• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Byl jsi uz v tom Roznove? Vcera jsem si udelal vylet do Roznova a Kozlovic, pak prejel do obnoveneho Svatovaclavskeho v Olmiku a pri prestupu v Prerove jsem si jeste zaskocil na Parnika. Ctyri pivovarky v jednom dni a ve vlaku ke snidani jeste dva kousky z Rychnovskeho pivovarku. Celkem vydareny vylet :)

    Roznov ma supr vyhodu, ze autobusak, vlakac i pivovar jsou temer na jednom miste. Pivovar vypada hezky, ale jeste se stale pracuje na jeho rekonstrukci (soudim tak podle pracujicich delnasu). Pivovarka je dost mala, jsou tam tri velke stoly hned u varen. V nabidce maji sice 11 a polotmava 13, ale tu polotmavou ted nemaji, neni ani navarena, takze bude zhruba za mesic - coz je na pivovarku celkem krize! Pivko jinak supr, rozhodne jedno z tech lepsich co jsem vcera mel. To nizkoalkoholicke jsem nezkousel, takze nemuzu posoudit.
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    KACIR: Pivovar je jen jeden, ta puvodni hospoda v Riegrovce se tak jen jmenuje. Ale mas pravdu, ze je to zmatene.Je to vsechno popsane v tom odkazu co jsem daval.
    VOZKA: Budou i jine mňaminy, treba Oslavany. Ale po 18. proc ne..
    KACIR
    KACIR --- ---
    BOTA01: Docela problém s tím názvem, to si dost lidi budou plést...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BOTA01: Tak někdy po 18. kdy už tam budu nastěhovanej prosim :)
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Pro brnaky - chystam ochutnavku v Mezzaninu nekdy na zari..asi i s Moritzem. Budu samo informovat.
    FESTER
    FESTER --- ---
    BOTA01: gracias ze info... az jednou budu v CR tak se tam stavim
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    FESTER: Prave ze ne. Jsou ted prestehovani a stranky snad jeste nemaji - http://www.pivovary.info/prehled/olomouc/olomouc.htm Je to krasnej nekurak se zahradkou a pomerne solidni kuchyni..
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Pokud budete v Olomouci zkuste - produkce Svatovaclavskeho pivce mne dostala do kolen..byl jsem tam ted 3 dny po sobe a nemuzu se nabazit..uz dlouho jsem nepil 10° a tady to bylo s nadsenim..12° samozrejme tez exkluzivni+cerne a psenka. DOPORUCUJU.
    Jinak Poutnik nefiltr. je parada - v Brne se docela toci.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: ja kupoval na vysocine...na vesnici v samosce. taky bych privital nejaky rozumny zdroj.

    jinak kaufland na vypichu rozsiril nabidku o bakalare a klaster
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    co vim tak pokud ho nemaj v časech nebo merendě tak nikde, takže asi nikde stabilně a pokud chci lahváče tak musim do liblic k Markovi nebo do vrčně, kdyby někdo věděl, kde se dá sehnat v praze aspoň lahvovej a rozumně, byl bych rád
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ja mel zas jen v lahvi..., ale chutnal moc! tocej ho nekde v praze?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    poutník 12 nefiltr je pro mě momentálně uplně nejlepší pivo, škoda, že se nedá moc sehnat
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: desitka a dvanactka lahvova mi neprisly nic moc, ale toceny je urcite dost jiny. napriklad klaster 11 u nas na prasivce (letna) je uplne jina trida nez z lahve.

    jinak prijemne me prekvapil poutnik 12ka a jezek 11ka
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já měl herolda naposled když ho ještě točili na dívčím skoku v šárce a to už je pěkně dlouho, teď tam maj mylim svijany, ale v tý době mi přišel dost dobrej
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: moc mi chutna herold granat. kupuju u nas u vietnamcu v tretinkach
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: pardon oprava byl to Herold
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    v kostelci v pivovaru dneska ječnopšeničnej konrád, ale moc pěnil, nestihl jsem ho
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo tambora sem měl v časech a v merendě, ale tam ho maj málokdy a jinde skoro vůbec (v praze)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam