlednes...
    HUNNY
    HUNNY --- ---
    MXL: co je to pls za hospodu? hledam program na vecer:)
    ENPE
    ENPE --- ---
    MXL: Díky za večerní program!
    MXL
    MXL --- ---
    ...jak jsem tady psa lo te hospe s Krakonosem u zizkovske radnice,tak doslo k zajimavym zmenam...hlavni reklama laka na Koutske pivo a na vyveskah jsem se napr. o dnesnim menu dozvedel, ze maji komplet nabidku Herolda (kazde 5 pivo zdarma),Rohozec 11 rezanou,Ferdinand 12,Konrad 11 a Senticky medovy kvasar 12. Ceny kolem 25 Kc a ceska kuchyne...
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    kdyz dokaze prezit Zubr tak dokaze prezit jakekoliv pivo...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABRAHAM: jasne, ale cim dal tim min lidi jim to bahno bude pit, jedina jejich paka je v soucasny dobe pres hospody, prinutej hospodu aby se upsala k toceni treba krusovic a kdyz zadna hospoda jinde neni tak tam nakonec lidi chodej, ale myslim ze kdyz pak hostinskymu budou rikat ze tohle fakt ne, jinak bude zle, tak se rad krusovic zbavi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam