• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RURYRY: klaster je take moje oblibene pivo, co sem mel jen v lahvi, tak to se do tech koncin pujdu take podivat
    KACIR
    KACIR --- ---
    Český pivní festival i pro zmlsance: http://www.pivnidenik.cz/clanek/4263-Cesky-pivni-festival-stan-pivnich-nadsencu/index.htm

    a k tomu konkurence Zlejch časů: http://pivni.info/news/6065-zlej-plan-pro-krizovy-casy.html

    14.5. -30. 5. 2010 - Na čepu pivka ze 40 mini, mikro a pikopivovarů - z 27 píp ve třech lokálech Zlých časů (hlavní lokál, nový nekuřácký prostor a zahrádka)

    Krucinál, kdo to má stihnout???
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    RURYRY: ja u rytire jeste nebyl, ale zanedloho se budu stehovat na letnou a zejmena na Klasterni pivnici se moc tesim!! klaster si ted casto kupuju i lahvovy, velmi osvezujici pivo!
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    MILHAUZ: ke svijanskýmu rytíři mám toto: tamní obsluha je asi jako jejich web. Stačí, ale nepotěší. Pani ve středním věku nebývá nejpříjemnější a někdy zbytečně prudí a navíc to tam moc neodsýpá. Přesto tam bývá docela nával.

    Ve stejné ulici na rohu je ale legendární nálevna U Prašivky (někdy se jí říká i Šumavan nebo Klášterní pivnice), kde točí Klášter za 19,50 a navíc každý víkend točí z druhé pípy jiné pivo a ještě několik lahvových lahůdek z Primátora.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ANDY_WARHOL: jak "svijansky rytir", tak "u rokytky" dostaly v poslednich letech opakovane "certifikat kvality" pivovaru svijany, ktery baracnicka rychta bohuzel nikdy neziskala a pokud se to s ni bude ubirat takhle, asi ho hned tak neziska

    KEJML: dik, podivam se aspon na andel
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MILHAUZ:to druhy mam kousek od prace, tak to tam pujdu asi zkontrolovat :) diky
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ANDY_WARHOL: toceny by meli mit urcite na dvou mistech: http://www.restaurace-svijanskyrytir.wz.cz/ a U Rokytky (nemuzu najit web): Restaurace U Rokytky, Nám. Dr. V Holého 7, Praha 8 - Libeň
    KEJML
    KEJML --- ---
    MILHAUZ: Mívaj ho velký Tesca, alespoň to na Andělu mívá určitě Máze a Kněžnu, věřím že maj i další.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MILHAUZ: rytire mam taky moc rad, ale tocenyho sem ho jeste nevidel, skoda ze tedy uz asi neochutnam., lahvovej je v pohode, kupuju si ho docela casto, meli by ho mit v ruznejch kauflandech a podobne
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    pred par dny jsem se stavil na jedno v me oblibene hospode "baracnicka rychta", ale bohuzel k memu zklamani prestali tocit svijanskeho rytire, meli akorat 11ku a kvasnicak. kvasnicak dobry, ale neda se to pit ve velkem, narozdil od rytire, ktery tam vzdy klouzal uplne sam. skoda, chodival jsem tam rad.

    jinak nevite kde koupit svijany v lahvi jinde nez v albertu na chodove? idealne nekde v centru
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ke kvalitě piva - Aliance P.I.V. si jako jednu z podmínek přijetí nové hospody do Aliance dala kontrolu celého pivního vedení. V jedné raději nejmenované hospodě objevili, že majitel dal vedle sudů do sklepa dva ohromný chlaďáky a vůbec mu není blbý na ty sudy pouštět horkej luft. Jo a v Alianci pochopitelně nebude :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: nevim jestli pivovary, ale muj byvaly tchan co ma firmu na cisteni trubek se nezastavi a to ma nekolik zamestnancu
    KACIR
    KACIR --- ---
    Krušný tank inzerují i U Karla IV v Libni, ale to ještě neznamená dobrou hospodu.
    Nebo si opravdu pivovary tu čistotu trubek a celkovou úroveň podávání piva hlídaj? Já je totiž podezírám, že jsou to jen píár kecy...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MOUNTBATTEN: vím o kruškách z tanku točí restaurace Juve na chmelnici ;-) tam by teoreticky mohlo být dobré..jestli ho tam začnou točit
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    v tom pripade napiste tip, kde Krusky cepujou (ty novy:-) ) a kde maji dycky obry trubky!

    Protoze verim,ze prodavat v Styxu trebas Primatora, tak tam budu radsi pit kofolu!:-)
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KACIR: Myslím, že Krušovice v reklamě zaostávaj jen nepatrně.
    Taky risknu ochutnání.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    INTEGER:
    ja shodou okolnosti taky po x letech. pit se ta dalo, mel jsem vsak strasne vyschlo v hube. kyselim a prazdnym pivum jinak neholduju
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KACIR: krusovice mi prijde ze meli daleko vetsi reklamu a daleko agresivnejsi politiku v hospodach nez konkuretni, ale do pozadi nevidim, jen tak co sem zaslech a v televizi videl
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    pro me za me se muzou postavit treba na hlavu, ja je pit uz nebudu nikdy :)
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    ja mel krusky nedobrovolne o vikendu a neprislo mi to tak strasny jako to, co si pamatuju treba ze Styxu.. Mozna ciste trubky, nevim..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam