• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    MXL
    MXL --- ---
    ABRAHAM: ...tak bych nekdy navrhoval kolektivni navstevu priznivcu tohohle klubu :))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MXL: Kazdopadne knajpa U Suvinky (drive U Radnice) rozpoutala hodne vasnive diskuze na spouste pivnich serveru :)
    MXL
    MXL --- ---
    SAMMAEL: ...no spise se ta hospa uvadi pod tradicnim a novym nazvem, tak to dela zmatky http://www.svet-piva.com/

    doporucuju rubriku Aktualne na cepu :))
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MXL: Bohužel web mají nefunkční
    MXL
    MXL --- ---
    jo a jeste poznamka k tomu zminovanemu medovemu kvasaru versus moravskemu sklepnimu...dle zakulisnich informaci si Cerna Hora propujcila licencne nazev Kvasar prave ze Semantic, ale potom se ze specialu stala ccbezna cast cernohorskeho sortimentu a mezi obema pivovary je pro nazev nyni spor...
    MXL
    MXL --- ---
    ....tak jsem se v poslednich dnech nestihal podelit o sva nova chmelova dobrodruzstvi :) musim pochvalit lahvace ze Zatce a Loun, vsechny dosazitelny byly moc fajn, nicmene jsem neodolal a znovu zavital z kamoskama z Nemecka do zizkovske restaurace U radnice a zcela se rozplynul nabidkou piva Richard, predevsim mi chutnal Cerveny kral a opravdu povedene visnove pivko i s ovocem...zadny parfem a patok, ale opravdovy pivni desert! Kdyz vycepni na zaver degustace, kdy jsme byli uz pekne nachmeleni,narazil sud Vendelina, tak jsem se malem po...fakt dobrota!
    Bavil jsem se i s majitelem, je to prijemny chlapik, co pivku rozumi a mimojine jsem se dozvedel, ze jakmile narazi nejaky novy sud, okamzite to dava na webove stranky, takze staci prubezne mrknout a presne vidis, co bude na vycepu, kdyz prijdes...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja volim radeji kolu nebo si dam desitku a proste pockam hodku, stejne kdyz sem na obede, tak to za chvili vyprcha, mam v aute pro vsechny pripady tester, pokud mam pod nula tri, tak to neresim, protoze nez by me nejakej policajt zastavil tak to mit nebudu a stejne se da vymluvit na to ze jim to meri blbe a pri pochybnostech bych je odkazal na krevni test, nez bych dojel k doktorovi tak tam take nebude nic.
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Nepivo ? Tak to - když musím, a že musím často - volím Clausthallera. Vychlazený má dokonce i chuť :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Žádný nealko se nevyrovná dobrýmu ležáku, ale máš-li za chvilku sednout za volant, tak je pito lepší než nic. :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    me jeste nikdy zadny nealko pivo nechutnalo
    radsi se tomu vyhejbam obloukem
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Vida, díky. Já teda raději Bernarda, ale Birell nehaním, je hodně dobrej. Odloučení značky od Radegasta chápu, protože mimo Moravu už lidi skoro netuší, že Radegast dělá ještě něco jinýho a spojujou si jednoznačně, že Radegast = nealko pivo...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: PP se rozhodl udelat z Birellu samostatnou znacku, kvuli te "popularite" v poslednich letech. A popravde, je to dobre nealko. I kdyz Forman mi taky neprisel nejhorsi a jeste jsem nemel svestkoveho Bernarda.

    http://pivni.info/news/4470-radegast-birell-zasadne-meni-sve-etikety-a-zkracuje-jmeno-na-birell.html
    KACIR
    KACIR --- ---
    SHEFIN: Možná kdysi :-) Ale fakt je, že z Radegastu znám jen Birell, ostatní nejsou v Čechách moc k vidění. A mimochodem, povšimli jste si reklamní kampaně na Birell? To logo Radegast se tam výrazně zmenšilo...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    asi si na to budu muset udelat tabulku v excelu abych pak nezapomel co mi to vlastne nejvic chutnalo :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: tak v tom pripade ok, uz se tesim
    SHEFIN
    SHEFIN --- ---
    radegast the best
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: jen potvrdim, ze jak Sklepni, tak i Kvasar jsou vyborne cernohorske produkty..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Ale oni to ani moc po basách nevnucujou, maj to vyskládaný v regálu, pokud maj frmol, vyfasuješ basu a skládáš si do ní, cenovky jsou na korunkách, tak se to pak snadno spočte... :-) Medový Kvasar je původem ze Sentic, ale dělá ho taky Černá Hora, což je jižní, no spíš střední Morava ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zajdu tam a zkusim si koupit nejaky vzorky, i kdyz to bude asi vtipny rict jim ze si vemu basu od kazdyho jedno pivo, jestli maj fofr tak me zabijou, ale tolik piv neznam a chci je poznat, zvlast v cechach
    ale to z cerne hory (ma to neco spolecnyho z kvasarem, pivovar cerna hora ? ale to sem myslel ze je ve vychodnich cechach ?) zkusim
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Ne, nemaj funkční stránky
    ANDY_WARHOL: Nakupoval jsem tam už za nových majitelů, ale mám za to, že ten chlapík, co to vede, je snad ten samej. On by asi poradit uměl, ale měl takovej fofr, že jsem se nevyptával a vybíral podle oka :-) Z toho, co jsem tehdy vybral z jejich tehdejší nabídky, jednoznačně nejzajímavější bylo Moravské sklepní nefiltrované z Černé Hory. Mám pocit, že se tam ale člověk ani splíst nemohl :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: nevis jeste jestli personal umi i poradit ? myslim jestli tam je nejakej fanda ? radu od nejakyho joudy nepotrebuju
    cet sem na jejich strankach ze je nekdo koupil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam