• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Když volím hospodu já, géčku se vyhýbám obloukem, ale ještě větší fóbii mám ze smíchemky.
    Tramway levná není a v Zlých časech si ceny nevybavím... Ale mini - třeba Bulovka má ceny poměrně normální... (ale je to na můj vkus moc zahulená knajpa...)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: PETky ano ci ne, kupuji ci nekupuji, stacene ci kupovane.. hned dalsi namet na anketu..
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: hospod s Geckem je vsude dost a dost, ale kdyz chces, da se jim vyhnout. Ja vam naopak pivni nabidku v Praze zavidim a dvakrat do roka k vam zajedu abych si vse projel a ochutnal. Mini jsou ale dost drahe a denne se do nich proste chodit neda. A ceny v knajpach jako Casy nebo Tramwai ted z hlavy nevim.
    Problem s G-hospodama nastane, kdyz se jde na nejakou firemni akci, do ktere jsem se nestihl vlozit a vybrat hospodu podle piva. Nicmene kde maji G, maji casto i PU, coz jsem ochoten v malych davkach pit :)

    Btw: byli jste uz U dvou kocek a ve Stirine na Magneta?
    KACIR
    KACIR --- ---
    PET euro piva nemaj s původní značkou nic společnýho, jen u tý Nový Paky víte, že je to fakt Nová Paka, ty ostatní jsou Slovensko a snad i Maďarsko...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DEMONOFANARCHY: a to já si občas koupil lahváče, když začínaly jedenáctky, tak z nich byl nejlepší, ale asi holt pak nasadili na kvantitu a šlo to do kopru, naposled jsem ho měl asi v holeškách v mammutu u stěny a nebyl tak strašnej, ale hlava mě bolela, to je pravda, po pěti
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KACIR: pravda, Servus bylo hodne srandovni demo piva:-))))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jen tak mimochodem, dle kolegy kterej jezdí makat do drinksu je zlatopramen v petce zlatej bažant, mě zlatopramen až tak neva, ale řikal sem si, že v tý petce je nějakej hnusnější
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: No jo, ale v Praze se vyhnout géčku skoro nedá
    DEMONOFANARCHY: Kumburáka jsem v Bille ještě nepotkal, ale Valdštejn je dobré řešení. Brouček před nějakým rokem žízeň zahnal, neprohnal, nezaujal...
    MOUNTBATTEN: Tak zas mnohem lepší Zlatouš než Servus nebo jak se jmenovalo to rumunský papivo... :-D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    no ja prave narazim jen na zlatouse, pripadne Klasik:-((
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DEMONOFANARCHY: Kde to beres? Ja narazil akorat v Bille na Broucka a Valdstejna, ale prijde mi to temer nepozivatelny (kdo vi, co to vsechno absolvuje nez se to dostane v marketu do pultu). Se stocenym pivem do PETky nebo PETkovym pivem primo u zdroje nemam problem, ale k tem prodavanym v marketu jsem skepticky.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    K aktualnimu stavu domacich/venkovnich mejdanu holt musim priznat,ze do top se probojalo s poctem vypitych litru zlatous:-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ještě k dostupnosti piv - regionální piva se dostávaj do módy, zlepšuje se zásobování, takže výběr piva už záleží hlavně na hospodskejch a štamgastech. Kde deset let točej jen G, asi nepřejdou zničehonic na Rohozec, protože by přišli o kšeft, protože G-závislák půjde jinam, ale zkusit něco dát za soutoč už takový riziko není - ale musí chtít to lidem nabídnout. Taky hosti si to můžou zkusit vydobýt u hospodskýho, ale to je běh na dlouhou trať.
    V Praze je natolik silná konkurence mezi hospodama, že se některé chtěj odlišit třeba šíří a proměnnou pestrostí sortimentu - viz třeba hospody sdružené do ALIANCE P.I.V....
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Ja s Geckem uz skoncil. Naposledy jsem mel 11° na Silvestra 2008, kdy jsem mel jeden lahvon abych ho vyzkousel. Od te doby se mu vyhybam jak cert krizi :) Prisun Starobrna se taky snazim minimalizovat - a celkem se dari :)

    A dik za anketu! Jsem zvedav na vysledky..
    KACIR
    KACIR --- ---
    A mý v poslední době nejčastější - domů kupuju nejčastějc Primátora a Klášter, točený v poslední době asi nejvíc Svijany, ale občas v nouzi i chemky, protože furt lepší točenej chembrinus než nic :-)

    Během července jsem popil něco Rebela, Rychtáře, Kácova a teď i Rakovníka a nutno říct, že slušné pivo se ještě sehnat dá. Například kolem Sázavy převládaly hospody s regionálním pivem aspoň na soutoči...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Na nástěnku jsem dal anketu, jaké pivo že pijete v poslední době nejčastěji, tak se tam koukněte a zahlasujte, je to poměrně velký a nepřehledný, tak tím nechci zachlívovat záhlaví...

    Pokud budete mít někdo návrh na smysluplnou anketu, sem s ním...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    U me je to za posledni pul rok:
    1. Vyškovské pivo (tocena 12, lahvova 11, semtam General)
    2. Poličské pivo (11 i 12, prevazne tocene)
    3. Poutník 12 nefiltrovane (pouze tocene)

    a v posledni dobe mi naskakalo i par lahvovych Chotebori 12
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no já byl v lípě naposled než jí znovuotevřeli a to mi přišla 12 lepší, pak už sem měl jen 12 ve stánku na zbraslavi, takže to nemužu srovnávat
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak za mě poutník ležák nefiltr, rychtář natur, kout nefiltr
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM: Boha, jak jsem mohl napsat "slisi"? :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: davam tomu 50 na 50. Mam na sobotu dve akce a jeste nevim jak mi to vyjde. Bud firemni party na chate, nebo vylet do Roznova a Kozlovic.

    Btw: pri teto diskuzi me napadl navrh na anketku. Zajimal by me kdo co pijeme (kazdy by si zatikl treba tak tri nejcastejsi znacky). Byla tu uz nejaka takova anketa?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam