• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ahojte, po akci mi zbylo 5 sudu vyborneho piva Jezek z jihlavy, nemate nekdo zajem si nejakej soudek koupit, cena cca 1100 + zaloha na sud
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nevíte někdo, kde v praze koupit sud poutníka? potřebuju ho na víkend a do liblic se nedostanu
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Ja myslim ze kdyz si da clovek k obedu 10° (3%-> 15ml-> 10g) tak behem hodky musi byt clovek cisty i pro balonkare. Snad prodavaj i 8°. Radsi nez nealko pivo piju vodu.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ANDY_WARHOL: v tom případě jedině kefír, aspoň pro ten pocit požití staropramenu nebo krušovic :))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    pro me je nejlepsi nealko pivo kola, nez pit neco co nema riz, protoze bez alkoholu proste mit nemuze, dam si radsi tu kolu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    nealko hitparáda :)) mně přijde skoro nejlepší budvar a zlatopramen, ve stelle je kukuřice a skoro nejhorší mi přišla bavaria (z těch za normální ceny, počítám, že deep a podobná sorta bude ještě vetší peklo)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DEMONOFANARCHY: Z nealka piju nejradeji nize zminovanou svestku od Bernarda. Takova lepsi a zdravejsi limonada je to, mnam :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    V Tescu druha varka specialu od KBG

    Speciály z K Brewery vol. II
    http://www.kbrewery.cz/aktuality/specialy-z-k-brewery_II.php
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    HAYES: da se to dle me vypit..
    HAYES
    HAYES --- ---
    RURYRY: nealko stella je celkem slusny
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MXL: Pil jsem ho pred tydnem, ale zatim se to vari na Bulovce, takze je to sice pivovar, ale vlastni pivo nema. Prvni varky myslim varil i Bon.
    MXL
    MXL --- ---
    ...jo jinak kdo uz pil pivko odtud: http://www.jihomestskypivovar.cz ? Ma to stejny majitel jako v Kobylisich, pivo super, ceny jidla trochu vyssi, ale vcelku spokojenost i s prostředím...
    AXTHEB: ...byl for woe :)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    X_RATED_IDIOT:
    Na chodove to celkem jde. typuju tak 15-20 znacek celkem tak 40 druhu.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    neznáte někdo obdobně zásobenou distribuci jako je Marek v Liblicích, ale někde v Praze? Výběr tam maj skvělej, jen nemám čas tam jezdit
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    DEMONOFANARCHY: Zkus Lobkowicz Nealko. Je to určitě jedno z nejlepších nealko piv u nás. Bacha na Stellu a Clausthaller.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včerejší kostelec, dále tam měli chotěboř 12, z vyškova ještě 11 a 12 a nějakou 18 to už jsem radši zapomněl co bylo
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VOZKA: Svestka je dobra, kdyz necekas ze to bude chutnat jako pivo;)

    MXL: Na co ti doktor zakazal nealko pivo?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MXL
    MXL --- ---
    DEMONOFANARCHY: ...ja sice povazuju nealko pivo za jed a doktor mi to zakazal, ale moje zenska ma rada nealko Primator...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DEMONOFANARCHY: Klasika Radegast Birel je slušnej, ale trošku chemickej mi přijde, Zlatopramen můžu a hlavně vyzkoušej Bernarda, světlej je dobrej a kromě něj dělá nealko polotmavej "jantar" a nějakej pokus o švestkový pivo kterej mně osobně přijde naprosto katastrofální a po jednom hltu jsem si běžel vymejvat hubu, ale dost lidem (hlavně slečnám, přestože sladkej neni) chutná.
    Vyhnul bych se Staropramenu, kterej mi přišel vyloženě hnusnej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam