• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DEMONOFANARCHY: no, kdyz jsem byl v Anglii behem jednoho vikendu, tak jsem narazil predevsim na Bittery.. takze pravy mild jsem nepil
    KACIR
    KACIR --- ---
    RURYRY: Ano, je to o hodně lepší, než jak s pivovarama nakládá Hajzlneken .-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jojo, jezka a lobkowicze (tedy demona). sem si vybral na toceni na jedny akcicce co poradame, uz sem mel dost tech sracek, tak sem rekl ze tam privezu vlastni pivo, tak sem zvedavej jak zvladnu sichtu za barem
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KACIR: Mám pocit, že Ježka dost pozvedli. Býval "vyhlášenej", ale teď jsem slyšel samou chválu.
    Lobkowicz mi taky šmakuje.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Hm, KGB nějak podivně kynou, nemám z nich úplně radost, když tak sleduju jejich vývoj...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    RURYRY: jojo..
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ABRAHAM: K Brewery?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Tak pokud to nejsou nejake poplasne zpravy, tak se nam KBG rozsiril o dalsi pivovar - Bakalar Rakovnik.
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: No jasně, ksichtokniha, atlas hub...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: jakej atlas? myslis FB?
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Hoď to na atlas hub, ať to můžu nasdílet, je to supr cedulka :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    HERRICH: supr! :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    z Kosteleckyho pivovaru

    DSC00323.JPG (905778 B)
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    BLEVAJZZ: tsss uff mě neděs :) to by Prdy nepřežil, jediná Plzeň v jejich bloku.....
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    KOOFILTH: kušuj... ta tam je pořád. jen lokální pivka se zhruba jednou za měsíc mění;-)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tož mi psala ségra sms, že prej maj v Merendě polotmavý Mostecký Kahan. Říkala něco o tom, že dole mají polotmavý a nahoře mají, nebo možná už nemají ale měli světlý ležák, já to bohužel nemůžu potvrdit ani vyvrátit protože jsem tam nikdy nebyl a ani se tam z Mostu nechystám, ale každopádně to polotmavé je solidní a světlý ležák ještě lepší, takže doporučuju.
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    BLEVAJZZ: to jako že už nemaj Plzeň????

    ANDY_WARHOL: kamoš z vesnice řikal, že mu obcas prinesli chlapi z hospody lehce nakvašený pivko co se zkazilo v sudu a jeho čtyři prasata si moc pochutnala, ale od doby co maj krušovice, tak už i prasata jsou radsi abstinenti!!!!
    i to prase pozná, že krušovice jsou jed...:)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    U Sadu teď točí 12 Ferdinand. konečně kus domova kousek od barááku:-) kdo neměl dopouručuji:-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ANDY_WARHOL: a zase musim souhlasit, krušovice sou krušný. Já zejtra na kolo asi někam z prahy, do zahořan na kouty
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Pro me nejvetsi slast po dobrym obede zalejt lahodnym pivem. nekdy staci dobre vychlazenej branik 10°. V praze je to na pytel v hospode stoji lepsi pivo 30 a vic. mimo prahu napr. dudak 12° nefiltrovanej za 16 nebo bernard za 25. To se pak nevozer.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam