• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ABRAHAM: zomg
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Na koleji se pro točený chodilo s ledasčím, ale tohle nikoho (naštěstí) nenapadlo :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tech maji asi deset druhu a toci je
    -jakoze stridaji je, obmenuji je!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ANDY_WARHOL: tak jak jsem psala, nevim,co maji defaultne atp.
    Vcera jsem se s tim kamosem videla, tak jsem se pokusila si to ujasnit,ale nevim,jak se mi to zdarilo:-))
    Takze v hospode maji dycky! desitku svetlou,dvanactku polotmavou, ctrnactku cernou, plus (vetsinou) este jeden specialek.
    Tech maji asi deset druhu a toci je. Tj. kazdy obdobi nejakej.
    Nu a ted konkretne tam maji weizen!

    Jinak obcas vari i specialos pro nejake hospody, na zakazku. Pro Zle casy rikal,ze tak dvakrat,trikrat varili;-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zvěst z První pivní tramwaye:

    Čas se nachýlil a jak se blíží září, tak se blíží i termín tentokráte již IX. TRAMWAY GOLF
    CUPu !!! Letos se koná v sobotu 5. září a jak jinak, než na našem Tramwayovém
    čtyřdžamkovém hřišti rozléhající se širokodaleko v okolí hospody.

    Pravidla a hlavně přihlášky jsou od dnešního (tj. 20. 8.) večera v Tramwayi. Je to soutěž
    tříčlenných družstev a startovné je 900,- Kč za družstvo. V ceně je neomezeně pivo a nealko + 2x jídlo. Více se dovíte právě na místě v Tramwayi. Maximální počet družstev je 18 – víc naše čtyřdžamkové hřiště a ani jury nepojme – a tak si nedávejte na čas, ale utíkejte se přihlásit hned, ať se na vás dostane ☺ !

    Z piveček je na skladě : Svijany kvasničák
    IPA Samuraj
    Herold Granát
    Opat třešeň
    Chotěboř 12°
    Permon mandlový

    S pozdravem: Českému pifku zdar !
    Jirka Bejček Stehlíček, První Pivní Tramway.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zpráva z webu žižkovské Restaurace U Radnice (= U Šůvinky):

    AKCE AKCÍ PIVOVARU KONRAD

    Hezký den,
    rádi bychom Vás chtěli pozvat na netradiční akci pivovaru KONRAD. V těchto dnech díky vedení pivovaru KONRAD ochutnáte v Restauraci U Šůvinky kompletní nabídku tohoto pivovaru včetně piv která jdou na export a to REICHENBERGER a ST PAUL'S BEER. Tyto exportní piva budete moci ochutnat nejen točená, ale budete je moci zakoupit i lahvová. Tato akce bude trvat přesně pouze jeden týden a to ve dnech 07.09.2009 až 13.09.2009 a po této akci si můžete sami vybrat tři druhy, které budeme točit stabilně.

    Restaurace U Šůvinky
    Havlíčkovo náměstí 7
    130 00 Praha 3
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    (ze to sou svijany pozname vsichni, ale myslim co konkretne)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    co to je ?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Tuhle neděli na Spořilově ožije legendární festival Woodstock:
    [ ROAF WOODSTOCK / festival / 16.8.2009 / CR - Praha - Praha 4, smyčka tramvaje č. 11 ]
    Dobrá muzika, dobrá stylová piva Kocour APA a Permon Canabis, bašty na grilu - to vše pod širým nebem...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja kacov mel jednou u sadu a ani nevim jakyho, ale nejak mi nejel

    vcera sem neplanovane zavital do pivovaru u bulovky, pivo moc dobre, prostredi hekticke, protoze tam zrovna probihala oslava nejakych mladych lidi, nevim co se slavilo, ale zaplatili si stripterku, ale bylo narvano, randal a nebylo to uplne prijemne prostredi, nevim jak to tam vypada jindy, ale najed sem se dobre a hlavne pivo mi velmi velmi chutnalo
    ENPE
    ENPE --- ---
    Hlásím, že chotěboř světlá 12 je momentálně na čepu v Merendě. Byla tak dobrá, že jsem si nechal natočit i petku na cestu.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Kelta zo Slovenska jsem nikdy neokusil, ač mi ho několik lidí už slibovalo přivézt, nějak se nikdy nezadařilo...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    KACIR: myslíš Kelta stout, nebo Kelta z Nitry?

    KACIR: to bych jel taky.. Kácov je jasná volba (pro mě nejlepší pivo) i když jsem odkojený Ferdinandem:-)
    MXL
    MXL --- ---
    KACIR: ...tenhle prostor cas od casu navstevujeme a nezbyva nez souhlasit a doporucit...a Kacov je oblibeny evergreen :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ač jsem se rozhodl, že budu bojkotovat Heineken, co to půjde, tak jsem to dnes vědomě porušil - na Břevnově U kláštera jsem zahlíd na čepu Kelta - a prej poslední sud, tak jsem si ho s chutí dal, protože to jeden čas bylo mý oblíbený pivo. Chutnalo i dnes, považuju to od H. jako dost praštěnej tah ochudit svou nabídku o tohle poměrně dobrý pivo...

    Jinak hospodu U kláštera doporučuju - poměrně slušná kuchyně, na čepu dvanáctky Klášter, Svijanský Kníže, Prazdroj a Budvar, černá jedenáctka Klášter a pšeničnej Hoegaarden, jeden prostor pro kuřáky, druhej pro nekuřáky. Najdete ji naproti Břevnovskému klášteru...
    KACIR
    KACIR --- ---
    MXL: Kácov se po cestě skoro nabízí...
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH:
    KACIR: ......takovy vylet by se dal klidne rozdelit na dve exkurze,zajet do Chotebore,prespat (propit se do rana) a pak vybrat dalsi pivolibe misto blize ku Praze...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: ja mam na cepu ATB ;/
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Dneska prej na čepu ve Zlejch časech (www.pivni.info) ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mozna se tam budu stehovat, tedy urco se tam brzy zajedem podivat na bytecek, tak by nebylo spatny tam mit po ruce neco takoveho :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam