• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    polotmavý karlštejnský ležák, chutná jako polotmavej rohozec, kde tohle pivo lahvujou, žeby náhoda?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    vinobraní na karlštejně se celkem povedlo, jako dycky dvě deci burčáku a šest piv a koncovka v merendě
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já jí ochutnal včera v merendě a nejelo mi to, rozmarýn je dobrej, ale pod bůček :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Hospody sdružené v Alianci P.I.V. narazily první alianční pivo Rosemary - rozmarýnovou pšenici, uvařenou v Chýni. Ochutnal jsem u Miroslava a můžu doporučit!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    je to prostě řidký a alkoholický
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KACIR: pil jsem tam jen spaten, asi hodinu předtim HB, den před tim něco z rosenheimu a Augustiner jen z lahve, všechno stejný :(
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Třináctku v tuplácích, to teda musej mít trénink :-) Loni jsem októbrfestový pivo chtěl ochutnat v Pivovarským klubu, ale při pohledu na cenu mě přešla chuť :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no všechny ty větší maj spěšl edici třináctky helles, takže je to zase to samý, jen silnější než obvykle. co ty malý vařej nevim, bohužel jsem neměl tu možnost (akci řídil hostitel) a nekuřácký to bylo vevnitř, kouřit se chodilo ven
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Jestli se nepletu, tak na OF vařej pivovary (i) jiný piva, než maj standartně v nabídce, ale jsou tam jen a pouze mnichovský pivovary. Nebyl jsem tam a ani se nechystám, tohle není můj styl a za to bych ani nebyl ochotnej dát ty hříšný peníze. Ale zajímalo by mě, jestli to teda letos bylo nekuřácký nebo se jim povedlo uhádat výjimku...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já byl jen na dvou a to jen díky oktobru, což za to nestálo
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: vyjmenoval jsi tri akce, na kterych jsem letos byl (i kdyz jich teda bylo vic) :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no možná to tak je, ale já tam moc jinejch stanů neviděl, jestli někde byly tak jedině v tý části co je lunapark a tam teda fakt nebylo k hnutí
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    X_RATED_IDIOT: aha ja myslel ze tech stanu je tam mnohem vic i od malejch pivovaru a ze budou mit ruzny specialitky, no ja zkusim pristi tejden festivalek tady ve Vidni ten vypada slibne
    Wiener Bierfest - Teilnehmer
    http://www.wienerbierfest.at/teilnehmer
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KINGFISHER: moc tam toho neochutnáš, pokud nemáš stůl, nedaj ti v těch velkejch stanech nic, pokud máš, mužeš pít helles, weiss nebo rádler, pořád to samý, každej stan patří jednomu pivu. v malejch stánkách na pouti máš asi cokoliv mnichovskýho (je tam pekelně moc lidí, asi jako bys měl pípu uprostřed václaváku na koncertě karla gota), ale je to všechno uplně stejný, v tý chuti skoro neni rozdíl (to vim z jarní návštěvy). jinak je to obsazený následovně: augustiner, paulaner, HB, spaten, franziskaner, löwenbrau, oktoberfest neni o pivu, je o chlastání, byl bys asi zklamanej, pokud chceš ochutnávat, rozhodně tam nejezdi a drž se radši tuzemskejch akcí tipu slunce ve skle, broumská pípa nebo cokoliv v kosteleckym pivovaru
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    tak hlásim, že kuponky platily :D .... pil jsem celej večer Ale Rebel.. moc dobrý. takový dost hutný a sytý.. kámoš se mi divil jak to můžu pít (načež jsem mu odvětil, jak může pít to jejich kvasnicový) .. ještě tam měli Rebel v lageru, ale to nebylo moc dobrý...

    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    X_RATED_IDIOT: jaký pivka tam byly k ochutnání? seznam asi bude dlouhej, ale cos třeba ochutnal nebo tak...

    já jsem taky vždycky chtěl na oktoberfest... jednou pojedu..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    lidi na lavicích...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam