• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Kočka a Kocour patří k sobě, Honza Kočka je spolumajitel pivovaru Kocour Varnsdorf, ale taky majitel serveru www.svetpiva.cz (aneb pivo-pivo.cz) :-)

    Bohužel na webu festivalu není o stanu pivních nadšenců žádná zmínka, tak nevím nevím...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: minule to bylo luxusni. Mensi stan, spousta lahvonu z importu, na vyber nekolik tocenych piv, tematicky zamerene dny a "prednasky" a v dobe me navstevy i platno a prenos semifinale se Svedama :)

    Český pivní festival – stan pivních nadšenců - Pivní deník
    http://www.pivnidenik.cz/clanek/4263-Cesky-pivni-festival-stan-pivnich-nadsencu/index.htm
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: ahá, to to jsem netušil, to jsem loni teda prošvihl to nejdůležitější (lidi okolo piva by se neměli jmenovat podobně jako piva :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM: Resp. doufam, ze udelaji solo stan jako meli loni.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Jestli to bylo mysleno na me, tak jsem mel predne myslen jeho stan pivnich nadsencu. Cili nejen Kocoura :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    na kocoura se celkem specializuje kulovej plesk, takže u mě to bude spíš něco co jsem ještě neměl
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: me tam predne nalaka Kockuv stan :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Český pivní festival bude letos od 12. do 28. května opět v Letňanech, některé minipivovary mě tam asi nalákají... :-)
    Nabídka stanů - Český pivní festival
    http://www.ceskypivnifestival.cz/cs/jidelni-listek-stanu.shtml
    BIGG
    BIGG --- ---
    RURYRY: Litovel Dark taky není špatné, dokonce ho vyváží do Německa. Bohužel u nás moc není k dostání...
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KRYSTOFF: Chodím do Billy a pak ještě jedné sámošky, která je vcelku slušně zásobená světlými pivy. Ale z černých tam dostanu fakt jen toho Kozla.

    KACIR: Ale pravda je, že lednici Krušovic se vyhýbám, i když mám pocit, že se zlepšily.
    KACIR
    KACIR --- ---
    KRYSTOFF: Kéž by ses nemýlil. KBG už vaří černé jen v jednom pivovaru z těch šesti, nebo kolik jich maj :-( Poměrně často je ještě k dostání Bernard, ale jinak z černých vídám jen Kozla a Krušky. Občas ještě Budvar - který mimochodem patří k těm lepším, doporučuju ochutnat...
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    neni k dostani? kazdej pivovar v cesku vari cerny pivo "ceskyho typu"
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    MILHAUZ: Měl jsem na mysli běžné černé. Jednou jsem při vaření ochutnal Kozla a docela mi zachutnal, ale žádné jiné téměř není k dostání?
    Jinak Polička je jedno z mých velice oblíbených piv.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    RURYRY: ono zalezi jake cerne myslis. me treba chutnaji ta silnejsi piva typu porter nebo ten svaty patrik. ale z tech "obycejnejsich" mi ta policka moc chutnala. jinak cerne moc nepiju
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    RURYRY:
    konrad 11°
    KACIR
    KACIR --- ---
    RURYRY: Herold
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    RURYRY: Vyšší Brod 14 :)
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    MILHAUZ: To mi připomělo, že sháním doporučení na nějaké dobré ČERNÉ PIVO. Máte někdo nějaký tip?
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    vcera jsem mel na prasivce svateho patrika 14ku z protivina (i kdyz certvi, kde to k brewery vari) a chutnal moc. pena samotna se dala jist jako dezert.

    taky jsem mel cernou desitku z policky, teda v lahvi a ta byla taky vyborna. takhle nejak si predstavuju cernou desitku. vubec nebyla sladka, ani prehnane horka, moc dobra, vyvazena chut
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Medvěd z petky docela ušel, černá 13 žádnej zázrak, chuťově celkem řídký, jedenáctka slušná ale vlastně taky žádnej těžkej orgáč noale za ty prachy...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo prašivku znám, to je klasika, kolem tý sem šel taky, ale tohle mě trochu překvapilo. Jinak cestou z výletu sem se stavil v berouně u Medvěda a ve vrátnici (prodej nonstop :)) sem koupil zlatýho koně 11 za čtyrycet kaček petku a černýho medvěda za pade petku, jdu to testnout
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: ja tam sel nekolikrat kolem a vzdycky jsem tam videl nejaky lehce nepratelsky plesky na baru, ale mozna to byly jen moje predsudky :-) a taky kdyz mam chut na toceny, tak zajdu na konec bloku na prasivku: http://www.beerborec.cz/page.php?page=hosp_detail&pub_id=5487 dokonce nam zrusili televizi a zavedli velmi vtipny hospodky country, co vic si od takove hospody prat!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam