• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já zejtra asi budu venčit basu v dejvický nápojce, mrknu jestli třeba rozšířil sortiment
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MXL: teda že něžný barbar něco vyhraje bych nečekal, přišel mi celkem chemickej
    MXL
    MXL --- ---
    ...no bohuzel ten na ty fotce neni muj, tak rychlej nejsem :)

    Kazdopadne Vyskovaci prilis trh v Cechach nepokryvaji, ale v Karline se tvarej, ze by Jubilera mohli mit...zitra pojedu kolem, tak zjistim...Jinak o vareni piva ve Vyskove rozhovor tady:

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MXL: kde se dá sehnat? pivní rozmanitost?
    KACIR
    KACIR --- ---
    KINGFISHER: Tuhle pšenku jsem před časem kupoval v Normě, 1/2litr cca za 14, dobrá, škoda, že ji nemaj pravidelně...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    X_RATED_IDIOT: sakra jak mi tohle chybí..

    no jinak Heineken ze soudku je docela dobrej, ale furt to je takovej průměr.. lepší než z hospody, ale jako 18e je docela přestřel.. tenhle soudek jsem teda dostal, protože občas vozim kolegyňi z práce a ona že mi dá nějaký peníze, tak to jsem samozřejmě odmítnul, tak mi koupila soudek, protože ví že mám rád pivo :-) .. 5L objem



    kvasnicový pivo z Lidla.. za 8e. nevim jestli to tahkhle stojí normálně (neměli nic na krámě, tak jsem si odchytnul chlapíka jestli něco nemaj vzadu ve skladu-přinesl mi dva zaprášený soudky který projdou příští měsíc) ... maj i normálního ležáka, ale bral jsem co bylo.. kdysi jsem to už kupoval (někdy v lednu) a neni to špatný..

    MXL
    MXL --- ---
    X_RATED_IDIOT: ...diky, celkem jsi me navnadil :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    X_RATED_IDIOT: hmm,my tam byli dopoledne, byla tam nejaka holcina a sbor mladejch a vozralejch:-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MOUNTBATTEN: starosuchdolská je dobrá, akorát ten pingl dycky prudí, že mu to pění a že to točit nebude atd. :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    My jsme v sobotu sli prochazku Sucvchdol- Roztoky (a zpet), takze v Starosuchdolske hospode jsme objevili kvasnicoveho suchdolskeho Jenika. Ten byl dobre pitelnej.
    Pak u Zviratek Cerna hora, ale nebyla sem originalni, dala sem si Kvasar.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MXL: no maličko mi to připomnělo jedno pivo s nádechem pomeranče, ale už sem zapomněl kdo ho vařil. Takový hutný lehce do sladka nijak zvlášť hořký s krásnou hutnou vůní
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo jinak ještě něco málo ze soboty: cestou ze psár do štiřína je rozcestí hotel rené, je tam super zahrádka s bernardem kvasnice. Večer sem ještě absolvoval malou tour de letná - kovadlina u lázní - rozhodně sem čekal víc, měli jen plzeň a březňák 10, prej narážej v pondělí speciál (teď bude kout) a ve čtvrtek dycky něco od matušky, bohužel v sobotu už neměli nic. prašivka/klášterka - super, ale akorát zavírali, stihl sem jen klášter 11, speciály byly jen nějaký ovocný, bude prej teď poutník na čepu. Euforie v ovenecký - hospoda KGB, standardně kyselej rychtář, už tam asi příště nejdu. Koncovka ve vysmátym žabákovi - super rychtář natur a otevřeno fakt dlouho. a z neděle: stánek v bráníku u ledáren - dřív měli starobrno, teď maj rychtář 11 a velen, celkem dobrý, jen obsluha ultrapomalá, pro cyklisty dobrá zastávka
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    V pivní rozmanitosti maj kocourovskýho sumečka a tedy luxus musím říct (hořkej american pale ale). Ve středu by ho měli mít na čepu, nepletu-li se. http://www.pivnitv.cz/rozmanitost-cms/pokusik/items/novinka-od-pivovaru-kocour-kocour-sumecek.html
    MXL
    MXL --- ---
    X_RATED_IDIOT: jak bys ten Vyskov popsal? Jeste jsem nedal, ale vzbudilo to ve mne velkou chut okostovat...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: diky za info, musim se tam brzy vypravit, mame chatu kousek od stirina
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    štiřínská stodola, 11 světlá byla super, 14 polotmavá víc než slabá. Jinak koncepce pivovaru něco jako chýně nebo zvíkov, spíš trošku lepší podnik, ale za 11 chtěli 26 a ani se na mě netvářili zle když jsem tam přišel lehce od bahna z kola :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera v merendě vyškov jubiler, výtečný pivo, ale silný, ještě teď mám tak promile :) zkusim to srazit cykloturistikou směr štiřínská stodola
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    tak jsem vcera na prasivce ochutnal PORTER od Kocoura a musim rict, ze to neni uplne muj typ porteru. tolik jsem jich neochutnal, ale 24 od primatora a porter z pardubic mi chutnaji moc, ale u tohohle kocoura mi proslo, ze ta sladkost a plnost nebyla dost vyvazena horkosti. chutnal to nekdo?

    jinak je venku zas velikonocni poutnik 14, mel jsem zatim jen lahvove a je to velka mnamka. podobna chut jako poutnik 12, ale lepsi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam