• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    dejte link
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ABRAHAM: tak třeba příští rok, bude pořád aktuální:-) já právě jí chtěl poslat i do soutěže ferdinand kde se taky soutěžilo s fotkou..ale taky bylo pozdě:-(( nevadí.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Snad, protoze ta vyherni fotka je fakt desna..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Chodyho to evidentně taky namíchlo, takže příště už se to nestane...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: no, tohoto jsem se presne bal, ze se to stane.. sice v soutezi v podstate o nic neslo, ale takoveto vitezstvi nemam vubec rad..
    KACIR
    KACIR --- ---
    Sakra, teď jsem zkouknul výsledky soutěže, Satan Klaus s Ferdinandem by to prostěza pomoci nyxáků musel vyhrá, a i kdyby ne, stejně by to byla nejlepší fotka :-(((
    KACIR
    KACIR --- ---
    BLEVAJZZ: Líbí se mi to. Kompozice super, jen by to chtělo lepší světlo, ale toho si nevšímej...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    BLEVAJZZ: mohls poslat do souteze na PI :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    jednu co jsem fotil na štědrý den :-))

    KACIR
    KACIR --- ---
    Sadisto :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: v takovem pripade doporucuju cenre krusky (pivo znalcu) a rezerve na zachode :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    No jo, černý pivo každej bere za sladký, když pak Svijany a Budvar začnou vařit (dobrý) hořký černý, tak se tomu stejně někdo ze zvyku vyhne a jinej je naštvanej, protože mu v tom ta tuna cukru chybí...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Kamoska (uz sem je nekdy citovala, napr. kdy ten jeji u Miroslava na to,ze Gambace uz nemaji,ale maj napr. XY a on na to "fuj,to je patok":-)))) ) na podzim pracovala v nakem baru na Brevnove a tocili tam Svijany.
    A prej teda, ze jednak se to tvarilo jako vinnejk podnik,coz bylo blby, protoze kolem jsou pivari.A ze pivo svijany, kdyby meli Gambrinus!
    A ze ochutnala Maz a teda fuj. A ze ma rada cerny,ale Knezna,ze vubec neni sladka.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ale pořád vyjde dráž neš deep nebo grafen walder :)) ale je to pravda, sudy si poslední dobou taky kupujeme třeba rohozec, kterej vyjde na pětku za pivo a to je to 11 a výtečná
    KACIR
    KACIR --- ---
    No cena je občas na straně kvality - desítka Klášter je levnější a lepší než starogamby...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    osvěta je dobrá věc, ale většina půjde stejně po ceně, což neznamená, že to vzdávám, ale že asi dělat akce většího rozsahu nemá cenu
    KACIR
    KACIR --- ---
    No a spíš než zesměšněním musíme pozvolna motivovat lidi kolem sebe ke konzumaci kvality...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Hajzleken se patokama u lidí s chuťovejma buňkama znemožňuje sám. Pestrost trhu je pro ně na škodu, některý značky lokálního významu nechaj vyhnít, zanedlouho Louny i Dačický zmizí z nabídky, protože lidem pomalu vnutěj náhradu. Březňák se stane nejlevnějším patokem a na jeho znamenitou 12ku a 14ku si už nikdo nevzpomene a tak dále. Ale nejen zelené H zjednodušuje - redukci značek můžeme vidět i v portfoliu KGB, ehm KBG... :-(

    Bohové nechť ochraňují Svijany, Žatec a Herolda a pár dalších slušných...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ale uz me ten heineken taky zacina pekne srat.
    nejenze je to patok na urovni krusovic a starobrna, coz se ostatne projevilo tim, ze ty jediny dva z toho co tu schvatil nezavre, protoze pro nej nepredstavuji kkonkurenci, Ale take nam jeste zcela okate likvidujou domaci pestrost piva, jako ze tu jsou jini adepti, ale tyhle kokoti uz to trochu prehanej. asi by bylo dobry udelat jim nejakou antireklamu. nejak je zesmesnit.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera jsem se stavoval v chýni (kalamita libová, cesta tam půl hodiny, cesta zpět s hledáním volnejch silnic bez bagrů a zapadlejch kamionů hodina a půl) a přivezl jsem si světlou mlynářskou 12, žitný a ječný slad, těšim se na ní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam