• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Tak dle všeho bude. Navíc přibude stan Švejk restaurantu. Švejka mám sice rád, ale tento stan budu brát velkým obloukem.

    Nabídka stanů - Český pivní festival
    http://www.ceskypivnifestival.cz/cs/jidelni-listek-stanu.shtml
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Taky jsem se bad tim pozastavil. Doufam, ze info co je na webu CPF muzeme brat jen jako orientacni. Cekam na nejake info na SP. Ale pravdou je, ze je zatim cas.
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Kočka a Kocour patří k sobě, Honza Kočka je spolumajitel pivovaru Kocour Varnsdorf, ale taky majitel serveru www.svetpiva.cz (aneb pivo-pivo.cz) :-)

    Bohužel na webu festivalu není o stanu pivních nadšenců žádná zmínka, tak nevím nevím...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    škoda, já se tam motal po tech velkejch a po pěti pivech už sem se v podstatě nudil
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: minule to bylo luxusni. Mensi stan, spousta lahvonu z importu, na vyber nekolik tocenych piv, tematicky zamerene dny a "prednasky" a v dobe me navstevy i platno a prenos semifinale se Svedama :)

    Český pivní festival – stan pivních nadšenců - Pivní deník
    http://www.pivnidenik.cz/clanek/4263-Cesky-pivni-festival-stan-pivnich-nadsencu/index.htm
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: ahá, to to jsem netušil, to jsem loni teda prošvihl to nejdůležitější (lidi okolo piva by se neměli jmenovat podobně jako piva :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM: Resp. doufam, ze udelaji solo stan jako meli loni.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Jestli to bylo mysleno na me, tak jsem mel predne myslen jeho stan pivnich nadsencu. Cili nejen Kocoura :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    na kocoura se celkem specializuje kulovej plesk, takže u mě to bude spíš něco co jsem ještě neměl
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: me tam predne nalaka Kockuv stan :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Český pivní festival bude letos od 12. do 28. května opět v Letňanech, některé minipivovary mě tam asi nalákají... :-)
    Nabídka stanů - Český pivní festival
    http://www.ceskypivnifestival.cz/cs/jidelni-listek-stanu.shtml
    BIGG
    BIGG --- ---
    RURYRY: Litovel Dark taky není špatné, dokonce ho vyváží do Německa. Bohužel u nás moc není k dostání...
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KRYSTOFF: Chodím do Billy a pak ještě jedné sámošky, která je vcelku slušně zásobená světlými pivy. Ale z černých tam dostanu fakt jen toho Kozla.

    KACIR: Ale pravda je, že lednici Krušovic se vyhýbám, i když mám pocit, že se zlepšily.
    KACIR
    KACIR --- ---
    KRYSTOFF: Kéž by ses nemýlil. KBG už vaří černé jen v jednom pivovaru z těch šesti, nebo kolik jich maj :-( Poměrně často je ještě k dostání Bernard, ale jinak z černých vídám jen Kozla a Krušky. Občas ještě Budvar - který mimochodem patří k těm lepším, doporučuju ochutnat...
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    neni k dostani? kazdej pivovar v cesku vari cerny pivo "ceskyho typu"
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    MILHAUZ: Měl jsem na mysli běžné černé. Jednou jsem při vaření ochutnal Kozla a docela mi zachutnal, ale žádné jiné téměř není k dostání?
    Jinak Polička je jedno z mých velice oblíbených piv.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    RURYRY: ono zalezi jake cerne myslis. me treba chutnaji ta silnejsi piva typu porter nebo ten svaty patrik. ale z tech "obycejnejsich" mi ta policka moc chutnala. jinak cerne moc nepiju
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    RURYRY:
    konrad 11°
    KACIR
    KACIR --- ---
    RURYRY: Herold
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    RURYRY: Vyšší Brod 14 :)
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    MILHAUZ: To mi připomělo, že sháním doporučení na nějaké dobré ČERNÉ PIVO. Máte někdo nějaký tip?
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    vcera jsem mel na prasivce svateho patrika 14ku z protivina (i kdyz certvi, kde to k brewery vari) a chutnal moc. pena samotna se dala jist jako dezert.

    taky jsem mel cernou desitku z policky, teda v lahvi a ta byla taky vyborna. takhle nejak si predstavuju cernou desitku. vubec nebyla sladka, ani prehnane horka, moc dobra, vyvazena chut
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam