• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Tuhle neděli na Spořilově ožije legendární festival Woodstock:
    [ ROAF WOODSTOCK / festival / 16.8.2009 / CR - Praha - Praha 4, smyčka tramvaje č. 11 ]
    Dobrá muzika, dobrá stylová piva Kocour APA a Permon Canabis, bašty na grilu - to vše pod širým nebem...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja kacov mel jednou u sadu a ani nevim jakyho, ale nejak mi nejel

    vcera sem neplanovane zavital do pivovaru u bulovky, pivo moc dobre, prostredi hekticke, protoze tam zrovna probihala oslava nejakych mladych lidi, nevim co se slavilo, ale zaplatili si stripterku, ale bylo narvano, randal a nebylo to uplne prijemne prostredi, nevim jak to tam vypada jindy, ale najed sem se dobre a hlavne pivo mi velmi velmi chutnalo
    ENPE
    ENPE --- ---
    Hlásím, že chotěboř světlá 12 je momentálně na čepu v Merendě. Byla tak dobrá, že jsem si nechal natočit i petku na cestu.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Kelta zo Slovenska jsem nikdy neokusil, ač mi ho několik lidí už slibovalo přivézt, nějak se nikdy nezadařilo...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    KACIR: myslíš Kelta stout, nebo Kelta z Nitry?

    KACIR: to bych jel taky.. Kácov je jasná volba (pro mě nejlepší pivo) i když jsem odkojený Ferdinandem:-)
    MXL
    MXL --- ---
    KACIR: ...tenhle prostor cas od casu navstevujeme a nezbyva nez souhlasit a doporucit...a Kacov je oblibeny evergreen :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ač jsem se rozhodl, že budu bojkotovat Heineken, co to půjde, tak jsem to dnes vědomě porušil - na Břevnově U kláštera jsem zahlíd na čepu Kelta - a prej poslední sud, tak jsem si ho s chutí dal, protože to jeden čas bylo mý oblíbený pivo. Chutnalo i dnes, považuju to od H. jako dost praštěnej tah ochudit svou nabídku o tohle poměrně dobrý pivo...

    Jinak hospodu U kláštera doporučuju - poměrně slušná kuchyně, na čepu dvanáctky Klášter, Svijanský Kníže, Prazdroj a Budvar, černá jedenáctka Klášter a pšeničnej Hoegaarden, jeden prostor pro kuřáky, druhej pro nekuřáky. Najdete ji naproti Břevnovskému klášteru...
    KACIR
    KACIR --- ---
    MXL: Kácov se po cestě skoro nabízí...
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH:
    KACIR: ......takovy vylet by se dal klidne rozdelit na dve exkurze,zajet do Chotebore,prespat (propit se do rana) a pak vybrat dalsi pivolibe misto blize ku Praze...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: ja mam na cepu ATB ;/
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Dneska prej na čepu ve Zlejch časech (www.pivni.info) ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mozna se tam budu stehovat, tedy urco se tam brzy zajedem podivat na bytecek, tak by nebylo spatny tam mit po ruce neco takoveho :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Weizen od nich neznám, ale co jsem ochutnal, bylo hodně dobrý...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem velkej fanda weiznu ale na strankach ho nemaji, ze by ho tocili v ty jejich hospode primo
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ANDY_WARHOL: zastupce sladka je muj dobrej kamos:-))
    Nekteri (Kaciri?) meli cest ochutnat nejaka jeho piva....nebo se pobavit vypravenim,jak na zakazku do nake hospody delali pivo s pomerancovym extraktem a to ucpalo doury a vsecko to vylitlo na zem a vypadalo to jako blitka:-))))))

    Popravde nevim,co tam varej defaultne.
    Neco varej pro tu jejich hospodu&odber a pak zakazkovy piva pro spesl hospody (tusim,esli do Zlejch nedodavaj,nerikal?)

    Treba u mne na kolaudacce prines sest petek a v kazdy jinej druh piva:-) Polotmavy ma dobry a mel tam i weizen a ten mi chutnal moc:-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    znate nekdo ten minipivovar v chyni, varej tam dobry pivo ?
    KACIR
    KACIR --- ---
    MXL: No, autobus to jede dvě hodiny, ale na zpáteční cestu je to skoro dlouho... .-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    MXL: KDY?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: dobre, chleba trochu tvrdsi navrchu , vevnitr normalni, chutna jako dobrej cerstvej chleba, recept je na www recepty.cz pod domaci chleb II
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam