• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    X_RATED_IDIOT: Branik je vybornej.
    KACIR
    KACIR --- ---
    BLEVAJZZ: Tak jestli jsou k odběru zadarmo, to bych se o jejich osud nebál, klidně sem nahoď, kam si máme dojet... .-)))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    hm ten mi přivezl kamarád na chatu a stejně jsme ho nevypili, rohozec a svijany byly větší lákadlo, ale zase je to lepší než braník, to jako jo :))
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    no já jako přes celý den jsem si chodil točit na balkon z 5litrového soudku plzně....

    máme tady v práci na odběr asi 100 těchto soudků, které se musí spotřebovat do dubna.. takže si tam chodím velmi často:-))))
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BLEVAJZZ: Březňák 14°, Kahan 12° a Svijany 12°, výběr musí být :))

    X_RATED_IDIOT: +1, po jednom loku jsem si běžel vyplachovat pusu. Ale jantar taky můžu.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    já měl našeho benešovského Ferdinanda světlý ležák 12, jako každý rok :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: No tak asi není pro tebe, ale jsou lidi, kterejm to chutná - třeba já :-) Ono to hlavně není pivo...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo ten mi taky docela jede, ale švestku sem nějak nepochopil
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Já pil nealko na Silvestra, ale coby zmlsanec jsem se předzásobil Jantarem Free od pana Bernarda...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    BLEVAJZZ: já trapně birel, dělal sem tágo příbuznejm a pak nějakej Náchod, polotmavou 13 mám dojem
    KACIR
    KACIR --- ---
    BLEVAJZZ: Jasně! Já měl Rychtáře 15° z tý sady 7 speciálů z KGB :-)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    co udělat takovou malou anketku kdo co měl za pivo na na štědrovečerním stole?? :-)))
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    KACIR: No to jo, ale za zvyseni dane na alkohol muze stat a v dusledku toho dochazi k zdrazeni piva jako takovyho, coz, jak uz si psal, muze vest k likvidovani mensich pivovaru...
    KACIR
    KACIR --- ---
    GHOSTDOGG: Ne, třeba Nymburk pivo fakt umí, ale kdyby nevařil druhojakostní pivo pro Alberta, tak už dávno zavřel, protože polovina pivního národa pije nejlevnější patoky a druhá ty patoky, který maj drsnou reklamu, nás pár, který chcem hlavně kvalitní pivo, to nevytrhne :-(
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    KACIR: Aneb podekujme statu za ty splasky?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Staropramen ať zdraží o dvacku a nechá mě to chladným, ale bohužel nám to Janota zvednul kompletně. Průšvih ale není to, že já dám o jednu nebo dvě kačky za pivo víc, ten je v tom, že pivovary maj s vydřidušskejma řetězcema nasmlouvaný ceny a ty jim nedovolej zdražit a malý pivovary (např. Nymburk) budou to zvýšení daně platit ze svýho a není jistý, že to přežijou...
    FESTER
    FESTER --- ---
    X_RATED_IDIOT: nejsi sam :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já vim, ale už sem se smířil s tim, že mám drahej koníček :((
    FESTER
    FESTER --- ---
    X_RATED_IDIOT: jiste... napred staropramen a pak jak lavina ostatni... ekonomika je pro vsechny stejna...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    staropramen mě netrápí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam