• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Ja mel ze Svijan naposledy 13 knize a taky spokojenost. No a Kvasnicak 13 snad nemuze nikoho urazit :) jinak 11 je na normalni piti rovnez ok.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: kdyz si uvedomim, ze za patok pardal chtej snad vic penez nez za ten skvelej klaster, a to nemluvim o krusovicich, tak se mi chce brecet
    KACIR
    KACIR --- ---
    MILHAUZ: Už jsem ji dlouho neměl, ale slyšel jsem zvěsti, že desítka už se zkazila, že dobré Svijany začínaj od jedenáctky... S ANDY_WARHOL souhlasím, hořký, dobrý. Jo a s tím Klášterem taktéž...

    Dneska jsem okusil Kaštánka od pana Rambouska - polotmavá 13° s kaštanovým medem a černýho třešňovýho Opata, obé velmi vkusné pití, s plnou chutí, dle očekávání sladší...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    SAMMAEL: a co je tvuj favorit, jak ze svijanskych piv, tak z tech ostatnich?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ENPE: nevsiml jsem si
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    je nepasterovane :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    dneska sem si dal lahev klasteru 12ctky, levne a dobre pivo, alternativa k plzni za tretinovou cenu, tusim li spravne
    doporucuji
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zatim co sem mel ze svijak moznost ochutnat, tak je dobry rytir, to je asi dvanactka
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MILHAUZ: Ta desítka mě neoslovila. Neni to špatné pivo, párkrát jsem si ho koupil na popíjení třeba u ohně, ale můj favorit to neni.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    SAMMAEL: dekuju! jaka je desitka, tu jsem asi nikdy nepil? jinak mam svijany moc v oblibe. nedavno mel kamarad na svatbe svijany i s firemni obsluhou a pivo bylo jako kren. akorat nevim co presne tocili, musim se zeptat, abych to taky poridil.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    vazeni odbornici, poradte prosim kde v praze koupit sud svijan, nejlepe maly sud 11ky, potreboval bych ho na ctvrtek vecer. pipu mame. diky za kazdy tip!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Jedno z témat, probíraných v neděli u dobrých piv, bylo používání CK tanků. Já si myslím, že CK tank ještě neznamená špatné pivo, zmiňoval jsem, že ho používaj i na Strahově, viz fotka z prohlídky pivovaru s panem Kocverou mladším, provozním pivovaru...
    Kdo na to máte jaký názor? Poznáte to na chuti, jestli to je klasika nebo cékáčko? Já zatím ne...

    Druhé zajímavé téma, je pivo z PET lahve (míněno pivo, nikoli Měšťan), ale to bych nechal o něco později, ať se to tu neplete :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ten Richard mi vazne chutnal, letnejsi pivo jsem jeste nemel ;)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Dobře bylo U radnice, nebo teda U Šůvinky, hlavně že u dobrejch piveček... :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    precti si tu prvni anketu a je to jenom zkraceny ;), spechal jsem, tak asi tak ;)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    asi budu vypadat divne, ale nevim co znamenaj ty moznosti :) v patek bych teoreticky mohl..
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ok takze v 19:00 na Suvince v hnedeli
    ENPE
    ENPE --- ---
    ANDY_WARHOL: Maj tam chodovar?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nezeptal, protoze i tak uz sem si odvazel 12 druhu piv (2 plny basy) a bal sem se ze bych neodolal a nedoplatil bych se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam