• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DEMONOFANARCHY: Z nealka piju nejradeji nize zminovanou svestku od Bernarda. Takova lepsi a zdravejsi limonada je to, mnam :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    V Tescu druha varka specialu od KBG

    Speciály z K Brewery vol. II
    http://www.kbrewery.cz/aktuality/specialy-z-k-brewery_II.php
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    HAYES: da se to dle me vypit..
    HAYES
    HAYES --- ---
    RURYRY: nealko stella je celkem slusny
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MXL: Pil jsem ho pred tydnem, ale zatim se to vari na Bulovce, takze je to sice pivovar, ale vlastni pivo nema. Prvni varky myslim varil i Bon.
    MXL
    MXL --- ---
    ...jo jinak kdo uz pil pivko odtud: http://www.jihomestskypivovar.cz ? Ma to stejny majitel jako v Kobylisich, pivo super, ceny jidla trochu vyssi, ale vcelku spokojenost i s prostředím...
    AXTHEB: ...byl for woe :)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    X_RATED_IDIOT:
    Na chodove to celkem jde. typuju tak 15-20 znacek celkem tak 40 druhu.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    neznáte někdo obdobně zásobenou distribuci jako je Marek v Liblicích, ale někde v Praze? Výběr tam maj skvělej, jen nemám čas tam jezdit
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    DEMONOFANARCHY: Zkus Lobkowicz Nealko. Je to určitě jedno z nejlepších nealko piv u nás. Bacha na Stellu a Clausthaller.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včerejší kostelec, dále tam měli chotěboř 12, z vyškova ještě 11 a 12 a nějakou 18 to už jsem radši zapomněl co bylo
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VOZKA: Svestka je dobra, kdyz necekas ze to bude chutnat jako pivo;)

    MXL: Na co ti doktor zakazal nealko pivo?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MXL
    MXL --- ---
    DEMONOFANARCHY: ...ja sice povazuju nealko pivo za jed a doktor mi to zakazal, ale moje zenska ma rada nealko Primator...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DEMONOFANARCHY: Klasika Radegast Birel je slušnej, ale trošku chemickej mi přijde, Zlatopramen můžu a hlavně vyzkoušej Bernarda, světlej je dobrej a kromě něj dělá nealko polotmavej "jantar" a nějakej pokus o švestkový pivo kterej mně osobně přijde naprosto katastrofální a po jednom hltu jsem si běžel vymejvat hubu, ale dost lidem (hlavně slečnám, přestože sladkej neni) chutná.
    Vyhnul bych se Staropramenu, kterej mi přišel vyloženě hnusnej.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OIIIK: ja sem tam uz nejakou dobu nebyl, protoze sem se odstehoval ze zizkova, ale me tam dycky chutnal
    OIIIK
    OIIIK --- ---
    ANDY_WARHOL: to sice točej, ale točej ho málo a je hnusnej (před tejdnem alespoň byl)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo vařej tam výtečně a navíc levně, ještě že to neni v praze, to by šli rychle dokopru
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    X_RATED_IDIOT: podle toho co jsem tam mel ve stredu za obed, tak ten pecenej vul bude ultraluxusni ;)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dneska je veselá akce v kostelci http://www.pivovarkostelec.cz/ jsem zvědavej na pečenýho vola
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ANDY_WARHOL: supr! dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam