• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    BLEVAJZZ: 1,5L to myslis v petce nebo v nejakem oficialnim baleni? ja bych rad ochutnal, pokud to dokazes dovezt jakz takz cerstve
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    RURYRY: tu 15 zatím ne.. je to novinka ale můžeme se domluit a přivezu ti z krámu 1,5L za 50,- můžeš ochutnant.. ale už jsem v Opletalově ve Ferdinande dlouho nebyl tak je možné že už ho i točí.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    BLEVAJZZ: Díky za info. Točí ho někde v Praze?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    RURYRY: to si teda přišel o hodně.. min už 8 let je výborný opět!;-) a to nové 15 stupnové nepasterizované kvasnicové.. nejlepší pivo co jsem snad kdy pil.. prostě nejlepší.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    BLEVAJZZ: Už má Ferdinand lepší kvalitu? Měl jsem ho naposledy asi před 12-13 lety a nebyl to žádný šlágr...
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    DEMONOFANARCHY: Díky za varování... Zní to opravdu děsivě...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    kdo nemá o víkendu co dělat určitě doporučím zajet do Benešova na Slavnosti piva Ferdinand z prahy je to půlhodinka. ochutnejte nejlepší pivo...!:-)

    Pivní slavnosti pivovaru v Benešově už v sobotu | Novinky | Pivní.info
    http://pivni.info/news/5174-pivni-slavnosti-pivovaru-v-benesove-uz-v-sobotu.html
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ryzáka doporučuju
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: No ta nabidka tam je znacne luxusni. A na purkmistra nejspis ani nedojde, protoze v seznamu jsem nasel celkem 14 piv (vcetne tech zahranicnich), ktera jsem jeste nemel cest ochutnat - takze tem dam zakonite prednost.
    Uz loni jsem chtel jet, ale nevyslo mi to. Ted uz to holt dam - sice jen v ramci jednoho dne, coz bude znamenat hlavne hodne casu straveneho ve vlaku.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    purkmostr vaří dobrej wajs
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: to bych jel radši
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: kdo zve, platí :) na jaře sem za víkend v mnichově nechal šestku, už bych tam za svý nejel
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    na Slunce ve skle se nekdo chystate?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: No to je vec jina. Tak nam pak pekne poreferujes, jake to bylo. A hlavne, kolik te to stalo ;)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: taky bych nejel, ale když sem zvanej :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MOUNTBATTEN: tak to je hodně slušný :) staročech je fakt vodovka, jednou jsem to zkoušel, na grilování bych to nebral, zkazí to chuť všeho
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: oktobr jen v pohodli domova.. ac verim, ze zazitek to musi byt skvely, tak nejak to stale neni akce pro me..
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jj,neni,pardon. Nabizel sest plechovek (za milku nebo tak treba) piva STAROCECH. Ze to pry dostal zdarma k nakupu.
    Aneb tim je receno vse o kvalite moku (ale chystat nakou grilovacku, tak to od nej odeberu,Servus nebo Starocech? Dyk je to fuk:-))) )
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    btw: někdo októbr letos?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    asi moc, už to tam nejni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam