• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Ne, nemaj funkční stránky
    ANDY_WARHOL: Nakupoval jsem tam už za nových majitelů, ale mám za to, že ten chlapík, co to vede, je snad ten samej. On by asi poradit uměl, ale měl takovej fofr, že jsem se nevyptával a vybíral podle oka :-) Z toho, co jsem tehdy vybral z jejich tehdejší nabídky, jednoznačně nejzajímavější bylo Moravské sklepní nefiltrované z Černé Hory. Mám pocit, že se tam ale člověk ani splíst nemohl :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: nevis jeste jestli personal umi i poradit ? myslim jestli tam je nejakej fanda ? radu od nejakyho joudy nepotrebuju
    cet sem na jejich strankach ze je nekdo koupil
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: da se nejak zjistit, co maji v nabidce? krom telefonu
    KACIR
    KACIR --- ---
    KACIR: Pro ostatní jsem zapomněl dopsat, oč jde - Bernard Expres je dostributor piva Bernard v Praze, ale ve skladu maj zároveň poměrně slušný výběr lahvových piv malých a středních pivovarů, nabídka průběžně obměňována, ceny příjemné...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: diky
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Jedná se o Bernard Expres, Praha 3, Na Jarově 2,
    Tel. pro objednávky: 602 622 725
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: jak ten nesmysl budu mit hotovy tak postnu fotku...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem tedko byl prinucen nakoupit nejake nove pivo, protoze sem v tescu marne hledal sve milacky primatory weizny
    a oichutnal sem svijanskeho knizete a svijanskeho rytire, rytir velka namka, je to 13cta a ma to byt horka verze toho knizete, fakt mi zachutnala, takze doporucuji zkusit, za luxusni cenu kolem 11 kc dostanete pivo o 2 tridy lepsi nez plzen (ta stoji neco pres 20)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: prosil bych na oplatku jak si rikal o tom jarove, jestli by si mi to nenapsal, protoze sem si z toho zapamatoval akorat to ze bych rad zjistil o co de a ze je to nekde na jarove :) diky
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Díky Andymu za Herolda, moc velký ňaminy uměj v Březnici!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Objevil jsem Ameriku - Evan Rail, autor uznávaného pivního průvodce Good Beer Guide Prague and the Czech Republic, píše blog o českém pivu: http://praguemonitor.com/beer/

    Za přečtení stojí i rok starý článek o jedné pivní degustaci: http://www.cuketka.cz/?p=1217
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Skoro závidím :-)
    FESTER
    FESTER --- ---
    vyrabim vlastni maloseriovou stacirnu...:) uz me nebavi to rucne plnit flasky a pak zatkovat... viva automatizace...:)
    ENPE
    ENPE --- ---
    MXL: Poctil, vzal jsem to cestou od Radnice přes Merendu. Po vstupu jsem se teda trošku polekal, protože byla hospoda plná rusů a i obsluha mluvila rusky. Polotmavá kvasnicová čtrnáctka mně ovšem dostala tak, že jsem ji ji odnesl ještě v petce domů. Doporučuju k návštěvě.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    pivovar KH ve vsech hospodach snizil cenu na polovinu......to zas byl vecer
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    KINGFISHER: s takovou bych propil cely svuj nabytek :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: a brzy nejspis i prvni varka meho domaciho pivaru bude vystavena tez na zizkove :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    MXL: Chýňský dvůr? Ale to je mi novinka, asi mi něco uteklo... .-) Zdá se, že Republika Žižkov je pivomilný kraj - Merenda, Koutská hospoda, U sadu, Království, U radnice - totiž u Šůvinky, Pivogalerie... :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Je-li tu nejakej Brnak, tak dnes a zitra u Leguana Primos Weizen..
    MXL
    MXL --- ---
    BLEVAJZZ: ...no urcite u tehle malych pivovarku hodne zalezi na varce,jak se povede,osetreni pri vytoci taky...nehlede, ze jazyk ma kazdej jinak chlupatej :) Budu muset vykonat do Berouna jeste jednu inspekcni cestu a zkontrolovat svuj predchozi dojem :)

    Jinak dotaz,jestli uz jste poctili navstevou Chynsky dvur na Husitske?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam