• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ale prave ze ten vrchni nechtel nic rict, meli to tam kridou napsany na tabulce, ale jenom nazvy a stupnovitost, nebylo jasny jestli je to cerny nebo psenicny pivo napriklad
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    matuska mi chutnal
    MXL
    MXL --- ---
    ANDY_WARHOL: ...hmm zajimave, ale myslim, ze tam uz nejni...zato ten vyber piv maji exkluzivni...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    si to nepamatuju, pred dvema mesici mozna, nevim presne, ale bylo to tam dost neprijemne
    MXL
    MXL --- ---
    ANDY_WARHOL: cece, mi tam meli pokazdy jen cisnici, ktera je dost v pohode-ze by tam byl i vycepni slysim poprve...kdys tam byl?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    suvinka me teda nezaujala, cisnik znacne neprijemnej, nebyli jste nahodou v jine suvicne ? ja sem byl v tom co je tady na zizkove a jeste se tomu rika na radnici
    BLEVAJZZ: rychtar neni pivo z nejlepsich
    HERRICH: ja si ho daval primo v hlinsku a znam lepsi piva, ale je pravda ze to muze byt kombinace toho co si psal ty a toho co pisu ja
    ENPE
    ENPE --- ---
    Z produkce rychtáře stojí za to nefiltrovaná dvanáctka a černá dvanáctka. Po tý černý jsem sice měl ranní bolehlav, ale nevím, jestli to oprasvdu bylo z toho piva.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    BLEVAJZZ: U Sadu sice udelali moc hezkej tah od G k lokalnim pivum, ale jelikoz personal zustal stejnej, moc sae o to nestaraj, tocej podmiry (o tom uz jsme tu mluvili, a vubec to flakaj, coz se k lokalnim pivum nehodi, ty potrerbujou peci
    no a jesi ten rychtar byl kvasnicovej a chvili jim tam stal a treba jen nevyplachli trubky, pak je tvoje reakce naprosto jasna
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    taky bych se přidal na srázek

    jinak začali U Sadu točit tentokrát pivo Rychtář z Hlinska a už dlouho se mi nestalo že jsem nedopil pivo..chutnalo jak myší chcanky (ne že bych je někdy pil) :-) takovej nepřijemnej vocas nespecifikovatelné chuti, kterej se vám držel dlouho na patře no fakt hnus. pšeničný primátor už byl lepší....
    ENPE
    ENPE --- ---
    DEMONOFANARCHY: Taky stačí do tý jedenáctky nasednout a vystoupit až na konečný :)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    DEMONOFANARCHY: docetl jsi ten odkazovany clanek k druhemu odstavci?
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    DEMONOFANARCHY: dobre podniky web nepotrebuji..
    tak aspon kratkou zminku http://www.sporilov.info/view.php?nazevclanku=&cisloclanku=2005081101
    MXL
    MXL --- ---
    ...no ja byl od posledniho srazu U Suvinku nekolikrat, pokazdy dobry vyber...je to tam dost v pohode, hlasuju tedy za opetovnou navstevu...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    DEMONOFANARCHY: to uz muzeme rovnou do tramvaje ;)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Návštěvu Šůvinky jsem propásl, takže bych se taky příští týden přidal :-)
    FREEDOOOM
    FREEDOOOM --- ---
    KACIR: klido tenhle tejden, klido ten dalsi, v hospodach se tu zatim taky nevyznam. tak by mi to bodlo :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Ještě by za zmínku stála Chýše a princ Miroslav, Šůvinka se osvědčila, tram mám taky rád, takže to bude těžká volba :-) Ale zatím nevím, jak na tom budu s časem...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Ja budu v praze tento vikend.. mam v planu projit par hospudek.. takze me ceka takovej PPP, pivni prazskej pochod :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: az pristi, dal bych klido treba tramvaj, nebo opet suvinku, tam se mi libilo ;)
    KACIR
    KACIR --- ---
    FREEDOOOM: Záminka pro klubové kolektivní pívo? Ale tenhle tejden to za sebe teda moc nevidím....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam