• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: No jo, lokace, nóbl vybavení, lidi tam i tak choděj, tak je to ok -ale ne pro nás :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: ten je nechutne predrazenej
    KACIR
    KACIR --- ---
    BINNMODE: To nevím přesně, bohužel v cenách se odráží komplikace se zásobováním ňaminami, ale Tram je levnější, než podobně zmlsaný Pivovarský klub...
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    KACIR: je i za kolik?
    KACIR
    KACIR --- ---
    V Prvni pivní tramawayi se lze v únoru dočkat následujících ňamin:
    Krakonoš 12°
    Opat 10° třešeň
    Medlešice 12°
    Hradecký Votrok 11°
    Telčský Zachariáš 14°
    Svijany Kníže 13°
    Svijany Kvasničák 12,5°
    Přijedou Kocouři z Vanďáku a jako třešinka na dortu bamberská SCHLENKERLA RAUCHBIER !
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    KACIR: díky za názor :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: mel jsem ho na Beerfestu v Olmiku a celkem dobrej, ale podle jednoho piva se neda soudit.. Behem tydne se ke me dostanou dve lahvinky, tak si jeho chut zase trosku pripomenu.
    KACIR
    KACIR --- ---
    OFFINKAA: Janáček nemá extra dobrou pověst, což je průser. I kdyby začal vařit sebelepší pivo, u spousty pivařů zůstane patokem, aniž by mu dali šanci. Koneckonců, zářný příklad Bernarda - Humpolec patřil k nejhorším československým samoserům, pánové Bernard a Vávra v něm začali vařit dobrý pivo, ale dali mu nový jméno Bernard a snažili se nikde v reklamě nezmínit humpolecký pivovar.
    Z Janáčka jsem pil v poslední době jen Comenia a ten nebyl špatnej, ale jinak jeho pivo neznám. Protože pochybuju, že na obnovu dobrého jména Janáčkova je dost peněz, chce to podle mě hlavně výrazně odlišit logo a styl etiket, oslovovat hospodské, kde Janáčka znali, aby ho znovu ochutnali a dali ochutnat hostům...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    janáčka točej v pivovaru v kostelci, desítku, nestojí za moc, ale věřim, že uměj i lepší
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    Ahoj všichni, pomozte mi prosím přijít na to, jak vrátit dobrou pověst pivovaru Janáček a jak dostat pivo do více hospod, hlavně ve Zlíně a okolí. Pro tyto potřeby bych vás moc prosila vyplnit tento dotazník, na základě kterého si budeme moct udělat nějaký obrázek a pomoct vrátit úctu tradici.

    http://www.surveymonkey.com/s/W2S2Y5H
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ta soutez je husta:-)
    Ale libi se mi ten stromecek (na podlaze) z pivnich zatek. To je dobry napad jako!
    Zbytek je desivy.
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    fotka strasna, ale ty komentare fakt bavi.. a jestli tohle jsou fotky, ktere se dostaly do finale, tak bych nechtel videt ten zbytek
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tyjo jak tohle mohlo vyhrát? to je nějakej dívčí web? ani ty ostatní fotky nestojej za nic
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: no, stane se.. puvodne jsem se bal spis hlasovani ve prospech kamaradu a znamych (ale stale ctenaru PI).. netusil jsem ale, ze by to mohlo zpusobit az takovej rozmach - v podobe dalsich a dalsich registraci kamaradek
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    to je opravdu hnusna fotka
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: http://pivni.info/pivni-souteze/688-fotosoutez-vanoce-2009.html

    BLEVAJZZ: za takovou fotku ti svuj hlas dam, i kdyz jsem tam mel taky sve zelizko v ohni ;)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    dejte link
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ABRAHAM: tak třeba příští rok, bude pořád aktuální:-) já právě jí chtěl poslat i do soutěže ferdinand kde se taky soutěžilo s fotkou..ale taky bylo pozdě:-(( nevadí.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Snad, protoze ta vyherni fotka je fakt desna..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Chodyho to evidentně taky namíchlo, takže příště už se to nestane...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam