• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    rodiče mi přivezli z řecka mythos v plechu, je to world best known helenic lager :) ale po pravdě to chutná stejně jako třeba HB, Ayinger nebo cokoliv vařený v mnichově (má to takovou tu divnou pachuť praženejch lískáčů v pozadí)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Ta trojminutovka (a hlavně ta soudružka) mě teda poměrně odrazuje, ale pokud to není shoda jmen, tak František Richter je (mimo jiné) majitel pivovaru u Bulovky, ten pivo umí...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    3 minuty s ... Jolana Nováková, František Richter - Pivo jako křen
    http://www.youtube.com/watch?v=dPaaYd2EnGE

    Nemel nekdo tu knihu v ruce? Stoji za to?
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    Visnaka jsem pil pred tejdnem od leskoveckyho pivovaru (13° kvasnicovy) a byl super, i kdyz normalni bez prichuti mam radsi. Ona ta visen se k pivu hodi imho lip nez spousta jinych prichuti.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JInak teda jidlo v Kulovem blesku ma vykyvy v kvalite - viz zmineny hermoklub.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SAMMAEL: ja uz nevim:-)))
    Vim,ze uz pri objednavce sem to spletla a cisnik se divil,ze prece visnovej je opat (nebo kocour?) a ne obracene:-))
    A to bylo prvni pivo, takze na podnapilost to nesvedu:-))

    JInak visnak moc visnove nechutnal:-( Kdyz vzpomenu visnaka od Inzy, tak tam troska visni citit byla (ne jako visnovy dzus, samozrejme!)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MOUNTBATTEN: Nebylo to višňové náhodou Kocour?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak vcera v Kulovem blesku sem si dala visnaka (visnovy opat), rezany Rohozec 13ka a Primator weizen (u toho se dycky zaseknu:-))) )
    Prijemny podnik, skutecne. A ocenuji,zeje nekuracky, ovsem se zahradkou,toz my kuraci zas tak netrpime:-))
    A hermelin tam maji fakt dobry (jen ja mela smulu zas:-)))) )
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Spřízněný klub hermosexuální zde: [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ] aneb, co vše se k pivu hodí za laskominy. :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MOUNTBATTEN: slušný označení, nám zase řikaj pivní ipsanti :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Nejspis prijedu taky..
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KACIR: faakt? Dobra zprava, zrovna tam mirim
    (mirime. Hermosexualove:-))) )
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pivo ROSEMARY - první pivo Aliance P.I.V.

    Skoro podpultová informace - pouze hospody sdružené do Aliance P.I.V. kolem Sv.Václava narazí malé ohlédnutí za létem - pšeničný ležák Rosemary - svrchně kvašené pšeničné pivo s rozmarýnem.

    Jsem na to poměrně zvědav :-)

    V současné době se navíc k zakládajícím pěti hospodám přidává příjemná hospoda Kulový blesk.
    KACIR
    KACIR --- ---
    KOOFILTH: No jo, ty na to jdeš logicky a matematickým zaokrouhlováním, pivovary se říděj logikou celníků.
    Dle hesla UTFG: http://ceskapiva.ic.cz/

    V celmích tablkách:
    Pilsner Urquell - ležák světlé pivo 11%
    Pilsner Urquell - výčepní pivo světlé 8%
    Gambrinus Premium - ležák světlé pivo 11%
    Gambrinus - výčepní světlé pivo 9%
    Gambrinus se sníženým obsahem cukrů - 7%


    Ty dvě desetiny stupně EPM u PU konzument nepozná, ale SAB ušetří na dani.

    Hlavně, jenom na stupních nezáleží...
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    ABRAHAM: no 11,8 mi přijde dost dvanáctka....
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    ABRAHAM: nekdy pisou stupnovitost na vyvozni plechovky, pokud se to vozi do civilizovanych zemich kde se to jeste musi uvadet (e.g. Rumunsko, Spanelsko). Takze Urquell=11,8°

    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    jedna z hlav. managerek krušovic je moje kamarádka tak přivezla na oslavu 5L soudky té jejich 12ky.... a nevím jestli se mi zkazila chuť...ale mně to normálně i chutnalo.. rozhodně lepší než gambrinus.... má už znova krásnou barvu a lehce hořká chuť..... fakt jsem čuměl. samozřejmě staronovový sládek je tam jen naoko.. ale pivo se změnilo.. určitě k lepšímu.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    sponzorovat fotbalový hulváty

    LoL, hodne výstižné! Kvůli dementům s pivní zátkou na hlavě a dresem Sparta mam obcas chut piti piva bojkotovat a dam si vino :))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    pravdu díš...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam