• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: amici maji blby piva ???? jiste. podle tvych predstav je maji... pokud znas jenom ten tvuj slavnej miller a nebo bud...

    tak. jako cesi maji jenim "vynikacici" piva podle tvych predstav jak zde fnukas co ti chybi...

    jestli neco nema. cenu tak tvoje zvasty...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FESTER: já nelezu do blbejch hospod, já lezu do hospod :D

    já vykřikuju že amíci maj blbý piva, ne češi...

    twe tohle nemá cenu :-)))
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Presne tak. Doporucim ti z dostupnych rauchu bud Kocoura nebo Schlenkerlu (treba v Pivodome).
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera jsem taky otestoval ten nakouřenej speciál od eggenberga (byla tu o tom už někde zmíňka), ze začátku jsem tam to uzený cejtil, ale pak se to někam ztratilo, na můj vkus nic moc
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: ja taky a co ma bejt ??? lezes do blbejch hospod

    BTW v am hospode dostanu pillsnera taky... ale jenom tam kde ho maj... ctale nechapu proc lezes do blbejch hospod a vykrikujes co cesi kdesi maji blby piva...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FESTER: já se ale bavim o obecně dostupnejch pivech... tzn. co dostanu v hospodě.. a když vidim na baru miller, coors, budweiser (AB), tak si řeknu o lahev staropramenu, nebo budvaru..

    jen tak mimochodem v busy irskym pubu neni výjimkou vidět iry s lahví staropramenu nebo budvaru... myslim, že to je vcelku jasnej důkaz, že ne každýmu ty západní patoky jedou... jednou jsem se takhle s partičkou irů bavil někde venku na cigáru o pivech a přiznali, že jim chutná český pivo a ten kdo okusil Plzeň přiznal že jim víc než chutnala...
    MXL
    MXL --- ---
    X_RATED_IDIOT: ...tak pani asi loupalo v zadech a nakonec Te vyslysela...muzu jen konstatovat, ze mi jeste ted huci v hlave a byl to nejlepsi azyl pred vecernim fotbalem. Nemeli tam totiz ani obligatni TV a mel jsem pocit, ze pijeme nekde na osade, ac je to temer centrum Prahy...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MXL: jojo byl jsem tam taky už, jen sem poprvý nevěděl, jestli je to veřejný, vypadá to jako něčí víkendchajda s hřištěm na nohec, ale to měli jen desítku, je to tak loni na podzim, řikal sem si, že 11 by tomu prospěla
    MXL
    MXL --- ---
    ...neaktivni jsou ty, co se v tom vedru nevykopou ani do hospody a proaktivni ty, co pijou pivko az do zaviracky...

    ...ale k veci - vcera vecer jsme navstivili bezva podnik U Budyho na Libenskem ostrove. Takova skoro jako trampska hospoda z papundeklu na brehu reky, klid travicka, ptacci a co hlavne - naprosto luxusni Svijany 11 za 24 kacek a pani, ktera nam vydrzela tu dobrotu cepovat do dvou...doporucuje vsem!

    http://www.spottedbylocals.com/prague/u-budyho
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    X_RATED_IDIOT: taky se to tak da brat, ale tadyy vidim porekadlo nas zakaznik nas pan ;)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HERRICH: no a nebo jsou dva druhy lidí, neaktivní, který potřebujou mít ten lístek na stole a proaktivní, který se zvednou a přečtou si to na baru :))
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    uz to bude nejakej ten patek, co jsemm resil s kolegyni v praci ze jsou dva typy lidi....neaktivni, co rikaj ze to nejde aobhajujou vsemoznyma ypusobama proc to nechtej udelat a proaktivni, kteri hledaji reseni jak to udelat tak aby to fungovalo a k necemu bylo......vzdycky je cesta jak se dobrat kyzenemu konci a dost casto (ale neni to pravidlo) je ke spokojenosti obou stran, jen to chce ten spravnej uhel pohledu

    = "dnes tocime to a to, v prubehu vecera muze dojit ke zmene na cararapumpajda a tro v pripade, ze vam nektere pivo hodne zachutna"
    napriklad
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Budte trochu ekologove :D .. ale samozrejme to nejde z toho duvodu jak pise ENPE :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ENPE: má pravdu předsedo
    ENPE
    ENPE --- ---
    Vzhledem k tomu, že se ve zlejch časech může nabídka v průběhu večera několikrát změnit, bychom si pak stěžovali, že na tom lístku měli něco jinýho než co bylo ve skutečnosti...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no kdykoliv sem se tam takhle zeptal, řekl mi to samý, ale zase chápu, že když tam maj tolik piv a von by to měl každýmu opakovat, tak se zblázní (a když tak na něj koukám, příde mi někdy, že už to opakoval víckrát než snesl)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    vcera jsme navstivili Zly Casy, bylo uz skoro pulnoc, ale na dve to jeste bylo, prvni co me zarazilo, ze kdyz jsem se zeptal co nam nabidnou za pivo tak me prekvapilo, ze mi hospodskej nic nerekl, ze se prej mam podivat u baru, vse se to ale nakonec spravilo dvema luxusnima rychtarema

    myslimm si ze by meli mit alespon na kazdym stole pivni listek, to by je nezapilo a zvedlo by to IMO pocit pijakuv
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: to vypada dobre... zadnej mainstream... :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: v CR jsem byl... naposledy asi pred 3-4 roky
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: Gordon Biersch :

    http://www.gordonbiersch.com/

    zvlaste dobry je Marzen

    Anchor Steam :

    http://www.anchorbrewing.com/
    FESTER
    FESTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: zadne mainstream co si mysli Kingfisher...

    vetsinou kupuji microbrewery beer, pak Gordon Biersch, Anchor steam... nekdy koupim skopcacky pivo...

    nekdy skutecne vychytnam zvlaste kdyz zena uvari mex jidlo Tecate tak jak to piji u mexicani... nejsem nejak na jednu... koupim... chutna koupim zase necutna proste uz nekoupim... a ze by me nejak zvlaste chybelo ceske pivo rici nemuzu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam