• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    MXL
    MXL --- ---
    ...neaktivni jsou ty, co se v tom vedru nevykopou ani do hospody a proaktivni ty, co pijou pivko az do zaviracky...

    ...ale k veci - vcera vecer jsme navstivili bezva podnik U Budyho na Libenskem ostrove. Takova skoro jako trampska hospoda z papundeklu na brehu reky, klid travicka, ptacci a co hlavne - naprosto luxusni Svijany 11 za 24 kacek a pani, ktera nam vydrzela tu dobrotu cepovat do dvou...doporucuje vsem!

    http://www.spottedbylocals.com/prague/u-budyho
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    X_RATED_IDIOT: taky se to tak da brat, ale tadyy vidim porekadlo nas zakaznik nas pan ;)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HERRICH: no a nebo jsou dva druhy lidí, neaktivní, který potřebujou mít ten lístek na stole a proaktivní, který se zvednou a přečtou si to na baru :))
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    uz to bude nejakej ten patek, co jsemm resil s kolegyni v praci ze jsou dva typy lidi....neaktivni, co rikaj ze to nejde aobhajujou vsemoznyma ypusobama proc to nechtej udelat a proaktivni, kteri hledaji reseni jak to udelat tak aby to fungovalo a k necemu bylo......vzdycky je cesta jak se dobrat kyzenemu konci a dost casto (ale neni to pravidlo) je ke spokojenosti obou stran, jen to chce ten spravnej uhel pohledu

    = "dnes tocime to a to, v prubehu vecera muze dojit ke zmene na cararapumpajda a tro v pripade, ze vam nektere pivo hodne zachutna"
    napriklad
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Budte trochu ekologove :D .. ale samozrejme to nejde z toho duvodu jak pise ENPE :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ENPE: má pravdu předsedo
    ENPE
    ENPE --- ---
    Vzhledem k tomu, že se ve zlejch časech může nabídka v průběhu večera několikrát změnit, bychom si pak stěžovali, že na tom lístku měli něco jinýho než co bylo ve skutečnosti...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no kdykoliv sem se tam takhle zeptal, řekl mi to samý, ale zase chápu, že když tam maj tolik piv a von by to měl každýmu opakovat, tak se zblázní (a když tak na něj koukám, příde mi někdy, že už to opakoval víckrát než snesl)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    vcera jsme navstivili Zly Casy, bylo uz skoro pulnoc, ale na dve to jeste bylo, prvni co me zarazilo, ze kdyz jsem se zeptal co nam nabidnou za pivo tak me prekvapilo, ze mi hospodskej nic nerekl, ze se prej mam podivat u baru, vse se to ale nakonec spravilo dvema luxusnima rychtarema

    myslimm si ze by meli mit alespon na kazdym stole pivni listek, to by je nezapilo a zvedlo by to IMO pocit pijakuv
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: to vypada dobre... zadnej mainstream... :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: v CR jsem byl... naposledy asi pred 3-4 roky
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: Gordon Biersch :

    http://www.gordonbiersch.com/

    zvlaste dobry je Marzen

    Anchor Steam :

    http://www.anchorbrewing.com/
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: zadne mainstream co si mysli Kingfisher...

    vetsinou kupuji microbrewery beer, pak Gordon Biersch, Anchor steam... nekdy koupim skopcacky pivo...

    nekdy skutecne vychytnam zvlaste kdyz zena uvari mex jidlo Tecate tak jak to piji u mexicani... nejsem nejak na jednu... koupim... chutna koupim zase necutna proste uz nekoupim... a ze by me nejak zvlaste chybelo ceske pivo rici nemuzu...
    FESTER
    FESTER --- ---
    VOZKA: existuje ale abys ochutnal tak musis do sveta... v CR to nekoupis...
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    VOZKA: Zahranicnim? V nemecku se skoro nemuzes netrefit.. Pak me napada treba Grolsch.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DEMONOFANARCHY: http://www.openstreetmap.org/?lat=50.5136&lon=13.633118&zoom=18&layers=B000FTF tady!


    FESTER: Tak ale vážně, sice existuje poměrně dost "jiných" piv typu stout, belgický ovocný piva, hoegaarden, pale ale... Ale víš o nějakým dobrým zahraničním "pilsner type" pivu stejnýho typu jakej se prodává u nás? Jestli jo, tak povídej, chci zkusit :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: vidis jakej ses moron... meles o necem o cem nic nevis... a mysli si ze v US existuje akorat Miller, a Coors...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DEMONOFANARCHY: nemám zájem, děkuji... já mám "svoje" hospody...

    super staráč je u Brouka hned u pivovaru na Smíchově...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Zrovna třeba piju Tuborga... kdybych měl na výběr, tak piju něco našeho... kozla, zlatopramen... cokoliv, ale prostě nemám na výběr :(((
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DEMONOFANARCHY: rozhodně lepší staráč, než ten zbytek co je tady k sehnání...

    FESTER: jo, co třeba... Miller? :-) ... nebo snad Coors? ... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam