• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    PETRPEDROS: Loni jsem ho ochutnal, dobrý. Letos jsem ho nějak propás, na příští rok už ho programově bojkotuju - hajzlekeni mě Kutnou Horou naštvali vskutku přes míru...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Na velikonoce jsme si dopřávali zeleného piwa ...

    http://www.zelenepivo.cz/
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    PIETY23: je jinak seda nez allaha vyznavajici staty, takze asi vsechno ;))
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    mi chces rict ze skandinavie nic? nebo je seda pro vsechno? :D
    FESTER
    FESTER --- ---
    modry vodka
    cerveny vino
    hnedy pivo
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    HERRICH: Hehehe.. Me taky.
    Nejaka legenda by nebyla?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    hehe, tohle mne pobavilo, diky HASHi ;)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    BLEVAJZZ: covece s tim zajmem ti nevim.. myslim ze pivari nebo zenske si spis vyzadaji svrchne kvasene.. spodne kvasenou psenku jsem mel zatim jen od Richarda, tak o tom nechci nijak zvlast rozepisovat.. dobra, ale nevyrazna.. takze radeji opravdovy Weizen (i kdyz se to vlastne ani moc srovnavat neda)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ABRAHAM:to já samozřejmě vím:-).. ale říkal že to zkusil a že je to překvapivě velmi dobré a žádané pivo! tak bych to také rád vyzkoušel:-)
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    http://gbbf.camra.org.uk/bsfbeers

    bernard se dostal na osme misto!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    BLEVAJZZ: psenku radeji svrchne kvasit :(
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    INTEGER: no jsou strašný to joo. tak je to instalatér topenář.. jako u něj je opravdu vidět že řemeslo má zlaté dno.. baráák dobře za 5 mega a ten pivovar stál určo přes mega. ale je to nadšenec a je to znát.. návštěvu s ochutnávkou vřele doporučuji.. příští týden bude dělat pšeničné spodně kvašené!;-)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    BLEVAJZZ: nezminil se kolik piva by dal za nove stranky, ktere se daji cist? </OT>
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak jsem v neděli byl u kamarádky v kolíně a zašli jsme se podívat do opravdu minipivovaru k jednomu pánovi co ho má ve sklepě pod barákem.. ten chlap je fakt husták. pivovar se jmenuje Svatý Ján a mám ještě v lednici nepasterizovaného kvasnicového Mazela. fakt je výbornej kdyby někoho zajímalo (tvoří i piva na zakázku). http://www.pivovarek.cz/
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    AXUOH: Myslím že u sadu je prodávají a půjčujou i výčepní zařízení.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    AXUOH: kdybys nesehnal, tak tady
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    pls nevite, kde v praze sehnat takovej ten party soudek 5l nejakyho zajimavyho piva? treba svijany ho urcite delaj, akorat nevim, kam pro dej...

    dik za rady
    KACIR
    KACIR --- ---
    COLOMAN: Nízkorozpočtové? Jak to myslíš? Každopádně, na nástěnku to přidám, bo sklenice má zajímavý a o HOP Store pivovaru v paláci Myslbek jsem dosud neslyšel...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam