• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    vazeni odbornici, poradte prosim kde v praze koupit sud svijan, nejlepe maly sud 11ky, potreboval bych ho na ctvrtek vecer. pipu mame. diky za kazdy tip!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Jedno z témat, probíraných v neděli u dobrých piv, bylo používání CK tanků. Já si myslím, že CK tank ještě neznamená špatné pivo, zmiňoval jsem, že ho používaj i na Strahově, viz fotka z prohlídky pivovaru s panem Kocverou mladším, provozním pivovaru...
    Kdo na to máte jaký názor? Poznáte to na chuti, jestli to je klasika nebo cékáčko? Já zatím ne...

    Druhé zajímavé téma, je pivo z PET lahve (míněno pivo, nikoli Měšťan), ale to bych nechal o něco později, ať se to tu neplete :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ten Richard mi vazne chutnal, letnejsi pivo jsem jeste nemel ;)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Dobře bylo U radnice, nebo teda U Šůvinky, hlavně že u dobrejch piveček... :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    precti si tu prvni anketu a je to jenom zkraceny ;), spechal jsem, tak asi tak ;)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    asi budu vypadat divne, ale nevim co znamenaj ty moznosti :) v patek bych teoreticky mohl..
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ok takze v 19:00 na Suvince v hnedeli
    ENPE
    ENPE --- ---
    ANDY_WARHOL: Maj tam chodovar?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nezeptal, protoze i tak uz sem si odvazel 12 druhu piv (2 plny basy) a bal sem se ze bych neodolal a nedoplatil bych se
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: prirozene ses nezeptal co maji :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    v tom chodove tam nejakej chlap vykladal pivka na prodejne a ja sem tak mlsne brousil okolo a on co hledam, ze mi poradi, tak sem mu rikal ze nic zvlastniho, ze si jenom delam pivoteku a ze chvalim ze maj super vyber, tak mi rikal ze to jeste neni vsechno co maj na sklade
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAMMAEL: co sem naposled drzel flasku cernyho kozla v ruce, tak sem ho vyhodil, protoze sem si cet slozeni a bylo tam ze v tom je umely sladidlo, to sem nepochopil, chutnalo to podle toho
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    RAGNAROK: Jojo taky znam chodov cetnrum a hypernovu .. maji tam dobry vyber a jestli znate piwo NOVIC tak to je hodne stara zalezitost z tech ceskych piw bych rekl ze je skoro nejstarsi protoze ten piwowar funguje od roku cca1300
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Černého Kozla jsem dlouho používal do vaření. Už přes dva roky to nedělám, protože už ani do vaření to není vhodné.
    ENPE
    ENPE --- ---
    KACIR: Nedávno jsem měl kozla 11 a velice mile mně překvapil (= dopil jsem ho).
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ANDY_WARHOL:

    Na chodove maji taky slusny vyber.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem se dneska dostal do pohadky, nahdou sem zabloudil do hypermarketu chodov a jejich nabidka piv me velmi uspokojila, nakonec sem si vzal dve basy, prvni basa byla svijansky rytir, ktery mi zachutnal a primator weizen tez me oblibene, zato druha basa, byla plna piv, ktere jsem nikdy nemel, vzdy dve od kazdeho druhu, takze celkem deset druhu. budu zde davat postupne reportiky
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    KACIR: Ja na nej vzpomínám skoro každý den .. Prý včera jsem seděl u kozla ale co se dělo pak to už je v pivu
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    pro mne je jednoznacne nejlepsi G9 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam