• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: o tom mi nemluv... ja to vidim sam ted na nasem Obama care :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Jeden známej vyrábí vrtule do malejch letadel. Před nějakou dobou prohlásil: Když jsem po revoluci začínal, doufal jsem marně, že mi stát trochu pomůže. Teď bych byl rád, aby aspoň neškodil...
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: co chces po govermentu ??? :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Nelze koupit, už by se tak možná stalo, možná ne. Nejsou vyřešeny restituční církevní nároky, tak to stát prodat nemůže. Může to provozovat, pronajmout, poslat do kytek...
    Bohužel zájemce o pronájem nakonec odmítl, čert ví, jaký byly od ministerských soudruhů podmínky...
    FESTER
    FESTER --- ---
    ABRAHAM: petici tim nic nevyresis... jestli chces reseni tak nekdo koupit...
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Nevěřím v účinnost, ale co kdyby... Hodil jsem to ještě do dalších dvou klubů
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Kdyby to nekoho zajimalo:

    Petice proti zastavení výroby piva ve Vyškovském pivovaru
    http://pivni.info/news/6375-petice-proti-zastaveni-vyroby-piva-ve-vyskovskem-pivovaru.html
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Kdyz ty pivovary nezaviraji pivni weltgrupy, tak to za ne udela stat..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: No jo, zázraky se občas dějí. Ale nikoli pod taktovkou ministerstva... :-(
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: tajne jsem doufal, ze k tomu nedojde.. byly daleko horsi casy a stejne se nezavrel.. tak to zavrou presne po 330 letech.. ach jo..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Dalo se čekat :-( Ono už bylo skoro jasný, že Vyškovu pomůže jen zázrak, protože sehnat investora do pivovaru s nedořešenou restitucí a vlastnictvím není sranda...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    A je to v kaši..

    Pivovar Vyškov končí. Loňská obrovská ztráta mu zlomila vaz
    http://Ekonomika.iHNed.cz/c1-43872810-pivovar-vyskov-konci-lonska-obrovska-ztrata-mu-zlomila-vaz
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KOOFILTH: to bude nejakej ejl ci trapista, ktere nutno podavati nechlazene :) debata pekna!
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    :)))


    kdyby někoho zajímalo - je k tomu docela výživná debata :))))
    [ KOOFILTH @ Šedesátiny masakristy Umbrtky ]
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: To je celkem silny kafe, ale pokud netrpi pivo a Nemcum se to libi, tak proc ne. Radsi pivo s hnusnou etiketou nez nepivo s krasnou etiketou. A konkretne ty nove etikety Klasteru se mi libi.
    KACIR
    KACIR --- ---

    Jeden příklad podbízení se německému zákazníkovi v síti NORMA. Víc než český pivo, mi ale ta etiketa evokuje Rusko...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    KOOFILTH: byl jste tam nekdo? jak to vypada? toci tam neco?

    btw pekna nova nastenka, diky!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    diky
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: pokud chces v Pze ochutnat, najdi si tady kde se toci: http://www.beerborec.cz/page.php?page=brand_detail&mesto=&brandid=41
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    11 dobra, desitku bych asi stejne nekupoval

    hele zkusim je oslovit, treba by mi to tam i privezli, neni to daleko a treba se budou chtit ukazat, uvidime, diky za tip
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: S varkama je to vpohode, nikdy jsem nemel zadnou spatnou. Jen bych nejspis nebral desitku, ktere obecne chodovar moc nevari a vzal radsi jeji vlajkovou lod jedenactku.. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam