• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    je to zlo!! .. včera jsem šel do hospody a byla tam nějaká akce Beck's Vier (+koncert).. všechny ostatní pípy zakrytý (ani stouty nebyly k dostání)... tak jsme se po dvou pivech s kámošema shodli, že další dávat nebudeme a muzika taky stála za prd, tak jsme šli jinam na Staráče v lahvi.. jak může vůbec někdo takovýhle pivo prodávat a vydělávat na tom to nechápu (hlavně kdo si tohle kupuje?). na zadní části jazyka to nechává takovou nakyslou pachuť, celkově to pivo stojí za pěkný prd a nejlepší volba je vždycky český pivo v lahvi..
    SLAVA
    SLAVA --- ---
    X_RATED_IDIOT: Sracka Italska ... Proc to vubec ochutnavas ??
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a timhle sem si zkazil chuť večer
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak dneska opět suchdolský jeník, pokaždý je jinej, ale zatim sem měl kliku a nikdy nebyl hnusnej. Dával sem ho ve starosuchdolský a pingl byl zase chytrej, prej je to hnus fialovej a že to akorát furt pění (což je pravda, s čepováním je to náročný) a že když má plno a někdo si ho objedná, tak radši řiká, že došlo to mi přišlo jako slušnej podraz, zas tak velká hospa to nejni a řekl bych, že to tam ty lopaty zas tak moc nechtěj
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: porter zkus, me to moc chutna! takove pivo - zakusek! cerna sladora
    X_RATED_IDIOT: ja se taky bojim, ze si moc zvyknu na staly prisun dobrych a levnych lahvacu :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    portera sem se trochu bál, pardubice mě zatim moc nevzaly, ozzobýr je vyloženě chemkohnus
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: super, díky za otvíračku, o těch špinavejch flaškách řikal, velen bych taky bral. rodičům chutná. po víkendu tam zajedu vyměnit basu poutníka. Vlastně asi nejsem rád, že to mám najednou dostupnější :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: takze napoje charvat: rating 11/10. poutnik 12ka za 10 korun je bezkonkurencni a to pivo je labuz!! taky jsem vzal par zavisu, i tu hradebni tmavou 10ku, jednoho portera a nejaky rohozec na kost. chtel jsem taky koupit velena, ale pan ze nema a jal se nadavat na k brewery, ze od te doby, co se pivo vozi z centralniho skladu a ne z pivovaru, ze se k tomu zavoznici chovaji spatne, ze mu privezli flasky uplne spinave, ze to rovnou poslal zpatky, tak ho poslali nekam a tak on je taky poslal nekam...proste k brewery si nedela u zakazniku dobre jmeno, osobne by mi nevadilo, kdyby sli k certu. asi by se usnadnila cesta pro velke pivovary, ale zase ty male by se musely naucit se lepe starat o pivo a vlastni propagaci. no nic, co ja tomu rozumim.

    kazdopadne oteviraci doba napju charvat je 7h30-19h30 ve vsedni dny a 8-11h30 v sobotu.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DEMONOFANARCHY: btw jsem idiot (x_reted_), tak prosím jen sem někam nalep otvírací dobu, na to jsem zapomněl
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: hned jdu koštovat, esli to nejni nějaký pančovaný :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: fantasticky zpravy, mel tam i policku? vyrazim zitra!! :-)

    DEMONOFANARCHY: napoje charvat, narodni obrany 49 - kousek od kulataku
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    takže jsem tam konečně byl, koupil sem tři záviše, sedum poutníků a nechal sem tam 138 kaček i s flaškama, paráda. Ceny nadstandardně rozumný, výběr se prej piluje. Zatim běžný patoky, plus: komplet svijany a rohozec, rychtář, poutník, polička a jinak nevim, víc si nepamatuju ale jinak mě nic nezaujalo. majitel vypadá zaujatě, bavili sme se o chotěboři mimo jiné. Ceny za poutníka jsou zavádějící, prej plánuje, že je časem zvedne na cca 12 kaček za dvanáctku
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    WEREWOLF: U Richarda ;)

    Ptal jsem se i primo obsluhy a potvrdili mi tvoje slova. Ochutnal jsem jedno. Merunky moc nemusim, ochucena piva moc nemusil. Ale toto me prijemne prekvapilo.
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    ověřoval jsem v Brně u Rudolfa, jestli to meruňkový pivo "nevyráběj" tak, že by lili sirup do hotovýho škopku až v hospodě a ne. :-)

    Pivo mělo výrazně jinou charakteristiku než jejich všechny ostatní, takže ta meruňková chuť jde očividně už z výroby.
    Jak na ty napajcovaný piva nejsem, tak meruňka mi zalahodila i podruhý.
    Opět krásně kroužkovala, jemně voněla a celkově potěšila jazyk pivařův
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    O víkendu jsem byl v Kladně "U Kozlíků", dal jsem si jejich pšeničné pivo s kusem citronu. Pivčo bylo hodně jemné a citrón mu dával zvláštní aroma. Vcelku mi chutnalo. Mimochodem, vždy po nějakém časovém úseku vaří zase s jinou příchutí. Kamarád, co tam byl asi před měsícem, si tam dával medové pivo. Mimo jiné tam mají i vlastní starokladenské světlé 16° nebo tmavé 13°.
    PRASOPES
    PRASOPES --- ---
    ABRAHAM: Já měl taky jedno, rozhodně ho nehodnotím nijak kladně. Je to sice takový pěkný zpestření, ale chuťově mě to nijak neoslnilo, spíš naopak.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Ja jsem spokojen. Vcera jsem 3 kousky lupl. Doporucuju, pak muzem spolecne zhodnotit.

    Klasicka adresa: http://www.peprovepivo.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam