• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    Prosím o podporu pro nový lifestylový klub Panděro a pivní pupek díky
    [ JIMMY23 @ nyx :: kluby :: ostatni kultura ]
    ENPE
    ENPE --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ten vyucenec je muj soused, muzu se ho zeptat.
    SLAVA
    SLAVA --- ---
    HooDoo music club a pivečko ze skupiny pivovarů Richter Brewery...http://hoodooclub.cz/ , mužu říct,že jsem si pochutnal , obzvlášte na světlé 12 . Ta plnost piva a lahodná hořkost mě prostě oslovila ..
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    na prestupu v Prerove jsem navstivil mistni minipivovar-restauraci Parnik, bohuzel jsem stihnul pouze jednu jedenactku ale byla vynikajici!! vrele doporucuji-neni to daleko od nadrazi, a maj i pivo v PETkach (na pokracovani cesty vlakem)

    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    to uznávám, dle datace (prý tam nejsou už od podzima) jsem o vánočním večírku pil už pivo bez Matušků a chutnalo stejně jako každý rok - výborně
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Ano, Matuška už na Strahově nepůsobí, ale strahovskému pivu to na kvalitě neubralo.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo a ještě jedna info kterou jsem nevěděl: dle místních znalců poměrů v broumech se prej Matuškové stáhli ze strahova a už tam vaří jen nějakej jejich vyučenec, co je na tom pravdy nevim
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    info z víkendu: raptorem se dá ožrat i přímo v broumech a ráno nejni uplně pěkný :) medvěd klepáček z petky neni žádnej zázrak, hospoda neklan pod vyšehradem se změnila ve značkovku staropramenu, takže u mě skončila, kroužkovanej budvar na albertově celkem ujde, u vodoucha maj kocoura zlatou kačenu a dobřanskou modrou hvězdu, oboje taky celkem slušný
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SAMMAEL: a to zas souhlasim, to jo :(
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    X_RATED_IDIOT: Mno, já tam byl třikrát (rok 2007) a pokaždé jsem měl chuť obsluhu přetáhnout potěhem, aby se trošku vzpamatovala. Pomalá, protivná, sklerotická... každý požadavek, i ten na zaplacení, je obtěžoval. K tomu řvoucí muzika, takže nebylo slyšet vlastního slova. Zaplať bůh za Starosuchdolskou. To je sice pajzlík, ale host pro ně není otravná veš.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SAMMAEL: náhodou farma je (byla) dobrá putyka, tam sem proseděl moře času, ale už je to taky tak 5 let zpátky :)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    beru zpet, 14 poutnik me az tak nebere. mel jsem ho toceny na prasivce a nechutnal mi tolik. trochu silne pivo, na to, co to je - trochu jsem mel lihovy pocit
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MOUNTBATTEN: Jeník je dobrý pivo. Starosuchdolská je jedna ze dvou (co vím) hospod, kde ho točej, a je to ta lepší. Druhá je u Zemědělky a to je děsivé zařízení.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KACIR: Toho maj i některý supermarkety (Globus). Jinak Hypernova v centru Chodov - dvanáctky Holba Šerák, Rohozec a Černá Hora.
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Pokud se nepletu, tak má i Konrada...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    krakonoše vede, jestli má desítku nevim, ale míval, pak má asi jen KGB a jipáka :))))
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    X_RATED_IDIOT: dik za tip na toho kanku, zda se, ze tak krakonose ma.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MILHAUZ: měls pravdu, nic novýho, ale poutník 12 furt za deset, no mrknu se zas asi ke Kaňkovi do zenklovky, jestli třeba tam něco...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    DEMONOFANARCHY: krakonose tam bohuzel nemaj..rad bych ho ochutnal!
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    pokud to nekdo mate blizko do holesovic, tak doporucuju Bar Trojánek

    ten seznam piv se meni a kolikrat neni ani na tech 3 cedulich v podniku stejny :)

    vycepak ma viditelne k pivu dobry vztah, nepresycuje, neprechlazuje a tak

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam