• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    HUNNY: tady jsou jejich (trosku netradicne se jmenujici) stranky
    http://svet-piva.com/
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MXL: ty jo tak já měl toho mědvěda na hrnčířských trzích a fakt hnus.. tak nevím. hlavně co se týče té 11. ta 13. byla lepší.
    MXL
    MXL --- ---
    HUNNY: pojedes tramvaji cislo 5,9,26 na zastavku Lipanska a odtud je to asi 100 metru...kdyz se zeptas kohokoliv,kudy k radnici,tak Ti ukaze...driv se to jmenovalo U radnice, ted nejak jako U Souvinku nebo jak...ale rozhodne to neprehlednes...
    HUNNY
    HUNNY --- ---
    MXL: co je to pls za hospodu? hledam program na vecer:)
    ENPE
    ENPE --- ---
    MXL: Díky za večerní program!
    MXL
    MXL --- ---
    ...jak jsem tady psa lo te hospe s Krakonosem u zizkovske radnice,tak doslo k zajimavym zmenam...hlavni reklama laka na Koutske pivo a na vyveskah jsem se napr. o dnesnim menu dozvedel, ze maji komplet nabidku Herolda (kazde 5 pivo zdarma),Rohozec 11 rezanou,Ferdinand 12,Konrad 11 a Senticky medovy kvasar 12. Ceny kolem 25 Kc a ceska kuchyne...
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    kdyz dokaze prezit Zubr tak dokaze prezit jakekoliv pivo...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABRAHAM: jasne, ale cim dal tim min lidi jim to bahno bude pit, jedina jejich paka je v soucasny dobe pres hospody, prinutej hospodu aby se upsala k toceni treba krusovic a kdyz zadna hospoda jinde neni tak tam nakonec lidi chodej, ale myslim ze kdyz pak hostinskymu budou rikat ze tohle fakt ne, jinak bude zle, tak se rad krusovic zbavi
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: pokud budou rusit, tak urcite ne starobrno, ale prave ty mensi jako je hostan ci kutna hora (i kdyz v pripade znojma se jedna o presun).. tezko budou rusit bahno, ktere ma nekolikrat vetsi vytoc a prodejnost nez Dacicky.. bohuzel :( jsem zvedav, kdy se tak rozhodnou zatocit s Breznakem
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    moje osobní plechovka na sobotní grilovačce... začal jsem to pít asi v 6 a už v 10 jsem byl nacucanej jak houba...

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja mam heineken za prototyp eurobiru, takze se prave vubec nedivim, ze kupuje sracky, jenom mi to potvrzuje muj nazor
    no vsak ati si to koupej at si treba zrusej co chtej, pak bude vic zakazniku malych pivovaru a bude to jak ma byt, hodne ruznych piv a znacek :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: to ze koupil krusovice a satrobrno by ani tak nevadilo.. horsi bylo, ze koupil drinks union..

    jinak heinekenu jde predevsim a kvantitu a ne kvalitu, takze pro nej je urcite zajimavejsi koupit Starobrno, nez nejakej malej a kvalitni pivovarek kdo vi kde..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    koukam co tu heineken koupil: krusovice a starobrno, to sou opravdu odbornici, koupit dve nejvetsi sracky :))))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    UNSEEN: Primatorskou 11 jsem mel uz 2x a spokojenost. Souhlas s tebou.
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    KINGFISHER: ted o vikendu to bylo jedine pivo, co bylo v dosahu :-/ na piti to neni takovy zlo jako desitka, ale zadna radost taky ne. Prijemny je, ze kocovina po tom neni tak strasna jako po G10

    a ted uz zase neco o pivu :)
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    KINGFISHER: zkusil jsem, furt žádná sláva.
    nicméně jsem o sobotě důkladně zdegustoval novou akvizici od primátora a musím říct, že se mi ta náchodská 11ka jeví pro letní dny velmi vhodná - hořčí a "bezpečnější" než klasický náchodský ležák a zároveň samozřejmě výrazně plnější co do chuti, než obvyklá letní desítka.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: hned bych do toho sel ale nemam na to pochopitelne
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    no ja to taky nevidim ruzove, uz propustili mraky lidi, takze asi tak, ale pak me uklidnujou jeste neverejny zpravy
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH - Věříš na zázraky? Z pohledu Heinekonoma je bohužel Kutná Hora nezajímavá, takže v dlouhodobý "oheň pod kotlem" moc nevěřím :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam