• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Já zamířím do Tramu...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    krucifix my mame vystoupeni neska, uvidim v kolik se vratim, kdyztak zajdu do zlejch
    KACIR
    KACIR --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Z Pivního blogu Petra Sitaře:

    Poslední rozloučení

    V PPT a Zlých Časech budou jedny z posledních soudků z pivovaru Lorec.

    To se uskuteční v sobotu 1.8.2009 od 19 hodin. Organizované bude v dvou občerstvovacích zařízeních najednou. V První Pivní Tramway a v Zlých Časech. První najdete na Spořilově na konečné tramvaje č. 11 a druhé v Česmírově ulici v Praze 4 Nuslích. K dispozici bude po 1 30-ti litrovém sudu kvasnicového ležáku Dačický. Dá se očekávat, že zdolání těchto soudku bude záležitost rychlá a tudíž opozdilci mohou zaplakat. Vítáni jsou všichni truchlící po originálním Dačickým. Smuteční oděv není podmínkou, ale ani ne závadou. Věnce a kytice jsou vítány.
    KACIR
    KACIR --- ---
    GEORGESS: Na obalu Švestky není ani slovo o pivu :-) A jako limonáda je to naprosto super pití!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    taky planuju zkusit , ne jako nealko pivo ale pro svoji svebytnost, spis jako limonadu
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---

    Masa v marinádě a topinky na roštu se solí a česnekem, domácí kedlubny a švestkový Bernard. Výsledkem je přecpaný břuch a spokojenost.
    z
    http://twitter.com/medhi_ http://bistro.florentyna.cz/index.php/otazka/je-ovocne-pivo-jeste-pivo

    nedávno jsem v Intersparu narazil na Bernardí nealkoholické pivo se švestkovou příchutí; jedno jsem dal do košíku a doma chlazený s jistou obavou otevřel a ochutnal ... obava byla naprosto zbytečná; pochutnal jsem si, švestková příchuť není nijak vtíravá a vůbec jsem necítil žádnou tu divnou (tuším mladinovou, kdyžtak mě opravte) příchuť, tolik typickou pro nealko piva

    to radsi tohle ney KKKrušovice
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem covece asi na ty krusovice fakt nejakej alergickej, dostanu dycky sracku kdyz je piju
    tedy vyhejbam se jim jako cert krizi ale nekdy to nejde

    jinak o vikendu si dam asi chodovar, nekdo se tu na nej ptal, budu v oblasti kde ho tocej a deme na vylet, tak si necham dve petky natocit, ale do prahy to tentokrate nepovezu, protoze flasky asi nesezenu
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Jediný, po čem jsem měl legitimně sračku, byl Tatran v devadesátým roce .-) Ale jinak Krušnovíce prostě nebrat...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja bych ho tak nechvalil, je po tom dost sracka, jako po jinejch krusovicich
    KACIR
    KACIR --- ---
    PETRPEDROS: Loni jsem ho ochutnal, dobrý. Letos jsem ho nějak propás, na příští rok už ho programově bojkotuju - hajzlekeni mě Kutnou Horou naštvali vskutku přes míru...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Na velikonoce jsme si dopřávali zeleného piwa ...

    http://www.zelenepivo.cz/
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    PIETY23: je jinak seda nez allaha vyznavajici staty, takze asi vsechno ;))
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    mi chces rict ze skandinavie nic? nebo je seda pro vsechno? :D
    FESTER
    FESTER --- ---
    modry vodka
    cerveny vino
    hnedy pivo
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    HERRICH: Hehehe.. Me taky.
    Nejaka legenda by nebyla?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    hehe, tohle mne pobavilo, diky HASHi ;)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    BLEVAJZZ: covece s tim zajmem ti nevim.. myslim ze pivari nebo zenske si spis vyzadaji svrchne kvasene.. spodne kvasenou psenku jsem mel zatim jen od Richarda, tak o tom nechci nijak zvlast rozepisovat.. dobra, ale nevyrazna.. takze radeji opravdovy Weizen (i kdyz se to vlastne ani moc srovnavat neda)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ABRAHAM:to já samozřejmě vím:-).. ale říkal že to zkusil a že je to překvapivě velmi dobré a žádané pivo! tak bych to také rád vyzkoušel:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam