• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    EXETRON
    EXETRON --- ---
    Mohu se zeptat co říkáte na piva z Chýně?
    Minule jsem byl na Žižkově v té chýňské restauraci a ta kvasnicová deístka mě mila překvapila.
    Nevim proč, ale cejtili jsme všichni smetanovej nádech, poměrně hutná desítka, hodně poctivá, žádná voda. Určitě se tam rád vrátím.

    chutná?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DOOMBRINGER: to je blbost co rikas
    majitel krusovic zavrel hodne pivovaru a uz jenom za to by bylo dobry jej prestat jakoliv podporovat at odtahne pryc, to je muj nazor
    nemam tuhle firmu rad a neuvidi ode me ani kacku.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: To je imho stejnej pristup, kvuli kterymu vetsina lidi pije sracky typu Gambrinus. Akorat v opacnym gardu.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    je to jako s landou, i kdyby se mi zacala jeho hudba libit, nikdy uz ji poslouchat nebudu, protoze me ten clovek znechutil
    i kdyby krusovice byly nejlepsim pivem na svete, pit to nebudu, neb me ta firma znechutila
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ENPE: koupim k ni i tu starou a zkusim to nejspis porovnat.. cet jsem vesmes pozitivni reakce, ale souhlasim s tebou - i kdyby chutnala o dost lepe, neznamena to, ze se do me lednice jeste nekdy probojuje..
    ENPE
    ENPE --- ---
    DEMONOFANARCHY:
    ABRAHAM: Už jsem měl tu čest ochutnat a oproti předchozí desítce je to o dost lepší pivo. Což ovšem ani náhodou neznamená, že bych si ho začal kupovat.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DEMONOFANARCHY: taky uz mi lezi nejakou dobu v lednici.. jen ne a ne se k ni dokopat :) zvlaste, kdyz mi tam lezi i psenice z bavorska :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    udelame nejake pivni hody, tedy jestli se bude cim chlubit :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Závist... Taky bych se přimlouval za degustaci... :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: tak parada! doufam, ze se pak podelis o svuj vytvor :) Vareni z koncetratu do zacatku je urcite lepsi (kor do bytu) a pokud svrchni, urcite bych taky zkusil psenku.
    Delsi dobu premyslim, ze se znamym uvarime taky jednu varku - ale klasicky. Snad se brzy najde cas a lednice, abychom to uskutecnili.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    FESTER: Ja ani nerekl, ze petice neco vyresi. Schvalne jsem se k tomu blize nevyjadroval. V petice nikdy neverim, vetsinou jsem tehoz nazoru, ze je to uplne zbytecne. A kez by to s tim koupenim bylo tak jednoduche (viz spory o pozemky) a v pronajem taky moc neverim - kdyz uz to nechce ani KBG :) Bohuzel Vyskov je krasny priklad statu coby spatneho hospodare. A cirkev se zde taky chova nejspis jako sasek.
    Nicmene jsem petici podepsal - primo v pivovaru behem oslav. Me to neublizi a kdyby to precejen k necemu bylo, tak bych byl rad.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak sem se prestehoval a mista mam konecne habadej.
    pristi mesic se chystam tedy zacit varit svoje pivo
    ze zacatku se tedy budu venovat vareni z mladinovych koncentratu, vim ze to neni uplne to prave orechove, ale zase naucit se i tu posledni fazi dobre je take dulezite a podle toho co sem cetl, tak je to porad lepsi nez kupovane pivo.
    prvni si zkusim neco svrchne kvasenyho, nejakou psenici, mam i recept na hoegardena, tak mozna zkusim to. svrchni to bude urcite (kvasi se pri pokojove teplote)
    ale jeste vaham jestli psenka ci ne, ale asi jo, je to muj oblibeny druh piva.
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: o tom mi nemluv... ja to vidim sam ted na nasem Obama care :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Jeden známej vyrábí vrtule do malejch letadel. Před nějakou dobou prohlásil: Když jsem po revoluci začínal, doufal jsem marně, že mi stát trochu pomůže. Teď bych byl rád, aby aspoň neškodil...
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: co chces po govermentu ??? :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Nelze koupit, už by se tak možná stalo, možná ne. Nejsou vyřešeny restituční církevní nároky, tak to stát prodat nemůže. Může to provozovat, pronajmout, poslat do kytek...
    Bohužel zájemce o pronájem nakonec odmítl, čert ví, jaký byly od ministerských soudruhů podmínky...
    FESTER
    FESTER --- ---
    ABRAHAM: petici tim nic nevyresis... jestli chces reseni tak nekdo koupit...
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Nevěřím v účinnost, ale co kdyby... Hodil jsem to ještě do dalších dvou klubů
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Kdyby to nekoho zajimalo:

    Petice proti zastavení výroby piva ve Vyškovském pivovaru
    http://pivni.info/news/6375-petice-proti-zastaveni-vyroby-piva-ve-vyskovskem-pivovaru.html
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Kdyz ty pivovary nezaviraji pivni weltgrupy, tak to za ne udela stat..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam