• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    local update: na prasivce (letna) tento tyden KOUT NA SUMAVE, podle vseho 12ka :-) vystridal PORTER a chysta se tmavy KOCOUR. nemam si na co stezovat!

    JEZEK ok, nic extra. pil jsem jen lahvove. dtto JANACEK
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KRYSTOFF: podobny pribeh jako u Jezka..
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    a co rikate na pivovar Janacek? u nas maj v samosce lahvace Patriot a z dostupny nabidky jsem ho postupne zvolil jako nejlepsiho
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    SAMMAEL: dá se ... jak bylo jiz receno z fakt spatnyho piva udelali celkem pitelny beer ...
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    SAMMAEL: Od tý doby co jsem jich naklopil šest a druhej den málem chcípnul (lp 2000) jsem to nepil.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    SAMMAEL: Proc nezkusit. Ja mel nedavno (i kdyz nefiltr) a hodne jsem si ho chvalil. Doby kdy byl nepitelny jsou snad pryc. Aspon v necem je KBG dobre :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    SAMMAEL: Ujde, ale jsou lepší piva...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Jaký je váš názor na Ježek 11°? Je to pitelný? Pořádám akci a mám nabídku na sud.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Bernard reaguje dost rychle:
    Nečekaná popularita: Vojenská policie se po razii v ČT objeví v reklamě Bernardu | Ekonomika.iHNed.cz -
    http://ekonomika.ihned.cz/c1-51143580-necekana-popularita-vojenska-policie-se-po-razii-v-ct-objevi-v-reklame-bernardu
    KACIR
    KACIR --- ---
    Domáví pivovar jako dárek:
    Channel World awards 2010
    http://www.edcz.cz/EXTPIC/mailing/htm/2011/notebooky/ASUS/ASUS_pivo.html
    za libovolných 5 notebooků ASUS... :-))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    pivotéka mezi merendou kainem, všiml jsem si toho teprve včera, takže asi něco novějšího: http://www.homebrewing.cz/clanek/4407-Pivoteka-Zizkov-prodej-surovin-domovarnikum/index.htm
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    RONDALUS: na gardě po šedesáti kilometrech na kole na sluníčku do mě taky zasyčelo, ale jinak je dost slabý, přivezli mi ho rodiče z lyžovačky, sám bych si ho nekoupil :)
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    X_RATED_IDIOT: kdyz jsem se ocitnul v Cortine d'Ampezzo tak mi velmi bodlo....:)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    je to zlo!! .. včera jsem šel do hospody a byla tam nějaká akce Beck's Vier (+koncert).. všechny ostatní pípy zakrytý (ani stouty nebyly k dostání)... tak jsme se po dvou pivech s kámošema shodli, že další dávat nebudeme a muzika taky stála za prd, tak jsme šli jinam na Staráče v lahvi.. jak může vůbec někdo takovýhle pivo prodávat a vydělávat na tom to nechápu (hlavně kdo si tohle kupuje?). na zadní části jazyka to nechává takovou nakyslou pachuť, celkově to pivo stojí za pěkný prd a nejlepší volba je vždycky český pivo v lahvi..
    SLAVA
    SLAVA --- ---
    X_RATED_IDIOT: Sracka Italska ... Proc to vubec ochutnavas ??
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    a timhle sem si zkazil chuť večer
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    tak dneska opět suchdolský jeník, pokaždý je jinej, ale zatim sem měl kliku a nikdy nebyl hnusnej. Dával sem ho ve starosuchdolský a pingl byl zase chytrej, prej je to hnus fialovej a že to akorát furt pění (což je pravda, s čepováním je to náročný) a že když má plno a někdo si ho objedná, tak radši řiká, že došlo to mi přišlo jako slušnej podraz, zas tak velká hospa to nejni a řekl bych, že to tam ty lopaty zas tak moc nechtěj
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: porter zkus, me to moc chutna! takove pivo - zakusek! cerna sladora
    X_RATED_IDIOT: ja se taky bojim, ze si moc zvyknu na staly prisun dobrych a levnych lahvacu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam