• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    no možná to tak je, ale já tam moc jinejch stanů neviděl, jestli někde byly tak jedině v tý části co je lunapark a tam teda fakt nebylo k hnutí
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    X_RATED_IDIOT: aha ja myslel ze tech stanu je tam mnohem vic i od malejch pivovaru a ze budou mit ruzny specialitky, no ja zkusim pristi tejden festivalek tady ve Vidni ten vypada slibne
    Wiener Bierfest - Teilnehmer
    http://www.wienerbierfest.at/teilnehmer
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    KINGFISHER: moc tam toho neochutnáš, pokud nemáš stůl, nedaj ti v těch velkejch stanech nic, pokud máš, mužeš pít helles, weiss nebo rádler, pořád to samý, každej stan patří jednomu pivu. v malejch stánkách na pouti máš asi cokoliv mnichovskýho (je tam pekelně moc lidí, asi jako bys měl pípu uprostřed václaváku na koncertě karla gota), ale je to všechno uplně stejný, v tý chuti skoro neni rozdíl (to vim z jarní návštěvy). jinak je to obsazený následovně: augustiner, paulaner, HB, spaten, franziskaner, löwenbrau, oktoberfest neni o pivu, je o chlastání, byl bys asi zklamanej, pokud chceš ochutnávat, rozhodně tam nejezdi a drž se radši tuzemskejch akcí tipu slunce ve skle, broumská pípa nebo cokoliv v kosteleckym pivovaru
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    tak hlásim, že kuponky platily :D .... pil jsem celej večer Ale Rebel.. moc dobrý. takový dost hutný a sytý.. kámoš se mi divil jak to můžu pít (načež jsem mu odvětil, jak může pít to jejich kvasnicový) .. ještě tam měli Rebel v lageru, ale to nebylo moc dobrý...

    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    X_RATED_IDIOT: jaký pivka tam byly k ochutnání? seznam asi bude dlouhej, ale cos třeba ochutnal nebo tak...

    já jsem taky vždycky chtěl na oktoberfest... jednou pojedu..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    lidi na lavicích...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    PETRPEDROS: Bohužel ano
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jinak októbr je zajmavá akce, ale o pivu to nejni, za moc nestojí a moc stojí (ajnc mass za 8,60 cca.), nějakou fotku jsem udělal, zpracuju to zejtra.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    přiznávám, i já jsem stál na stole a to už v půl osmý, ale nezpíval jsem ani antona aus tyrol :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    konečně!!! ceny pivka jdou v hospodách dolu... ale ty kupony jako wtf? platí jenom ve dvou hospodách a jedna z nich má minipivovar.. maj světlý, ale a stout.. asi dám pár těch jejich Rebelů.. už jsem dával: http://www.franciscanwellbrewery.com/



    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Ted kdyz o tom premyslim, tak tam ten chleba byl i ted.
    A hodne se mi libil stojan u vchodu se seznamem pivovaru, vcetne mapky nadvori a jejich umisteni.
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Loni tam myčka na sklo nebyla, zato bylo víc jídla, včetně krajíce chleba se sádlem. Mačický byl i loni špatnej :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Tak akce paradni, az na par drobnosti. Bylo tam hafo lidi, coz se samozrejme dalo cekat. Nicmene fronty temer zadne, mycka na sklo taky dostupna, nabidka piv luxusni. Akorat chybelo vic mist k sezeni. Cele jsem to odstal u stolku. A nejaka svine mi behem chcani primo na hajzlech ukradla sklo - takovou podpasovku jsem necekal. Jeste jsem postradal vic stanku s jidlem. V podstate tam byla k dostani jen klobasa, kdyz nepocitam jidlo primo v restauraci, ktera byla samozrejme zapraskana.
    Z 11 vypitych piv me nejvic oslovily sv. 12° Mutejovice a polotm. 14° z Berouna. Zklamal me weiss od Kozlicka, sv. 12° od Macickeho a celkem jsem cekal i neco vic od Kouhouta (i kdyz to byla 10,5°).
    KACIR
    KACIR --- ---
    První Pivní Tramway na Spořilově - tuto neděli dobrá kombinace piva a dobré muziky:
    [ ROAF VELVET UNDERGROUND / festivalfestival / 19.9.2009 / CR - Praha - Praha 4, smyčka tramvaje č. 11 ]
    KACIR
    KACIR --- ---
    Slunce ve skle - loni výborná akce, letos jsem bohužel v práci, ale stejně jsem tak nastydlej, že bych nerozeznal weiss od stoutu... :-(

    Ad Beer museum - díky za varování, nemá smysl testovat...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MILHAUZ: v té petce je to v pohodě.. má to 14 dní lhůůtu:-) ale točené je točené.. spíš zítra přijeď...kvasnicový ležáček přímo z ležáckých tanků.. to je o něčem jiném:-)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    BLEVAJZZ: 1,5L to myslis v petce nebo v nejakem oficialnim baleni? ja bych rad ochutnal, pokud to dokazes dovezt jakz takz cerstve
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam