• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    dalsi bile pivo, oh, buh me vyslysel :)))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    HERRICH: neslo mi ani tak o to, kde se toci, ale spis co to je zac. Pac jsem nic nenasel ani na webu Svijan. Zajima me jak se to bude lisit od nachodske psenky. Ted, kdyz oba pivovary spadaji pod jednoho majitele.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ABRAHAM: urcite pod palmovkou U Rokytky
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Vi nekdo neco o tom svijanskym weizenu? Na PI uz jsem cetl dva prispevky, ze bude nekde na cepu.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ABRAHAM: zomg
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Na koleji se pro točený chodilo s ledasčím, ale tohle nikoho (naštěstí) nenapadlo :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tech maji asi deset druhu a toci je
    -jakoze stridaji je, obmenuji je!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ANDY_WARHOL: tak jak jsem psala, nevim,co maji defaultne atp.
    Vcera jsem se s tim kamosem videla, tak jsem se pokusila si to ujasnit,ale nevim,jak se mi to zdarilo:-))
    Takze v hospode maji dycky! desitku svetlou,dvanactku polotmavou, ctrnactku cernou, plus (vetsinou) este jeden specialek.
    Tech maji asi deset druhu a toci je. Tj. kazdy obdobi nejakej.
    Nu a ted konkretne tam maji weizen!

    Jinak obcas vari i specialos pro nejake hospody, na zakazku. Pro Zle casy rikal,ze tak dvakrat,trikrat varili;-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zvěst z První pivní tramwaye:

    Čas se nachýlil a jak se blíží září, tak se blíží i termín tentokráte již IX. TRAMWAY GOLF
    CUPu !!! Letos se koná v sobotu 5. září a jak jinak, než na našem Tramwayovém
    čtyřdžamkovém hřišti rozléhající se širokodaleko v okolí hospody.

    Pravidla a hlavně přihlášky jsou od dnešního (tj. 20. 8.) večera v Tramwayi. Je to soutěž
    tříčlenných družstev a startovné je 900,- Kč za družstvo. V ceně je neomezeně pivo a nealko + 2x jídlo. Více se dovíte právě na místě v Tramwayi. Maximální počet družstev je 18 – víc naše čtyřdžamkové hřiště a ani jury nepojme – a tak si nedávejte na čas, ale utíkejte se přihlásit hned, ať se na vás dostane ☺ !

    Z piveček je na skladě : Svijany kvasničák
    IPA Samuraj
    Herold Granát
    Opat třešeň
    Chotěboř 12°
    Permon mandlový

    S pozdravem: Českému pifku zdar !
    Jirka Bejček Stehlíček, První Pivní Tramway.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zpráva z webu žižkovské Restaurace U Radnice (= U Šůvinky):

    AKCE AKCÍ PIVOVARU KONRAD

    Hezký den,
    rádi bychom Vás chtěli pozvat na netradiční akci pivovaru KONRAD. V těchto dnech díky vedení pivovaru KONRAD ochutnáte v Restauraci U Šůvinky kompletní nabídku tohoto pivovaru včetně piv která jdou na export a to REICHENBERGER a ST PAUL'S BEER. Tyto exportní piva budete moci ochutnat nejen točená, ale budete je moci zakoupit i lahvová. Tato akce bude trvat přesně pouze jeden týden a to ve dnech 07.09.2009 až 13.09.2009 a po této akci si můžete sami vybrat tři druhy, které budeme točit stabilně.

    Restaurace U Šůvinky
    Havlíčkovo náměstí 7
    130 00 Praha 3
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    (ze to sou svijany pozname vsichni, ale myslim co konkretne)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    co to je ?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Tuhle neděli na Spořilově ožije legendární festival Woodstock:
    [ ROAF WOODSTOCK / festival / 16.8.2009 / CR - Praha - Praha 4, smyčka tramvaje č. 11 ]
    Dobrá muzika, dobrá stylová piva Kocour APA a Permon Canabis, bašty na grilu - to vše pod širým nebem...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja kacov mel jednou u sadu a ani nevim jakyho, ale nejak mi nejel

    vcera sem neplanovane zavital do pivovaru u bulovky, pivo moc dobre, prostredi hekticke, protoze tam zrovna probihala oslava nejakych mladych lidi, nevim co se slavilo, ale zaplatili si stripterku, ale bylo narvano, randal a nebylo to uplne prijemne prostredi, nevim jak to tam vypada jindy, ale najed sem se dobre a hlavne pivo mi velmi velmi chutnalo
    ENPE
    ENPE --- ---
    Hlásím, že chotěboř světlá 12 je momentálně na čepu v Merendě. Byla tak dobrá, že jsem si nechal natočit i petku na cestu.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Kelta zo Slovenska jsem nikdy neokusil, ač mi ho několik lidí už slibovalo přivézt, nějak se nikdy nezadařilo...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    KACIR: myslíš Kelta stout, nebo Kelta z Nitry?

    KACIR: to bych jel taky.. Kácov je jasná volba (pro mě nejlepší pivo) i když jsem odkojený Ferdinandem:-)
    MXL
    MXL --- ---
    KACIR: ...tenhle prostor cas od casu navstevujeme a nezbyva nez souhlasit a doporucit...a Kacov je oblibeny evergreen :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam