• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    INTEGER: Luxus! :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    MOUNTBATTEN: No to mě jebne - kdýž jsme se tam nastěhovali, lákal k Čertici vývěsní štít Klášter. Chvíli potom ho přestali točit a v okolí nic pivně dobrého k nenalezení. Odstěhujem se - a oni tam slibujou tohle, tsss... Aspoň že tu v okolí mám Chýši jen deset minut autobusem...

    Navrhuju Mountku v testování podpořit :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Kdyz premyslite kam jit do hospody - muzete mi jit delat doprovod testnout hospodu u nadrazi Liben.
    Jako Kaciri bacha, esli si pamatujes vedle Certice takovou hospodu,co o vikendu byvala zavrena a pres vsedni den snad jen do osmi,takova "vyvarovna pro delniky" iMO.
    Pochybuju,ze to uvnitr nejak vyrazne upravili,ale najednou na skle zaclo byt psano SOBOTA DISCO, OTEVRENO NONSTOP.
    Uz to mi zacalo pripadat bizardne zajimave.
    Pote pribyl vyvesni stit na poiva JEZEK a RYCHTAR.
    A vcera rano sem si vsimla totalne bnovyho vyvesniho stitu volajici PIVNI RAJ. pojdte ochutnat specialy z malych pivovaru.

    Tak sem zvedava teda:-))
    (esli to bude nonstopka, budou tam mit "piwni ňaminy" a mam to par metru od baraku...to bude muj konec:-)))))) )
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Hospody v Alianci maj snahu informovat o pivu aspoň na baru a netu pověšeným Pivním listem
    a taky starat se o to pivo, jak je třeba. Uvidíme, ale v pátek ve Zlejch časech byla informace o nabídce na tabuli poměrně strohá...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    personal nekdy dokaze zkazit i potencialne super hospodu
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: snad tomu castecne napomuze Aliance PIV
    KACIR
    KACIR --- ---
    Majitelům hospod nedochází, že špatným personálem přicházej o zákazníky, platěj mizerně, tak si nemůžou moc vybírat, no a pinglové zas jak kdyby nestáli o dýško... Nedostatek informací o nabízeném pivu už je jen detail - ale třeba Šůvinka má dobrý informace na webu, tak nechápu, že to tam nenaj aspoň na baru vytištěný...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ale prave ze ten vrchni nechtel nic rict, meli to tam kridou napsany na tabulce, ale jenom nazvy a stupnovitost, nebylo jasny jestli je to cerny nebo psenicny pivo napriklad
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    matuska mi chutnal
    MXL
    MXL --- ---
    ANDY_WARHOL: ...hmm zajimave, ale myslim, ze tam uz nejni...zato ten vyber piv maji exkluzivni...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    si to nepamatuju, pred dvema mesici mozna, nevim presne, ale bylo to tam dost neprijemne
    MXL
    MXL --- ---
    ANDY_WARHOL: cece, mi tam meli pokazdy jen cisnici, ktera je dost v pohode-ze by tam byl i vycepni slysim poprve...kdys tam byl?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    suvinka me teda nezaujala, cisnik znacne neprijemnej, nebyli jste nahodou v jine suvicne ? ja sem byl v tom co je tady na zizkove a jeste se tomu rika na radnici
    BLEVAJZZ: rychtar neni pivo z nejlepsich
    HERRICH: ja si ho daval primo v hlinsku a znam lepsi piva, ale je pravda ze to muze byt kombinace toho co si psal ty a toho co pisu ja
    ENPE
    ENPE --- ---
    Z produkce rychtáře stojí za to nefiltrovaná dvanáctka a černá dvanáctka. Po tý černý jsem sice měl ranní bolehlav, ale nevím, jestli to oprasvdu bylo z toho piva.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    BLEVAJZZ: U Sadu sice udelali moc hezkej tah od G k lokalnim pivum, ale jelikoz personal zustal stejnej, moc sae o to nestaraj, tocej podmiry (o tom uz jsme tu mluvili, a vubec to flakaj, coz se k lokalnim pivum nehodi, ty potrerbujou peci
    no a jesi ten rychtar byl kvasnicovej a chvili jim tam stal a treba jen nevyplachli trubky, pak je tvoje reakce naprosto jasna
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    taky bych se přidal na srázek

    jinak začali U Sadu točit tentokrát pivo Rychtář z Hlinska a už dlouho se mi nestalo že jsem nedopil pivo..chutnalo jak myší chcanky (ne že bych je někdy pil) :-) takovej nepřijemnej vocas nespecifikovatelné chuti, kterej se vám držel dlouho na patře no fakt hnus. pšeničný primátor už byl lepší....
    ENPE
    ENPE --- ---
    DEMONOFANARCHY: Taky stačí do tý jedenáctky nasednout a vystoupit až na konečný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam