• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DEMONOFANARCHY: ale prd, v praze už je tolik hospod kde točej všechnomožný a je jich čimdál víc, včera byl kámoš na folče, měli dudáka a krále šumavy například
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    DEMONOFANARCHY: Vole, stezuj si na Prahu.. :D Tam sezenes co chces. Tady nesezenes ani lahvace.

    Ad Lobkowitz) Nevim, mel jsem ho tady asi ve 3 hospodach nezavisle na sobe a kdokoliv si ho dal, tak si sel za chvili objednat jine pivo. Ja se priznam, ze jsem ho taky nikdy nedopil.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    http://pivni.info/minipivovary/782-roznovske-pivo-slavnostni-otevreni-tak-jak-jsem-jej-vnimal.html byl jste někdo po tomhle reportu v rožnově? chtěl bych se tam stavit na dovolený, tak jestli už to má cenu
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    DEMONOFANARCHY: Ja napriklad ziju ve Varech, kde krome velkych znacek muzes dostat jen Chysske pivo kolisave kvality, Rychtare 10°, Lobkowitz 12° a Platan 14°, a predrazenej Chodovar v armenske restauraci. Chysku, Rychtare uz nemuzu ani videt. Lobkowitz je hnus sam o sobe, Platan si dam obcas a 50,-- za Chodovar fakt davat nebudu.

    A myslim, ze ve spouste dalsich mest bude situace podobna.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DEMONOFANARCHY: jasný, ale spousta lidí bydlí v různejch řitích, kde maj jen dve hospody a v jedný točej staráč a v druhý krušky, a než aby seděli doma u lachouta, tak holt dou za lojzou a frantou na ten staráč
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    KACIR: KACIR: Protoze jsou na to zvykli a ve spouste mest bez vlastniho maleho pivovaru ani nic jineho, nez patoky z chemicek nesezenes.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pivo "českýho typu" možná nejlíp uměj Češi, ale proč většina Čechů pije pochybný patoky z chemiček?
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: nejlepsi piva ze maj ??? cesi ??? typicka ceska namyslenost o pive...

    ohledne cizi zeme... tydle kecy ti nezeru... navykladej cizincovi ze zijes napr v belgii a hnet ti zacne vychvalovat belgicky piva... ze jsou nejlepsi... navykladej mu odkudkoliv ses a byde ti chvalit... takze s takovou ptakovinou na me nelez...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KINGFISHER: Spise souhlasim s vyrokem Romana Holoubka: "Neexistuje nejlepší pivo (ani české ani světové), je jen velké množství výborných, ale také špatných, skvělých, nebo i těžko pitelných piv. Ale nedá se říci o žádném, že je nejlepší."
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ale beru tě s nadhledem, protože nejsi čech a chybí ti prostě ten českej pivní patriotismus...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FESTER: to zní dost německy ;-)))

    FESTER: mainstreamový piva ano... všechno jsou to děsný patoky...

    češi nemaj vynikající piva, češi maj nejlepší piva...

    každej čech tady v irsku fňuká jak mu český piva chyběj a to si nedělám srandu. každej českej pivař, když odjede od svýho oblíbenýho moku kterej pije léta a pak přejde na ty všelijaký patoky co jsou tady k dostání tak mu ten českej půllitr prostě chybí.. to je přirozená reakce a měl bys vidět výrazy mejch kamarádů-pivařů, když přijedou z čech... na jednu stranu spokojenost, že si konečně dali pořádný pivo a na druhou stranu smutek, že budou zase odkázaný na ty všechny močky tady...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    FESTER: Ja bych je treba rad vyzkousel, ale do Ameru holt nepojedu. A na nasem trhu po nich poptavka neni, takze je ani nikdo dovazet nebude. Skoda, verim, ze dost jich bude stat minimalne za ochutnani.
    FESTER
    FESTER --- ---
    k cemu ti to bude platny ???

    Gordon Biersch, Anchor steam, Fat Tire...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    FESTER:

    Tak nahod nejaky dobry pivo z jůesej.
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: amici maji blby piva ???? jiste. podle tvych predstav je maji... pokud znas jenom ten tvuj slavnej miller a nebo bud...

    tak. jako cesi maji jenim "vynikacici" piva podle tvych predstav jak zde fnukas co ti chybi...

    jestli neco nema. cenu tak tvoje zvasty...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FESTER: já nelezu do blbejch hospod, já lezu do hospod :D

    já vykřikuju že amíci maj blbý piva, ne češi...

    twe tohle nemá cenu :-)))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Presne tak. Doporucim ti z dostupnych rauchu bud Kocoura nebo Schlenkerlu (treba v Pivodome).
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera jsem taky otestoval ten nakouřenej speciál od eggenberga (byla tu o tom už někde zmíňka), ze začátku jsem tam to uzený cejtil, ale pak se to někam ztratilo, na můj vkus nic moc
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: ja taky a co ma bejt ??? lezes do blbejch hospod

    BTW v am hospode dostanu pillsnera taky... ale jenom tam kde ho maj... ctale nechapu proc lezes do blbejch hospod a vykrikujes co cesi kdesi maji blby piva...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FESTER: já se ale bavim o obecně dostupnejch pivech... tzn. co dostanu v hospodě.. a když vidim na baru miller, coors, budweiser (AB), tak si řeknu o lahev staropramenu, nebo budvaru..

    jen tak mimochodem v busy irskym pubu neni výjimkou vidět iry s lahví staropramenu nebo budvaru... myslim, že to je vcelku jasnej důkaz, že ne každýmu ty západní patoky jedou... jednou jsem se takhle s partičkou irů bavil někde venku na cigáru o pivech a přiznali, že jim chutná český pivo a ten kdo okusil Plzeň přiznal že jim víc než chutnala...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam