• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    HASSA
    HASSA --- ---
    X_RATED_IDIOT: jo to bych pochopil..prece nebudou varit jen hnusny pivo (: urcite (teda aspon v to doufam) taky varej nakej special kerej se da pit..ale nemel sem tu cest ho ochutnat (:
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Konečně se mi dostaly domů jako dárek tři pet flašky Mosteckého Kahanu, jsem na to moc zvědavej, po štědrovečerní večeři si pospíším na nyx a dám report:). Chtěli jsme se tam podívat a už potřetí nám to nevyšlo, příliš pozdě jsme si (okolo páté o všední den!) zavolali kvůli rezervaci, vše už bylo zarezervováno. Na jednu stranu to tomu majiteli přeju, na stranu druhou doufám, že se tam někdy bude dát jít na večer sednout aniž by si člověk musel dělat rezervaci.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HASSA: je to tak, viz. jejich stránky, každopádne bych řekl, že je rozdíl mezi tim co standartně točej a tim co vařej extra (asi jako třeba mezi ležákem a kroužkovanym ležákem u budvaru, ikdyž v tomhle případě se dá pít oboje)
    HASSA
    HASSA --- ---
    KACIR: 11 ze neco vyhrala? tomu se mi nechce verit...policka je tu synonymum hnusnyho/podradnyho piva...policku sem vzdy zkousel tocenou ze sudu..jinak se to tu snad ani neda sehnat...ja byl odkojen na budvaru tak se ho snazim drzet..
    KACIR
    KACIR --- ---
    HASSA: Polička má možná výkyvy a problémy s lahvováním, ale pivo je to slušný, mimo jiné jejich jedenáctka vyhrála svou kategorii v cenách Sdružení přátel piva 2009...
    HASSA: Co pijou na tvém východě ti ostatní?
    HASSA
    HASSA --- ---
    EXCITE: tady na vychode to je vyhlaseny spatny pivo..vetsinou to pijou jen koralove za 13 korun co jen necim potrebujou udrzet hladinku (:
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    fakt nevim, nekvasnicový sem nepil a ta jedenáctka pachuť neměla
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    mimochodem (znalci určitě vědí) znáte kulový blesk? dřív to byla taková trendy hospoda s drahou a nic moc plzní, už se celkem polepšili http://www.restauracekulovyblesk.cz/
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    jooo nedavno jsem ho pri navsteve na vychode ochutnal a fakt spatny.. divny pachute v nem..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no mě přišlo celkem dobrý, kvasnicová jedenáctka byla výborná, je pravda, že ta dvanáctka byla celkem bez chutě
    HASSA
    HASSA --- ---
    X_RATED_IDIOT: policce se vyhejbat velkym obloukem...velmi, velmi spatne pivo..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dneska hrom do police, pivovar polička
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ty webovky uz nakej patek maj (ted v IE8 mi to nedela, v IE 6 mi to odskakovalo, text pod menu apod.)
    U tech holek mam pocit, ze davaji na cloveka dve piva obslouzim rychle a pak zacne ignorace:-)))
    Teda ja tam byla naposled pred mesicem,ale fakt vetsinou prvni dve piva,prijde hned,donese je...a pak musime nasazovat zaujimaci strategii:-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    INTEGER: Webovky poměrně děs, ale není to (snad) definitivní podoba. Hoky maj furt stejně mizerný prachy a ještě nepochopily, že dýška se dostávaj mimo jiné i za rychlost a kvalitu obsluhy...
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    tak Princ miroslav nahodil webovky - http://uprincemiroslava.eu/ (nijak se k nim nevyjadruju), ale jinak se tam nic moc nezmenilo - treba rychlost obsluhy je jako driv. Ale zda se, ze uz si tam zvyklo chodit vic lidi.

    Vlastne jedna vec se zmenila - ta psenice od primatora chutnala nejak podivne sladce, ale uz jsem ji dlouho nemel, tak jsem mozna odvyknul..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MXL: taky sem si daval a chutnal
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MXL: no, lobkowic mi nikdy moc nejel..ale ochutnám..
    MXL
    MXL --- ---
    ...hlasim, ze U sadu tento tyden tocej dvanactku Vevodu z Vysokyho Chlumce...pil jsem poprve a zachutnal...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    http://ekonomika.idnes.cz/most-bude-mit-sve-pivo-mostecky-kahan-potece-od-patku-p00-/ekonomika.asp?c=A091126_184156_ekonomika_fih
    Tak nám tu otevřeli minipivovar, o tom jsem ani nesnil, škoda jen, že mě trošku rejpe nějakej bacil v krku, tak ho nechci povzbuzovat, ale mám to hned vedle zušky, tak to asi půjdu zejtra po hodině bicích okoštovat :) zvlášť na ten pšeničný speciál se těším.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nemate nekdo cestu do skotska ?
    http://www.novinky.cz/koktejl/185631-skotove-uvarili-nuklearniho-tucnaka-nejsilnejsi-pivo-na-svete.html

    chtel bych to ochutnat, stacila by mi ta levnejsi verze bez akcii :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam