• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    ENPE
    ENPE --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ten vyucenec je muj soused, muzu se ho zeptat.
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ano, Matuška už na Strahově nepůsobí, ale strahovskému pivu to na kvalitě neubralo.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo a ještě jedna info kterou jsem nevěděl: dle místních znalců poměrů v broumech se prej Matuškové stáhli ze strahova a už tam vaří jen nějakej jejich vyučenec, co je na tom pravdy nevim
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    info z víkendu: raptorem se dá ožrat i přímo v broumech a ráno nejni uplně pěkný :) medvěd klepáček z petky neni žádnej zázrak, hospoda neklan pod vyšehradem se změnila ve značkovku staropramenu, takže u mě skončila, kroužkovanej budvar na albertově celkem ujde, u vodoucha maj kocoura zlatou kačenu a dobřanskou modrou hvězdu, oboje taky celkem slušný
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SAMMAEL: a to zas souhlasim, to jo :(
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    X_RATED_IDIOT: Mno, já tam byl třikrát (rok 2007) a pokaždé jsem měl chuť obsluhu přetáhnout potěhem, aby se trošku vzpamatovala. Pomalá, protivná, sklerotická... každý požadavek, i ten na zaplacení, je obtěžoval. K tomu řvoucí muzika, takže nebylo slyšet vlastního slova. Zaplať bůh za Starosuchdolskou. To je sice pajzlík, ale host pro ně není otravná veš.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SAMMAEL: náhodou farma je (byla) dobrá putyka, tam sem proseděl moře času, ale už je to taky tak 5 let zpátky :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    beru zpet, 14 poutnik me az tak nebere. mel jsem ho toceny na prasivce a nechutnal mi tolik. trochu silne pivo, na to, co to je - trochu jsem mel lihovy pocit
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MOUNTBATTEN: Jeník je dobrý pivo. Starosuchdolská je jedna ze dvou (co vím) hospod, kde ho točej, a je to ta lepší. Druhá je u Zemědělky a to je děsivé zařízení.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KACIR: Toho maj i některý supermarkety (Globus). Jinak Hypernova v centru Chodov - dvanáctky Holba Šerák, Rohozec a Černá Hora.
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Pokud se nepletu, tak má i Konrada...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    krakonoše vede, jestli má desítku nevim, ale míval, pak má asi jen KGB a jipáka :))))
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: dik za tip na toho kanku, zda se, ze tak krakonose ma.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: měls pravdu, nic novýho, ale poutník 12 furt za deset, no mrknu se zas asi ke Kaňkovi do zenklovky, jestli třeba tam něco...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    DEMONOFANARCHY: krakonose tam bohuzel nemaj..rad bych ho ochutnal!
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    pokud to nekdo mate blizko do holesovic, tak doporucuju Bar Trojánek

    ten seznam piv se meni a kolikrat neni ani na tech 3 cedulich v podniku stejny :)

    vycepak ma viditelne k pivu dobry vztah, nepresycuje, neprechlazuje a tak

    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: nic moc novyho necekej, byl jsem tam minulej tyden, spis trochu snizil stavy, treba rychtar 15 nebyla, nebyla nejaka policka atd.

    ja se tam chystam zitra na kost desitek, doporucte co je dobry, normalne desitky moc nepiju, ale jak zacina byt tepleji a clovek pije na zizen...rozhodne se chystam na desitku poutnik a policka, rohozec taky snad dela desitku, co dal??
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Před časem v Alpách v Zillertalu, celkem vydařený weissbier. Světlý mi moc chutnal (hlavně točenej), tmavý už míň, ale já tmavý piva obecně nepreferuju. Vaří se přímo v Zell am Zillertal. Kdyby měl někdo cestu kolem, stojí za ochutnání.

    MXL
    MXL --- ---
    X_RATED_IDIOT: ...treba je to podplaceny a jedna se o marketingovej trik :)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    já zejtra asi budu venčit basu v dejvický nápojce, mrknu jestli třeba rozšířil sortiment
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MXL: teda že něžný barbar něco vyhraje bych nečekal, přišel mi celkem chemickej
    MXL
    MXL --- ---
    ...no bohuzel ten na ty fotce neni muj, tak rychlej nejsem :)

    Kazdopadne Vyskovaci prilis trh v Cechach nepokryvaji, ale v Karline se tvarej, ze by Jubilera mohli mit...zitra pojedu kolem, tak zjistim...Jinak o vareni piva ve Vyskove rozhovor tady:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam