• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MXL: Jsem za! :-)
    MXL
    MXL --- ---
    ABRAHAM: ...tak bych nekdy navrhoval kolektivni navstevu priznivcu tohohle klubu :))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MXL: Kazdopadne knajpa U Suvinky (drive U Radnice) rozpoutala hodne vasnive diskuze na spouste pivnich serveru :)
    MXL
    MXL --- ---
    SAMMAEL: ...no spise se ta hospa uvadi pod tradicnim a novym nazvem, tak to dela zmatky http://www.svet-piva.com/

    doporucuju rubriku Aktualne na cepu :))
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MXL: Bohužel web mají nefunkční
    MXL
    MXL --- ---
    jo a jeste poznamka k tomu zminovanemu medovemu kvasaru versus moravskemu sklepnimu...dle zakulisnich informaci si Cerna Hora propujcila licencne nazev Kvasar prave ze Semantic, ale potom se ze specialu stala ccbezna cast cernohorskeho sortimentu a mezi obema pivovary je pro nazev nyni spor...
    MXL
    MXL --- ---
    ....tak jsem se v poslednich dnech nestihal podelit o sva nova chmelova dobrodruzstvi :) musim pochvalit lahvace ze Zatce a Loun, vsechny dosazitelny byly moc fajn, nicmene jsem neodolal a znovu zavital z kamoskama z Nemecka do zizkovske restaurace U radnice a zcela se rozplynul nabidkou piva Richard, predevsim mi chutnal Cerveny kral a opravdu povedene visnove pivko i s ovocem...zadny parfem a patok, ale opravdovy pivni desert! Kdyz vycepni na zaver degustace, kdy jsme byli uz pekne nachmeleni,narazil sud Vendelina, tak jsem se malem po...fakt dobrota!
    Bavil jsem se i s majitelem, je to prijemny chlapik, co pivku rozumi a mimojine jsem se dozvedel, ze jakmile narazi nejaky novy sud, okamzite to dava na webove stranky, takze staci prubezne mrknout a presne vidis, co bude na vycepu, kdyz prijdes...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja volim radeji kolu nebo si dam desitku a proste pockam hodku, stejne kdyz sem na obede, tak to za chvili vyprcha, mam v aute pro vsechny pripady tester, pokud mam pod nula tri, tak to neresim, protoze nez by me nejakej policajt zastavil tak to mit nebudu a stejne se da vymluvit na to ze jim to meri blbe a pri pochybnostech bych je odkazal na krevni test, nez bych dojel k doktorovi tak tam take nebude nic.
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Nepivo ? Tak to - když musím, a že musím často - volím Clausthallera. Vychlazený má dokonce i chuť :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Žádný nealko se nevyrovná dobrýmu ležáku, ale máš-li za chvilku sednout za volant, tak je pito lepší než nic. :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    me jeste nikdy zadny nealko pivo nechutnalo
    radsi se tomu vyhejbam obloukem
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Vida, díky. Já teda raději Bernarda, ale Birell nehaním, je hodně dobrej. Odloučení značky od Radegasta chápu, protože mimo Moravu už lidi skoro netuší, že Radegast dělá ještě něco jinýho a spojujou si jednoznačně, že Radegast = nealko pivo...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: PP se rozhodl udelat z Birellu samostatnou znacku, kvuli te "popularite" v poslednich letech. A popravde, je to dobre nealko. I kdyz Forman mi taky neprisel nejhorsi a jeste jsem nemel svestkoveho Bernarda.

    http://pivni.info/news/4470-radegast-birell-zasadne-meni-sve-etikety-a-zkracuje-jmeno-na-birell.html
    KACIR
    KACIR --- ---
    SHEFIN: Možná kdysi :-) Ale fakt je, že z Radegastu znám jen Birell, ostatní nejsou v Čechách moc k vidění. A mimochodem, povšimli jste si reklamní kampaně na Birell? To logo Radegast se tam výrazně zmenšilo...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    asi si na to budu muset udelat tabulku v excelu abych pak nezapomel co mi to vlastne nejvic chutnalo :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: tak v tom pripade ok, uz se tesim
    SHEFIN
    SHEFIN --- ---
    radegast the best
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: jen potvrdim, ze jak Sklepni, tak i Kvasar jsou vyborne cernohorske produkty..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Ale oni to ani moc po basách nevnucujou, maj to vyskládaný v regálu, pokud maj frmol, vyfasuješ basu a skládáš si do ní, cenovky jsou na korunkách, tak se to pak snadno spočte... :-) Medový Kvasar je původem ze Sentic, ale dělá ho taky Černá Hora, což je jižní, no spíš střední Morava ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zajdu tam a zkusim si koupit nejaky vzorky, i kdyz to bude asi vtipny rict jim ze si vemu basu od kazdyho jedno pivo, jestli maj fofr tak me zabijou, ale tolik piv neznam a chci je poznat, zvlast v cechach
    ale to z cerne hory (ma to neco spolecnyho z kvasarem, pivovar cerna hora ? ale to sem myslel ze je ve vychodnich cechach ?) zkusim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam