• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: a co rika pivaznalez Whrwolf na obsluhu :) Je taky tak spokojen?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Tip na dobrou hospodu v Brně:
    Wehrwolf Von Rhodax: Takhle vypadá hospoda, když se to dělá tak jak má. Žrádlo vynikající za solidní ceny, fantastickej Bernard v plným sortimentu. 10/10 dává pivaznalec a obžera Wehrwolf!!!
    ATRIUM - pivní bar, v samém centru Brna, ulice Josefská 5, v prvním patře.
    http://www.atriumbar.cz/
    KACIR
    KACIR --- ---
    MOUNTBATTEN: Vypadá zdechle, ale byli jsme tam kolem poledne, možná se večer otvírá :-)

    BINNMODE: Svatý Ján vypadá zajímavě, ale pokud někdo vypráví o klasické technologii a přitom má nějaký hybridní CK tank, nevzbuzuje ve mně moc důvěry. Důležitý je ale výsledek, to jest, jak dobrý maj pivo a to z webu neposoudím...
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    BINNMODE: no ta herna by mohla byt levna, pamatuju, jak jsem tam chodil na patnactku za cenu lehce pres dvacet
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    MOUNTBATTEN: navedl jsi mne na ideu, ze rychtare by mohli mit v metru levneho:))


    ANDY_WARHOL: moje chyba:)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Jednou jsem tam byl a tušim že jsme platili přes dvacet. Ale nebylo to pivo tak špatný za tu cenu a ta kultura tam byla k nezaplacení :)) A Veřejné WC se to tam i jmenuje.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    proste slo o to jak si to prezentoval, tak si nepusobil jako clovek ktery si vazi piva, ale spis jako clovek, ktere se hodla levne vozrat, pak si to vysvetlil a tvuj duvod chapu, ale to prvni co si napsal proste tak vyznelo.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BINNMODE: ja nerikam ze dobry pivo nemuze byt levny, ale kdyz se zeptas jen na cenu a pises jakekoliv, tak to vypada ze ti na kvalite nezalezi, asi tak
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak u nas, na Harfe, je ten Pivni raj,kde nejdrazsi jke 18stupnovy Jezek, ale v lahvi, za 25,-:-)
    Jinmak toceny tam maj nejdrazsiho kvasnickovyho dvanactku Rychtare za 19,-:-)
    A Klaster, desitka, je za 13,-:-))
    A cepovany tam maj este tri dalsi (Jezek a Rycvhtar poddruhy)
    Tj.jsou to slusny piva, ze:-)

    Bohuzel se kvuli tem cenam tam stahuji jen ozungrove a podnik,kterej je otevrenej asi 2-3 mesice, je uz totalne zpustlej:-(
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    ANDY_WARHOL: v ceste za pivem muzes prece objevit poklad i v hospode kde to necekas a hlavne proc by se melo dobre pivo merit cenou:)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BINNMODE: no moje odpoved mela byt lehka ironie samozrejme :] narazel sem na to, ze me v tomto klubu, ktery je spis pro kvalitu nekdo vznasel takovy dotaz, to vysvetleni si mel mozna napsat rovnou :)
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    ANDY_WARHOL: ve vietnamskem kramecku asi tezko budou mit tocenou. Toto je quest od meho otce, kdy se vsadili v praci, ze neco takoveho uz v te oblasti neni mozne. Co se mne tyce, ja se spis chystam na vylet do www.pivovarek.cz a asi bych to tam ani nepil, ale jak jde o dobrou vec, tak se po tom chci podivat.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Co ta spelunka (esli este existuje) na Kulataku primo u stanice tramvaje. Z byvalych zachodku asi,je to v podzemi,nahore jsou naky stanky.

    Tam to vidim,ze to nebude drahy:-))
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    kdo má rád černý pivo,at zkusí od Černý hory její tmavej ležák Granát.. výborná tmavá 12°.. NArozdíl o poeobnejch není sladká po karamelu,ale má takovou příjemnou chmelovou hořkost..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    to je teda dotaz
    urcite zkus nejaky vietnamsky kramecek, tam sezenes branika na stojaka za bura
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    nevedel by nekdo o nejaky hospode dejvice/podbaba/borislavka kde maji jakekoli pivo do 20korun?
    PERGL
    PERGL --- ---
    Branická ukolébavka:)
    Pro ty co milujou braník:P

    http://bandzone.cz/odecetplynu
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: Ja bych se pridal, ale driv jak v osm z prace nevypadnu :-/
    KACIR
    KACIR --- ---
    Včera prý měli v Chýši Svatomartinské 16° pivo od pana Matušky, do kdy jim ještě vydrží, je ve hvězdách, zítra zkusím zajít koštnout, přidá se někdo? :-)
    EXETRON
    EXETRON --- ---
    INTEGER:
    U rokytky je to příjemný a maj tam hezký ceny, ale co já zase vím, tak k večeru jsem tam musel dát vždycky pár na stojáka, jak tam bylo narváno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam