• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    nevim jestli to tady už neproběhlo, na Letný má typek pivní galerii a má tam skoro 200 piv s celýho světa. od každyho ma tak šest kusu, ale stačí to...
    http://www.pivkoland.com/
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Tak snad mi brzo odpovi primo on. Jsem na to zvedav. Ale prinejhorsim skoncim ve Zlych casech (aspon by pro me vice platilo to oznaceni "krizovej plan") :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Já tam ještě nebyl a bohužel Kočkovy informace jsou jaký jsou a na ofiko stránkách je to ještě horší...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: ja si prave koupil listek na bus, takze se tam na 90% objevim..

    Nemas poneti, zda budou tocene i lahvove? z clanku na SP jsem to moc nepochopil.
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Nástěnka aktualizována, další podněty vítány..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Zvažuju... :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Nechysta se nekdo v sobotu do Letnan na Weizeny?
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Jo, Bigg poinformoval, já se k tý nástěnce ještě nedostal, ale dík za připomenutí. Potěšilo mě, že se opičej po Moritzovi a maj ten prostor nekuřáckej...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Kdo nezaregistroval, tak Svatovaclavsky pivovar v Olomouci zacal opet varit. Snad se brzy najde cas zajet na ochutnavku. Rovnez je mozne provest aktualizaci nastenky ;)

    http://pivni.info/minipivovary/753-vasek-je-zpet.html
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RURYRY: byl sem nekde v centru, v takovejch malejch ulickach, ono to tam neni moc velky, tak jako brno, mam pocit.
    ale kde to presne bylo a jak se to tam menovalo, to uz fakt nevim
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ABRAHAM: Pěknej výkon, neflákal ses!
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ANDY_WARHOL: Já znám jenom Kratochwil poblíž nádraží...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RURYRY: v lublane je spousta hospod kde vari svoje pivo, ja v jedne byla pivo bylo hodne dobry, ale to se do bezne distribuce nedostane
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    RURYRY: Mam prave za sebou cestovani po techto zemich, pricemz jsem ochutnal:
    Jelen, Lav, Premier, Pils Plus, BG (Srbsko)
    Niksicko, Nik (Cerna Hora)
    Peja (Kosovo)
    Tirana, Korca, Stela, Czech Pilsener, Norga, Kaon (Albanie)
    Skopsko, Zlaten Dab (Makedonie)

    Dale pak Soproni, Tuborg, Amstel, Efes, Lasko a Lowenbrau, na ktere jsem take narazil.

    Zajimaji me prave nazory, pokud je nekdo pil.

    Niksicko jsem mel tmave a je to jedno z tech nejlepsich co jsem tam pil. Lasko jsem mel jeden vecer z PETky, coz snad ani nema cenu hodnotit. Nicmene pil jsem i horsi behem teto cesty :)
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ABRAHAM: Asi je to trochu off topic, ale já to znám dobře ve Slovinsku, kde je trh rozdělenej mezi Union a Laško (Zlatorog) odhaduju 40:60. Union je téměř nepoživatelný na Laško se dá zvyknout, ale žádnej šlágr to není. Nejpodoběnšjí českým pivům je Union pils v lahvích 0,66, kterým místní pohrdají, protože je prý pro dělníky...

    V Sarajevu jsem před 9 lety ochutnal Sarajevsko a to bylo moc dobrý pití. Místní tvrdili, že tam býval český sládek.

    Nejznámější černohorské pivo je Nikšičko - což byla pro mne jediná záchrana v Paříži, kam jsem pro něj chodil k jugoslávskému řezníkovi.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Byl nekdo z vas v Albanii/Srbsku/Kosovu/Makedonii/Cerne Hore? Zajimaly by me nazory na tamni pivni produkci.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    VOZKA: Ted zacali delat nejakou novou desitku, ktere rikaji Pašerák. Jeste jsem nezkousel, ale myslim ze by mohla byt fajn.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera pegas ležák v merendě, nečekal jsem nic moc a byl jsem velmi příjemně překvapen
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DOOMBRINGER: už jsem to tu psal, ale BACHA NA DESÍTKU :))
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    DOOMBRINGER: souhlas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam