• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    Kdybyste nekdo mel chut v Praze na Kacov, tak byvala Nova Legenda v ulici pplk. Sochora (kousek od Strossmayeraku) se prejmenovala na Festov a ted toci Kacov a Kozla.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Středověký pivovar ve stylu Living history - tohle stojí za přečtení a časem i za ochutnání:

    http://www.pivnidenik.cz/clanek/4115-Stredoveky-pivovarek/index.htm
    http://www.centrumselmberk.cz/cs/centrum/brewery.html
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    to je pravda, to bych mohl, ale v rámci startu je to odrazující
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: tak pokud budes primo tam, muzes jedno ochutnat a pak se rozhodnout.. a soudek se do budoucna muze hodit ne (pokud pivovaru s takovou pitomou politikou nebude vic)?

    mam Pegas soudek, v Pegasu i jinde mi ho naplni (zatim)..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    hm myslel sem si to, takže asi spíš až budu mít cestu do brna, zajdu tam ochutnat, tahle politika je fakt celkem nahovno, když nevim, jestli mi bude chutnat a budu se rozhodovat jestli dám za pivo, nebo ještě další myslim 3 kila za soudek kterej pak už třeba nepoužiju, je to v celku jednoduchá volba
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: no, jina sance asi neni - bud soudek, 2l dzbanek, popr. rovnou sud :) bohuzel plni jen ten svuj soudek (coz mi prijde spis na skodu, nez k uzitku)
    prip. se muzem domluvit a pujcil bych ti svuj (za predpokladu, ze bys ho v rozumnem case vratil, neporusen, ..)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: pegas z brna? dá se sehnat nějak bez toho abych si kupoval jejich soudek za zbytečně velký prachy? píšou tam, že plněj jen ty svý...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    24.12. tradicni psenice - tentokrate Herold
    31.12. 5l soudek Pegas 12° + 5l soudek Cerna Hora 11°
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    braník sem pil celou pubertu a prostě mi už nejede, je sice lepší než staroprdel nebo gayhumus, ale pořád je to pivo s nejvyššim obsahem přidaný chemky (holt vltavská voda)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já prošel degustací na čzu a braník skončil na předposlednim, za nim už byl jenom lahváč (z alberta)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: někdo proti branííku????????!!!!!!!:-).....náhodou na všcht na anonymní degustaci se Bráník dokonce umisťuje na předních příčkách.... i levné pivo které pijí bezďáci nemusí hned být špatné :-) já si na točený bráník vždycky rád zajdu. ve vodičkově do pivnice mezi červené frňáky :-))
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Mně přijde lepší než třeba G10. Ale výbornej bych teda taky netvrdil.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no pokud to bereš jako níže zmiňovanou švesku (a to sem branickej patriot)
    KACIR
    KACIR --- ---
    DOOMBRINGER: No, když myslíš...
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    X_RATED_IDIOT: Branik je vybornej.
    KACIR
    KACIR --- ---
    BLEVAJZZ: Tak jestli jsou k odběru zadarmo, to bych se o jejich osud nebál, klidně sem nahoď, kam si máme dojet... .-)))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    hm ten mi přivezl kamarád na chatu a stejně jsme ho nevypili, rohozec a svijany byly větší lákadlo, ale zase je to lepší než braník, to jako jo :))
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    no já jako přes celý den jsem si chodil točit na balkon z 5litrového soudku plzně....

    máme tady v práci na odběr asi 100 těchto soudků, které se musí spotřebovat do dubna.. takže si tam chodím velmi často:-))))
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BLEVAJZZ: Březňák 14°, Kahan 12° a Svijany 12°, výběr musí být :))

    X_RATED_IDIOT: +1, po jednom loku jsem si běžel vyplachovat pusu. Ale jantar taky můžu.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    já měl našeho benešovského Ferdinanda světlý ležák 12, jako každý rok :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam