• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Vcera navsteva pivovarske hospudky piva Permon v Lomnici u Sokolova. A nic moc.
    Desitka je celkem pitelna - neprekvapi ani neurazi.
    Svetly lezak celkem dobry, dal bych si jeste jednou. Prijemna svezi chut.
    Polotmavy lezak chutnal jak voda. Absence vyraznejsi chuti.
    Visnove pivo bylo ke zbliti.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: Bašta Vrchlabí vypadá trošku jako chýně (dizajnová záležitost pro turisty s hotelem a cenou i pro němce), byli sme tam dopoledne, takže jsme nabrali jen petky - světlý a tmavý ležák, petka za 70,- piva celkem dobrý, ale na můj vkus hutný, těžko se pijou, veselý pivo neměli, měli ještě nějaký ovocný, ale to jsme neriskovali. V porovnání s kumburákem z nový paky (kde jsme se stavovali předtím) vyjde vrchlabí solidně, nevyznívá tak ošizeně a uměle
    KACIR
    KACIR --- ---
    DOOMBRINGER: Nepleteš se, ale není to poprvé, co tohle pivo obsadilo v nějaký degustaci přední pozici. Zajdu si ho koupit, ať si udělám vlastní názor... :-)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Me docela prekvapuje to 4. misto Ambrosia.. Pokud se nemylim, tak je to to low-end pivo z kauflandu.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Poutníka jsem měl v merendě a byl výtečnej, lobkovice sem utrpěl v v sobotu v pivovaru v kostelci (musel se dopít než narazej rychtáře) a nestál fakt za nic
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zajímavá anonymní spotřebitelská degustace dvanáctek v Pivní tramwayi - http://pivni.info/degustace/722-v-anonymni-degustaci-dvanactek-lobkowicz-zcela-propadl.html

    1) Poutník Pelhřimov nepasterizované - 5,00% - 22 bodů - 2,2,2,4,5,2,1,4
    2) Svijanský rytíř nepasterizované - 5,00% - 34 bodů - 1,2,2,8,3,5,9,4
    3) Bernard nepasterizovaný - 4,70% - 37 bodů - 6,3,6,3,4,7,3,5
    4) Ambrosius Gold, pivovar Holba - 5,00% - 38 bodů - 4,4,6,6,7,4,2,5
    5) Janáček Extra - 5,00% - 40 bodů - 3,4,3,4,5,6,8,7
    6) Chodovar Prezident - 5,00% - 42 bodů - 3,5,5,2,7,2,10,8
    7) Herold - 5,20% - 45 bodů - 2,3,6,8,6,8,6,6
    8-9) Pilsner Urquell - 4,40% - 46 bodů - 8,4,3,6,8,1,8,8
    8-9) Budweiser Bier Premium - 5,00% - 46 bodů - 2,6,6,7,3,3,10,9
    10) Chebské Hradní světlý ležák - 4,50% - 51 bodů - 4,6,7,10,7,3,6,8
    11) Lobkowicz Premium Quality - 4,70% - 60 bodů - 6,5,7,11,7,9,7,8

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAMMAEL: v nicem, nemam ostatni zazemi, jen ten barel a par ingredienci, tak sem se do toho nepustil, ale budu se stehovat, tak do toho pudu
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Teď jsem to teprve celé pročetl a vypadá to nadějně...

    VOZKA: To bylo nějaký silnější pivo, žádný obveselovadlo navíc tam ale nebylo :-)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    KACIR: Veselá pivo? :D
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ANDY_WARHOL: A ty to vaříš v čem?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ale ještě minulej tejden ten odklik přímo z infa fungoval
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: no to jsem právě četl na tom infu, že to loni převzal někdo jinej, no zkusim se tam zastavit a uvidim
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: On jim jede, to jen Chody má blbě odkaz: http://www.pivovarskabasta.cz/
    Ze stránek: V únoru 2009 pivovar vařil kvasnicovou 12 (40,- za 0,5 l), Veselé pivo (0,5 l za 45,-), medové (0,4 l za 40,-), třešňové pivo (0,4 l za 40,-).

    Zaslech jsem nějaké pochybné zvěsti o nedobrém stavu pivovaru, budu rád, když to někdo vyvrátí...

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já myslel tu pivovarskou baštu bo co to tam je, teď jim ale nějak nejde web
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ted sem tam byl kus vedle. Ve specializovane prodejne napoju meli prevazne Svijany, jeste sme narazili na Krakonose a v hospodach sme taky nic moc nebeznyho nevideli.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Máte někdo nějakou zkušenost s vrchlabím? jedu na víkend na hory a chci se tam cestou stavit
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    presne tak, mam pivovar doma ale nemam kam dat druhou lednici, budu se stehovat brzy, tak snad se to nejak povede
    KACIR
    KACIR --- ---
    SAMMAEL: Mít sklep nebo aspoň místo, kam dát druhou lednici, jdu do toho...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Stále koketuji s myšlenkou vařit si pivo doma. I jsem si našel nějaký e-shop, kde prodávají zařízení a suroviny. Jaký je váš nazor na mikropivovary alá "plastový kýbl" - http://www.vasepivo.cz/product_info.php?products_id=95 ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam