• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    HASSA
    HASSA --- ---
    KACIR: 11 ze neco vyhrala? tomu se mi nechce verit...policka je tu synonymum hnusnyho/podradnyho piva...policku sem vzdy zkousel tocenou ze sudu..jinak se to tu snad ani neda sehnat...ja byl odkojen na budvaru tak se ho snazim drzet..
    KACIR
    KACIR --- ---
    HASSA: Polička má možná výkyvy a problémy s lahvováním, ale pivo je to slušný, mimo jiné jejich jedenáctka vyhrála svou kategorii v cenách Sdružení přátel piva 2009...
    HASSA: Co pijou na tvém východě ti ostatní?
    HASSA
    HASSA --- ---
    EXCITE: tady na vychode to je vyhlaseny spatny pivo..vetsinou to pijou jen koralove za 13 korun co jen necim potrebujou udrzet hladinku (:
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    fakt nevim, nekvasnicový sem nepil a ta jedenáctka pachuť neměla
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    mimochodem (znalci určitě vědí) znáte kulový blesk? dřív to byla taková trendy hospoda s drahou a nic moc plzní, už se celkem polepšili http://www.restauracekulovyblesk.cz/
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    jooo nedavno jsem ho pri navsteve na vychode ochutnal a fakt spatny.. divny pachute v nem..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no mě přišlo celkem dobrý, kvasnicová jedenáctka byla výborná, je pravda, že ta dvanáctka byla celkem bez chutě
    HASSA
    HASSA --- ---
    X_RATED_IDIOT: policce se vyhejbat velkym obloukem...velmi, velmi spatne pivo..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dneska hrom do police, pivovar polička
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ty webovky uz nakej patek maj (ted v IE8 mi to nedela, v IE 6 mi to odskakovalo, text pod menu apod.)
    U tech holek mam pocit, ze davaji na cloveka dve piva obslouzim rychle a pak zacne ignorace:-)))
    Teda ja tam byla naposled pred mesicem,ale fakt vetsinou prvni dve piva,prijde hned,donese je...a pak musime nasazovat zaujimaci strategii:-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    INTEGER: Webovky poměrně děs, ale není to (snad) definitivní podoba. Hoky maj furt stejně mizerný prachy a ještě nepochopily, že dýška se dostávaj mimo jiné i za rychlost a kvalitu obsluhy...
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    tak Princ miroslav nahodil webovky - http://uprincemiroslava.eu/ (nijak se k nim nevyjadruju), ale jinak se tam nic moc nezmenilo - treba rychlost obsluhy je jako driv. Ale zda se, ze uz si tam zvyklo chodit vic lidi.

    Vlastne jedna vec se zmenila - ta psenice od primatora chutnala nejak podivne sladce, ale uz jsem ji dlouho nemel, tak jsem mozna odvyknul..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MXL: taky sem si daval a chutnal
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MXL: no, lobkowic mi nikdy moc nejel..ale ochutnám..
    MXL
    MXL --- ---
    ...hlasim, ze U sadu tento tyden tocej dvanactku Vevodu z Vysokyho Chlumce...pil jsem poprve a zachutnal...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    http://ekonomika.idnes.cz/most-bude-mit-sve-pivo-mostecky-kahan-potece-od-patku-p00-/ekonomika.asp?c=A091126_184156_ekonomika_fih
    Tak nám tu otevřeli minipivovar, o tom jsem ani nesnil, škoda jen, že mě trošku rejpe nějakej bacil v krku, tak ho nechci povzbuzovat, ale mám to hned vedle zušky, tak to asi půjdu zejtra po hodině bicích okoštovat :) zvlášť na ten pšeničný speciál se těším.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nemate nekdo cestu do skotska ?
    http://www.novinky.cz/koktejl/185631-skotove-uvarili-nuklearniho-tucnaka-nejsilnejsi-pivo-na-svete.html

    chtel bych to ochutnat, stacila by mi ta levnejsi verze bez akcii :)
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    BLEVAJZZ: snad budu mit neco doma na vanoce:)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    KACIR: já osobně u páána byl a Svatý ján vynikající pivo, osobně jsem ochutnal Mazel 14 a luxus.. pán se vyzná a je to veliký nadšenec který si prostě za 1,5 mega postavil doma vlastní pivovar:-) všechny má nepasterizované což na kvalitě jen přidává
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Copak já vím? :-) Ale koukám, že v tvém seznamu ten podnik byl,takže objevuju Ameriku...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: a co rika pivaznalez Whrwolf na obsluhu :) Je taky tak spokojen?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam